WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Krusa kirjutas:
kambu kirjutas::Dmina saatsin monte ajad igaks juhuks ära,sest sõidan täna minema.Loodaks ikka mõne punni saada 8)
Kas kivid kukkusid ja katkestaja ikka pani jala ette :D ?
vedas seekord ss1 kaks škodat vedeles teeääres ja rohkem ei kedagi :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kambu kirjutas:
Krusa kirjutas:
kambu kirjutas::Dmina saatsin monte ajad igaks juhuks ära,sest sõidan täna minema.Loodaks ikka mõne punni saada 8)
Kas kivid kukkusid ja katkestaja ikka pani jala ette :D ?
vedas seekord ss1 kaks škodat vedeles teeääres ja rohkem ei kedagi :D
Mul nüüd viimased korrad on SS1 koguaeg kivikamakad kaljult alla sadanud. Õnneks on mul see koht nüüd meeles ja ega aega ka väga palju kaduma lähe.
Olen nüüd viimased kolm päeva kõvasti trenni teinud ja tunne on hea. Muidugi ei tea ma oma taset teistega võrrelda ja mis mulle võib tunduda hea tähendaks tegelikult puntikohata jäämist. Aga eks see esmaspäeval saab kõik selgeks. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Olen nüüd ka pea nädal nimetatud mängu omanik ja läbitud kilomeetreid umbes 1200 km. Mäng on väga väga hea ja ei kahetse ühtegi krooni, mida selle eest välja pidin käima. Järgmine aasta vb liitun ka meistrikatega, niikaua teen trenni :)
rallinarkar
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

jolev kirjutas:Olen nüüd ka pea nädal nimetatud mängu omanik ja läbitud kilomeetreid umbes 1200 km. Mäng on väga väga hea ja ei kahetse ühtegi krooni, mida selle eest välja pidin käima. Järgmine aasta vb liitun ka meistrikatega, niikaua teen trenni :)
Mis sa ootad ? Me kõik siin vähe Evolvediga trenni saanud teha. Teretulemast meie seltsi ;) Pane siia kirja, et soovid osaleda ja Strike teeb tiimipealikega tuttavaks.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:
jolev kirjutas:Olen nüüd ka pea nädal nimetatud mängu omanik ja läbitud kilomeetreid umbes 1200 km. Mäng on väga väga hea ja ei kahetse ühtegi krooni, mida selle eest välja pidin käima. Järgmine aasta vb liitun ka meistrikatega, niikaua teen trenni :)
Mis sa ootad ? Me kõik siin vähe Evolvediga trenni saanud teha. Teretulemast meie seltsi ;) Pane siia kirja, et soovid osaleda ja Strike teeb tiimipealikega tuttavaks.
Tere tulemast jolev. Sa ikka osale see aasta ka, sest järgmine aasta ju juba uus mäng ja siis pead jälle aasta trenni tegema jne... :D :D :D
Nii, et sul ei jäägi muud üle, kui see aasta osaleda. Ja kui sa juba sutsu oled trenni ka teinud siis pole probleemi, küll need kiired ajad ka tulevad. Lihtsalt mida rohkem osavõtjaid seda põnevam see võistlus meil siin on.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

ole mureta sa nädalaga 1200 km soitnud ma olen paari kuuuga 1300 km soitnud
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

TÄHELEPANU
Reeglites on toimunud pisike muutus. Nimelt muutus meili aadress kuna hotmail ei suuda seda kõike vastu võtta.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tänud Krusale abi eest. Kõigile osalejatele siis meeldetuletuseks, et palun vaadake reeglid üle ja saatke ajad+ pildid õigele aadressile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kui kellegil on soov tehase skoda meeskonna teami punkte minna koguma, siis on võimalus minu koht endale saada.
Ma heameelega koliks era võistkonda üle, kuna aega sõitmiseks pole olnud juba kuu ja keegi ei tea millal see aeg tuleb kui puldi kätte saan.
Kui kellegil on soov skodaga liituda, siis palun Strikel liita mind fordi era teamiga. Kui huvi skoda tehaseteami vastu puudub võin ka seal edasi töristada, aga kindlasti mitte kõiki etappe.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

pole yldse treenind. arvatavasti jään viimaste hulka monte carlos
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eilne Monte test sujus suht ok ja veidi veel arenemisruumi on, aga juba selline stabiilsus olema mis teeb ainult head meelt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Eilne Monte test sujus suht ok ja veidi veel arenemisruumi on, aga juba selline stabiilsus olema mis teeb ainult head meelt.
Ja Strike, ajad on sul päris kõvad. Loodan, et suudan sulle Montes konkurentsi pakkuda, kui kõik tuleb välja nii nagu peab :lol: :lol:
SS1-s on minu meelest nõme koht esimese spliti lõpus kus ta ütleb pärast sirget kuus paremale ja siis kohe neli vasakule. Olen aru saanud, et kui see pea täiega võtta (mis ei kipu alati välja tulema) või siis minimaalne pidurdus, on seal päris korralikult võimalik aega võita. Kiiresti sinna kurvi aga minnes on võimalik hüppest nii valesti maanduda, et puudesse minek on kindel. Tuleb suht otse püsida. Muidugi see on ainult minu arvamus ja proffid võibolla itsitavad praegu pihku, et mis sa mees jamad. Eks siis Montes kohtume :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Ja Strike, ajad on sul päris kõvad. Loodan, et suudan sulle Montes konkurentsi pakkuda, kui kõik tuleb välja nii nagu peab :lol: :lol:
Õnneks veel igal katsel u paar sekki varu, et mängus sees nö sõidab aegu tunduvalt kiiremini kui seda võrgus. Seda ei oskagi seletada miks see nii on, aga jah nii see kipub olema. Samas mängus on jällegi ohtlikum see, et ralli ajal võivad ette jääda katkestajad, kukuvad kivid jne... See kõik võib viia halva ajani.
Eks näis nüüd kas see eilne kiiruse näitamine oli nö paha, et konkurendid saavad aimu umbes mu tempost või siis vastupidi hea. Igaljuhul ootan põnevusega Montes starti, sest on see ju üks vähestest hooaja rallidest mille kaasa sõidan.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

P.S Kõigile osalejatele veelkord, et reeglid on muutunud!! Palume need kõigil kes veel pole läbi lugenud, need üle lugeda. Kõige olulisemad muudatused on, et on uus maili aadress kuhu ajad saata ja teiseks, et koos aegadega peab saatma ka pildi üldajast. Kui pilti pole siis ei ole tulemused nö. ametlikud!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:Eilne Monte test sujus suht ok ja veidi veel arenemisruumi on, aga juba selline stabiilsus olema mis teeb ainult head meelt.
Ja Strike, ajad on sul päris kõvad. Loodan, et suudan sulle Montes konkurentsi pakkuda, kui kõik tuleb välja nii nagu peab :lol: :lol:
SS1-s on minu meelest nõme koht esimese spliti lõpus kus ta ütleb pärast sirget kuus paremale ja siis kohe neli vasakule. Olen aru saanud, et kui see pea täiega võtta (mis ei kipu alati välja tulema) või siis minimaalne pidurdus, on seal päris korralikult võimalik aega võita. Kiiresti sinna kurvi aga minnes on võimalik hüppest nii valesti maanduda, et puudesse minek on kindel. Tuleb suht otse püsida. Muidugi see on ainult minu arvamus ja proffid võibolla itsitavad praegu pihku, et mis sa mees jamad. Eks siis Montes kohtume :lol: :lol: :lol:
See maja juures parem 6 ja vasak 4 on õudusunenägu.... Seal peale sirge lõppu on SS1 kõige kiirem osa kus masin jookseb kohati 220 välja ja püüa seal libedaga hüppest tulles vasak 4 võtta. 50/50 variant et lõpetad metsas.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa jumala õige jutt. Loodan, et rallil tuleb see koht välja või peaks kindla peale välja minema...ei teagi. Siis jälle kaotus suur nendele, kes selle koha on täiega läbi lasknud. Vist ikka tuleb riskeerida. :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Krusa jumala õige jutt. Loodan, et rallil tuleb see koht välja või peaks kindla peale välja minema...ei teagi. Siis jälle kaotus suur nendele, kes selle koha on täiega läbi lasknud. Vist ikka tuleb riskeerida. :lol: :lol:
Pole seal hullu midagi :)
See juba viimasel ajal läheb peaaegu täiega. See koht pole probleemiks :) Mul hoopsis üks teine koht.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Krusa jumala õige jutt. Loodan, et rallil tuleb see koht välja või peaks kindla peale välja minema...ei teagi. Siis jälle kaotus suur nendele, kes selle koha on täiega läbi lasknud. Vist ikka tuleb riskeerida. :lol: :lol:
Pole seal hullu midagi :)
See juba viimasel ajal läheb peaaegu täiega. See koht pole probleemiks :) Mul hoopsis üks teine koht.
Nii Strike, mina sulle oma koha ütlesin ja nagu sa võid foorumi reeglitest lugeda, pead sa nüüd mulle oma raske koha ka ütlema :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Nii Strike, mina sulle oma koha ütlesin ja nagu sa võid foorumi reeglitest lugeda, pead sa nüüd mulle oma raske koha ka ütlema :D :D
Õnneks selliseid reegleid pole :)
Aga minu raske koht on katse viimase spliti parem peale sirget. Sinna tahab vahel hoog liiga suureks jääda ja siis mingi idioot on oma Subaru mu teele ette parkinud. :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Õnneks selliseid reegleid pole :)
Aga minu raske koht on katse viimase spliti parem peale sirget. Sinna tahab vahel hoog liiga suureks jääda ja siis mingi idioot on oma Subaru mu teele ette parkinud. :D[/quote]


Mul jälle jääb Montes SS2 kolmandas splitis jalgu mingi era Ford. Vot ma ei olegi veel aru saanud kas on viga sõitjas või on autol miskit viga. Auto tundub küll nagu ok olevat. Ei tea, ei tea... :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta