WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Don t worry, we will drive Germany sooner or later.
It´s just that fast gravel rallys are probably more interesting. Besides, if you`re afraid of Turkey, maybe this is your weak link. So this is our chance to beat you. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma olen siis esimene kes Türgis rajale läks. :? Türgi ralli on tõsiselt hea ralli. 8) Paar pisikest viga oli aga ei midagi tõsist. Nii siis nüüd tulevad minu ajad

SS1 2:16,00
SS2 3:56,03
SS3 3:28,32
SS4 3:51.02 üks kurv läks pikaks :(
SS5 3:57,14
SS6 2:16,22
SS7 3:40,58
SS8 3:27,38
SSS 1:07,07

Üldaeg: 27:59,76

Sedasi mul siis Türgis läks. Ei oska kohe arvata kas hästi või kehvasti. Aga antsin endast kõik koos Mitsubishi teamiga :P

Järgmine võiks olla siis Saksamaa. :wink: Nagu ma eelmine kord juba välja pakkusin võiks olla asfaldi ja kruusa rallid vaheldumisi
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Loodan, et siia hakkavd varsti ilmuma ka teiste ajad ja, et sellel rallil oleks ikka osalejaid rohkem kui üheksa. Nii väikse osalejate arvuga ei ole see fiiling just kõige parem. Kuigi ega see ei vähenda Mitsubishi heameel korralikku tulemuse üle.

Team Mitsubishi annab teada, et vaatamatta Teami esisõitja Rhys Fulberi lubade probleemist on ta Türgis stardis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Lisasin tulemuste lingi alla veel kaks tabeli, kus kirjas seni hooaja jooksul saavutatud katsevõitude arvud sõitja ja tootja kohta.
Kindlasti loodan ka mina nagu ma juba korduvalt seda öelnud, et Türgis oleks stardis vähemasti nii palju autosi, kui Rootsis(11) või veel rohkemgi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii tundub, et me Koliniga hetkel ainsad, kes Türgi teedel oma sõidud ära sõitnud. Ralli tuli välja suhteliselt hästi, kui arvestada seda, et 6 kiiruskatsele sõitsin uued põhjad.

Aga aitab lobast siin on minu PiltTürgi ralli tulemused:

SS1 Simena1 2.11,34
SS2 Olympos1 3.58,83 (kurvi lõige ja kivise :roll: )
SS3 Silyon1 3.25,12
SS4 Kemer1 3.51,51
SS5 Olympos2 3.58,31
SS6 Simena2 2.14,42
SS7 Kemer2 3.40,64
SS8 Silyon2 3.25,54
SS9 Antalya Super Special 1.05,49

Üldaeg:27.51,20

Sellised siis minu ajad Türgi teedelt, kus vahel sai isegi liiast riskitud. Pean tunnistama, et tõsine võistlus käis Koliniga viimase päevani, kus lõpuks sain otsustava edu sisse ja võitsin teda kõigest 8,56 sekiga. Tase oleks seda sõitu olnud sõita ühe mängu taga Koliniga. Oleks vast närvide mäng olnud. :wink: Igaljuhul Mitsu on iga etappiga tulnud lähemale Fordile ja see aeg pole enam kaugel, kui nad Fordist kiiremad on.
Fordi uue auto debüüt oli edukas selles mõttes, et kiirus ja vastupidavus oli sama ja veidi isegi parem, kui seda oli RS03 mudelil. Saab näha, kui kiired ajad sellega teeb tiimikaaslane Jälgija.

Järgmine ralli võiks olla: Pilt ADAC Rallye Deutschland
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Krt. see läks küll nüüd napilt ära. Aga igal juhul palju Õnne Strike sulle.
Jah seda oleks olnud mõnus ühe mängu taga mängida. Aga seda viga annab kunagi parandada :wink:
Hea meel on tõdeda, et enam ei saanutki minutiga pähe nagu esimestel ettappidel ning suutsin neljal kiiruskatsel sinust kiirem olla. :P See annab tunnistust, et auto arendus on läinud asja ette ja õiges suunas. Ning Mitsubishi loodab siit saada korralikku punkti saagi 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Krt. see läks küll nüüd napilt ära. Aga igal juhul palju Õnne Strike sulle.
Jah seda oleks olnud mõnus ühe mängu taga mängida. Aga seda viga annab kunagi parandada :wink:
Hea meel on tõdeda, et enam ei saanutki minutiga pähe nagu esimestel ettappidel ning suutsin neljal kiiruskatsel sinust kiirem olla. :P See annab tunnistust, et auto arendus on läinud asja ette ja õiges suunas. Ning Mitsubishi loodab siit saada korralikku punkti saagi 8)
See jah läks napilt. Saab näha mis kohtade peale me lõpuks jääme, kui teised ka kõik ära sõitnud. Aga seda oleks koos "lammutada" olnud küll tegija jah. Ja just 4 katsevõitu Fordi üle see juba näitab, et Mitsu on kiirust leidmas ja piloodid iga etappiga jalga rohkem sirgeks ajamas. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma üritan ka homme Türgi ära sõita ning ajad siis siia üles panna. Tundub, et tase on siin nii kõvaks läinud, et raske on vastu saada aga igal juhul annan endast parima.
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Loed siin Teie aegu ja tõotab tulla tõsine võistlus sest türgi on mu lemmikuid ma loodan et ma ei tee vigu,sest ma ei saa enam meeskonnakaaslast alt vedada aga ma olen positiivselt meelestatud kuna uus auto on hea ja türgis on meie tiim juba kohal ise jõuan sinna arvatavasti juba homme.Lähen seda kindlast võitma sest punkte oleks vaja sealt korjata väga häid.
PS Mitsu tiim te olete fantast arengu läbi teinud ja mul on hea meel et te astute kõigile kandadele! EDU TEILE :D
Sparco kas kaksik võit tuleb juba siin?Mina annan selleks kõik.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Suurimad tänud tunnustamast!
Reisimine Monacost Türki ja poleemika Fulberi lubade ümber on võtnud mehelt suures koguses närve ja energiat. Siiski oli FIA viimane otsus, et Fulber on Türgis stardis ja valmis ründama. Näis kuda tal see õnnestub pingelisel hetkel. Tiim on omalt poolt kõik teinud, et tulemus oleks maksimaalne. Autoga oldakse hetkel igati rahul.
Veel tänase päeva jooksul tuiskab Fulber rajale. Thank you all for your support!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rhys Fulber kirjutas:Suurimad tänud tunnustamast!
Reisimine Monacost Türki ja poleemika Fulberi lubade ümber on võtnud mehelt suures koguses närve ja energiat. Siiski oli FIA viimane otsus, et Fulber on Türgis stardis ja valmis ründama. Näis kuda tal see õnnestub pingelisel hetkel. Tiim on omalt poolt kõik teinud, et tulemus oleks maksimaalne. Autoga oldakse hetkel igati rahul.
Veel tänase päeva jooksul tuiskab Fulber rajale. Thank you all for your support!
Soovitan sul käija teami mašööri juurest läbi ja siis rajale tuisatta :wink:
Edu sulle ja loodan, et tood teamile korralikud punktid koju. Meil oleks neid punkte hädasti vaja, et konstruktorite karikas pärast veel Fordi ja Citroeni-ga võidelda kuigi see vahe suht suureks kärisenud. Ning me ei tohi Subarut endale liiga ligidale lasta :shock:
Nii siis meeskonna kaaslane FLAT OUT :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jälgija kirjutas:Ma üritan ka homme Türgi ära sõita ning ajad siis siia üles panna. Tundub, et tase on siin nii kõvaks läinud, et raske on vastu saada aga igal juhul annan endast parima.
Meeskonna kaaslane nagu sa siin näed üritavad Citroen ja Mitsu meid vägisis troonilt tõugata seega loodan ka sinu maximum tulemuse peale ja, et Fordile head punktid tood. Edu Türgis ja peaasi, et auto teel püsiks ja kiirus hea oleks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Suurimad tänud tunnustamast!
Reisimine Monacost Türki ja poleemika Fulberi lubade ümber on võtnud mehelt suures koguses närve ja energiat. Siiski oli FIA viimane otsus, et Fulber on Türgis stardis ja valmis ründama. Näis kuda tal see õnnestub pingelisel hetkel. Tiim on omalt poolt kõik teinud, et tulemus oleks maksimaalne. Autoga oldakse hetkel igati rahul.
Veel tänase päeva jooksul tuiskab Fulber rajale. Thank you all for your support!
Edu Fulberile Türgis veelkord. Saan näha, kas Kolin tõuseb taas tiimi esisõitjaks Türgis või suudab Fulber ka sellel korral üllatada oma tiimikaaslast ja teisi kaasvõistlejaid heade katseaegadega.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Rhys is clear on rally of Turkey!

SS1 2:16,87

SS2 3:59,43

SS3 3:29,16

SS4 3:50,75

SS5 3:57,99

SS6 2:17,54

SS7 3:43,61

SS8 3:25,11

SS9 1:09,00


total: 28:09,46

Selline näeb siis välja Fulberi välja pigistatud lõpptulemus. Eksimusi oli. Siiski sai seekord võetud eesmärgiks lihtsalt lõpetada. Antud olukorras ei olnud mees enamaks lihtsalt võimeline.
Fulberi kesise võitu esinemine on tugeva küsimärgi alla seadnud mehe esisõitja staatuse. Selle hooaja lõppedes saab ka see asi vast selgeks. :)
Värske veri Mitsu tiimis on end igati tugevast küljest näidanud, mis teeb ainult rõõmu. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Korralik tulemus ka Fulberil kirjas nagu aegadest näha. Ja küll te veel selle esisõitja koha pärast saate madistada kogunisti 9 etappi (+ v-b ka kaks uut etappi kokku kombineeritud). Hea töö igaljuhul ja julgen hetkel arvata, et see aeg toob Fulberile veel korralikud punktid.
Ainuke märkus mis tahaks teha, et järgmine ralli mida sõita tahaks on taas meelest läinud. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Oops!
Let it be tarmac. Rally Deutschland.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Fulberi poolt kõva sõit. Loodan, et saame teamile korralikud punktid kah siis võib etappi korda läinuks pidada. Praeguse seisuga on Fulberil 2 katse võitu Strikel 4 katsevõitu ja mul 3 katse võitu. Aga sõitnud on alles kolm meest nii, et see muutub kindlasti. Kuigi loodame teamiga, et ei muutuks. :wink:
Muret teeb see, et Ford koos Strikega oli meist jälle kiirem aga kindlasti mitte enam kauaks. Team loodab varsti Fordile koti pähe tõmmatta ja kui saab siis veel lõua alt kinni ka siduda IRW: :lol: :lol: ( väike sõbralik nöök)
Edu teistele siis kes siirduvad varsti Türgi kiiruskatsetele :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kolin kirjutas:Muret teeb see, et Ford koos Strikega oli meist jälle kiirem aga kindlasti mitte enam kauaks. Team loodab varsti Fordile koti pähe tõmmatta ja kui saab siis veel lõua alt kinni ka siduda IRW: :lol: :lol: ( väike sõbralik nöök)
Tundub, et üks Mitsu mees on tiivad autole külge monteerinud. :D
Lp. tiimikaaslane, jääme ikka maapeale. :lol: Fordi minek on ikka tiba lennukam (hetkel).
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Fordi minek on olnud terve hooaeg suhtliselt kiire ja tulemas on veel mõned rallid kus Ford kindlasti veel jätkab liidrite seas. Kuid teatud rallidel on kindlasti Mitsu piloodid minust kiiremad. Eks seda ole siis juba hooaja lõpus näha, kes mis kohal tabelis asub. Ja mind võib nöökida küll ma pole selline tõsine tüüp mõistan nalja vabalt. :)
Ja nalja peabki tegema. Aga mis puutub Türgi tulemustese siis loomulikult me kolm loodame, et meie ajad jäävad siia püsima parimatena, kuid eks seda ole juba homme näha, kui Jälgija ja Jussis ära sõitnud oma katsed ja veel nädala lõpuni aega siin nii mõnelgi meile ära teha.
Punktidel peaks me kõik lõpetama loodetavasti.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Ärge veel Subarusid maha kandke.
Pühapäevased testi sõidud näitasid, et Türgi jaoks on leitud hea seadistus.
Kahjuks tuleb sõita eelmise aasta legendiga kuna jõuan mängu taha alles Neljapäev. Heal juhul homme.
Niiet minult saab aegasid näha neljapäev või reede.
Aga ühte ma ütlen. Radikaalsed muudatused auto kallal aitavad võidelda kõrgete kohtade nimel. Ka luua varrest pidi lõpuks pauk tulema.
Vasta