WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Kolin, Erry, Aix vanadest tegijatest puudu. Aixil tean ,et kiired ajad ja pole aega hetkel sõita, aga kus on Erry??
Kolin vist pole veel mänguga "sina" peale saanud?
Pergele mul täitsa meelest läinud oli. :oops: Alustan siis Rootsi etappiga.
aga sõida täna õhtu ära. niisama trenni ja seltskonna mõttes? ;) vahet pole et +20sekki tuleb. tutvud niisama Monte looduse ja vahva publikuga :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sõitsin eile Argentiinat ja seal ka selline vahva kivikolakate teele langemine nagu Montes aga selles suhtes hullem, et kui Montes oli mingigi reageerimis aeg, et neist mööda saada siis Argentiinas oli see null. Nii, et panin täiega otsa ja auto puru. Mõnus, kui see rallit sõites juhtub. On kellelgi Argentiinas sama asi jutunud ?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

On, aga kas sealt nii ei saa mööda, et pidurdad maha vajutad enne kive nn seda "select" nuppu ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:On, aga kas sealt nii ei saa mööda, et pidurdad maha vajutad enne kive nn seda "select" nuppu ?
Seal sama teema, et korra need kivid tulevad ja mõnikord mitte. Muidugi peab rohkem sõitma, sest ega mul see koht veel peas pole, kus see juhtus. Aga aega pidurdada polnud. Väga nõme koht. Peab rohkem trenni tegema, et mõista, mis selles olukorras parim varjant on.
Üks küssa veel- paljud teist Montes seadeid muutsid, mina lasin nii nagu ette antud olid. Kambuga vesteldes rääkis ta et muutis kummide valikut jne...Kas ta mitte kohe seal õiget kummipaari ette ei andnud ??
Diagnoos- Rallisõltlane
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Mina lasin default seadetega, pole olnud aega erinevaid katsetada.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kummipaari andis ta igal katsel õige, seda polnud mõtet vahetada. Proovisin kõik läbi ja pakutu oli õigeim.
Ise muutsin igal katsel midagi. Kohati diffrit, siis jälle pidureid ette jne. Alguses tuleb ikka rada korralikult läbi nühkida, et asjast mingisugunegi sott saada ja siis setinguid näppima minna.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ma tegin koikidele katsetele oma seade nagu alati. Testimist oleks vaja et kiiresti soita. Turinil andis see eriti tunda
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ei muutnud midagi
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

muutsin aga halvemaks igal katsel
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Ma proovisin Soomes erinevaid rehve ja seadeid, diffreid näppisin ka natuke...aga tundus mulle endale, et paremaks küll midagi oluliselt ei läinud...olen ka ikkagi jäänud default seadete juurde, kuigi ma pean mainima, et see default seadega kipub just eriti auto tagaosa küllalt palju libisema...eriti tagasipöörete juures, tahab auto spinni teha, näppisin veida pidureid ja diffrit ning ses mõttes oli tulemus parem....aga see on juba täpselt nii, kuidas kellegile sobib...sõidustiilid on erinevad!
rallinarkar
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

rfc ss1 läks nagu arvasin, liiga palju autosi vedeles tee peal nii et raske oli nende vahelt manööverdada. teine läbimine läks paremini. põhiliselt ei olnd kedagi ees ja sõid läks ka paremini
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Matthiew kirjutas:rfc ss1 läks nagu arvasin, liiga palju autosi vedeles tee peal nii et raske oli nende vahelt manööverdada. teine läbimine läks paremini. põhiliselt ei olnd kedagi ees ja sõid läks ka paremini
Tavaliselt mingid tüübid juba varakult lehvitavad tee ääres ja ma olen alati varakult juba kiiruse maha võtnud
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ei noo jaa aga ikkagi. trajektoor muutub ju ja need mehed jäävad ka veits ette
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Strike kirjutas:Kolin, Erry, Aix vanadest tegijatest puudu. Aixil tean ,et kiired ajad ja pole aega hetkel sõita, aga kus on Erry??
Kolin vist pole veel mänguga "sina" peale saanud?
Paraku ei jõudnudki starti ja trenni ka ei saanud teha aga jälgin huviga teie pusimist.
Töökoha vahetus on võtnud oma aja aga Rootsis katsun stardis olla.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kahjuks jah seekord starti ei jõudnud ja pragu vaatan vesise suuga pealt kuidas punktid käest libisevad. Tundub, et uus mäng ei ole kõigile kohe harjumuspärane. Võrdlesin esimeste katsete aegasid ja selle järgi sõidaks ma 3 - 4 koha piirimail. Kahju et osaleda ei saanud. Vaatan kui aega saan, panen võrdluseks õhtul ajad ülesse. Seniks jõudu kihutamisel.
P.S ka rootsi rallil osalemine on mul suure küsimärgi all.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, õnnitlused :) hooaja esimene tuli ära.
Girlpower, sa teed ikka meestele silmad ette :thumbup:
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Õnnitlused Burnsile :) Arvasin, et kaotan rohkem konkurentidele aga võta näpust ;) Lootus ei ole veel kustunud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Minu poolt õnnitlused hoopis Girlpowerile kes on juba teist katset näidanud meestele piduritulesi. Super esitlus seni. Loodan, et sa lähed hooaja jooksul veel kiiremaks ja, et eesmärk oleks esimesel hooajal vähemalt üks poodium saada. Edu sulle igaljuhul! GO GIRL GO!

Muidu on peale SS2 seis veel põnevam kui peale SS1, Burns hea töö ja suutis selle katsevõidu enda nimele kirjutada. Õnneks ma väga palju edust ei kaotanud. Eks näis kas SS3 tuleb uus võitja ja kuidas liidrid jätkavad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Minugi poolehoid Girlpowerile. Osadele meist on ta näidanud juba piduritulesid, oht on ka eesolevatel. Kui sa õige hoo peale saad, pole siin ühelgi meist pääsu :-)

ja loomulikult õnne ka Burnsile
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

jällegi katse ebaonnestus
Vasta