WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kiilakass kirjutas:nu jah mondade sõitjate kiirus on juba netis teada... kui nad pole seal just lõdvalt võtnud...
KAs sa sõidad võrgus Vavoline nime all?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

jep...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuidas kaasvõitlejate tunne on enne Monte rallit. Ise üritan ka nüüd sutsu trenni teha. Aga karta on, et tiitli kaitsmine läheb väga raskeks ja tore kui ma punktikohalgi lõpetan.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ise kavatsen enda käe alla see hooaeg võtta nö. paar õpilast kellega koos siis trennida ja neid aidata kõrgete kohtade eest võitlema. Eks need ise teavad keda ma lubasin aidata uuel hooajal. :) Ise kavatsen see hooaeg kahest rallist osa võtta. Mitsu tehasekoht on vaba minu oma kui kellegil veel soovi Mitsuga liituda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Ise kavatsen enda käe alla see hooaeg võtta nö. paar õpilast kellega koos siis trennida ja neid aidata kõrgete kohtade eest võitlema. Eks need ise teavad keda ma lubasin aidata uuel hooajal. :) Ise kavatsen see hooaeg kahest rallist osa võtta. Mitsu tehasekoht on vaba minu oma kui kellegil veel soovi Mitsuga liituda.
Nii, et hakkad oma rallikooli tegema :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Pea 3000km on Evolvediga nüüd läbitud ja peaks mainima, et kruusarallid ei lähe kohe üldse. Neid pole palju sõitnud ka, aga asfaltiga hakkab juba harjuma. Monte eel on tunne ikka äärmiselt nigel. SS1 on neist kõige salakavalam kus võimalik võita/kaotada terve kuningriigi . Kohati nagu õnnemäng :) Pisut on veel aega, et saaks rohkem selgeks mida uus rada ja auto võimaldavad. Sa võid ainult arvata paljud seda tiitlit ihavad ? :D :D :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:Ise kavatsen enda käe alla see hooaeg võtta nö. paar õpilast kellega koos siis trennida ja neid aidata kõrgete kohtade eest võitlema. Eks need ise teavad keda ma lubasin aidata uuel hooajal. :) Ise kavatsen see hooaeg kahest rallist osa võtta. Mitsu tehasekoht on vaba minu oma kui kellegil veel soovi Mitsuga liituda.
Nii, et hakkad oma rallikooli tegema :lol: :lol: :lol:
Strike rallikool on avatud ja ootab õpilasi :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Võid mind oma rallikooli nimekirja panna. Millal siis koolitus hakkab, saaks ka mõne uue sõiduvõtte selgeks.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

kudas see rallikool toimub...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ehee see oli pigem naljana mõeldud :)
Kui huvilisi on siis võin võrgus käia mängimas näiteks hetkel montet. Seal saab minu sõitu ja ka Krusa oma spectateda ja siis näeb u kiiruse ära ja siis koos rajale minne, et näha kus kaotad kus võidad jne...
Nii see kiirus tuleb. Mõned kohad sõidad ise kiiremini mõned teised ja siis kõik see kokku panna teebki lõpuks hea katseaja.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

jep sain juba enne teada et see naljaga pooleks...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Testisin just Montes ja juhtus selline asi, et SS3-l panin sellise litaka autoga (vist oli neljandas splitis), et jätkamine oli võimatu. Tõusul auto ülesse ei vea, vaid vajub alla. Kaardilugeja karjub kõrval "Keep moving, What are you doing". Ma e saa aru, mida sa röögid kui liikumine on võimatu. Ja tänu sellel pidingi katkestmam. Loodan, et päris rallil seda ei juhtu ja ega see koht jäi mulle meelde ka.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Mul oli sama Mehikos kus masin oli nii puru, et mäest üles enam ei läinud ja muud üle ei jäänud kui katkestada. Seega selline variant on ka olemas mida minu arust WRC4 ei olnud. Igaljuhul üllatuste rohke hooaeg tuleb.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

jep...
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Sooviks ka osaleda meistrikatel. Kilometraaz on veel väike u 1000 km, aga proovimine ei võta tükki küljest. Kuhu tiimi veel mahuks ? Mitshubishi ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

QJU2 kirjutas:Sooviks ka osaleda meistrikatel. Kilometraaz on veel väike u 1000 km, aga proovimine ei võta tükki küljest. Kuhu tiimi veel mahuks ? Mitshubishi ?
Teretulemast meie sekka. Tore, et üks võistleja veel juures, teed sellega ainult asja huvitavamaks. Ma arvan, et Strikel pole midagi selle vastu, kui sa Mitsusu sõidad ja ta ise vist mainis ka, et Mitsus üks koht vaba. Aga muidugi ootame suure pealiku otsuse ära. :lol: :lol: :lol:
Aga sõita saad sa raudselt.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

QJU2 kirjutas:Sooviks ka osaleda meistrikatel. Kilometraaz on veel väike u 1000 km, aga proovimine ei võta tükki küljest. Kuhu tiimi veel mahuks ? Mitshubishi ?
Mitsuse mahub. Tutvu reeglitega ja tee trenni. Wlcm meie sekka!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Tere ja Head uut aastat kõigile :)
Rõõm on näha, et rahvast aina juurde tuleb. Hooaeg kisub kohe põnevaks ;)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Hetkel siis 21 tehasesõitjat ja üks erasõitja. Tuleb põnev hooaeg ma arvan kuna lisandunud palju uusi sõitjaid ja ka mõned mehed sellised kes pole enne WRC sõitnud, ainult JWRC. (Krusa, Kait, Heix ...)
Hea meel on veel selle üle, et meie seltskonnaga on liitunud ka üks õrnemasoo esindaja. Edu talle ja loodan isiklikult, et suudab igal rallil võimalikult paljudele meestele pähe teha :)
Ise endast veel nii palju, et osalen hooajal erafordiga ja loovutasin oma Mitsu tehasekoha ära QJU2-le.
Hooajal on hetkel plaanis osaleda kahel MM rallil Montes ja Soomes. Eks näis kui on veel mingeid võimalusi ja valikuid siis ehk sõidan ka rohkem. Eks ikka näpud sügelevad kodus kui vaatan, et te jälle kimate :)

Igaljuhul edu kõigile algavaks hooajaks ja, et see kõigile tuleks kiire ja vigadevaene.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

QJU2 kirjutas:Sooviks ka osaleda meistrikatel. Kilometraaz on veel väike u 1000 km, aga proovimine ei võta tükki küljest. Kuhu tiimi veel mahuks ? Mitshubishi ?
Teretulemast virtuaalWRC hullude sekka :D
Vasta