WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

nu Carlos copy Strike kaardilt ümber ja liitu gängiga :)
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

johunn kirjutas:tere tulemast aix Team Subarusse, igatahes loodan et rebid rootsis rohkem punkte tiimile kui mina... sul juba eelnev kogemus olemas ;) mul läks rootsi veic kehvasti, minut kiirem oleks aeg olnud siis oleks juba saand rahule jääda oma sõiduga, rootsi tuletan meelde ei ole kohe üldse meelepärane :P igatahes edu rootsis!

tahtsin siis korraldajatelt veel küsida, et kuidas testimisega on? kas meil kehtib kah reegel et väljaspool euroopat ei tohi testida :D enne kui ralli on välja kuulutatud võin ikka nühkida kõiki rallisid nii palju kui tahan trenniks?
No tere tere. Ma arvan, et Mehiko näitas kui hea Subaru on, niiet meil on täitsa head shansid. Aga nagu eelmised rallid on näidanud, siis ei ole ma kindel, et võidu peale sõit tuleb. Ford on hetkel ikka tugevam.
Testida võib küll väljaspool euroopat, aga kui vahele jääd...:snipersmile:
Vaenlane ei maga.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

nu vaadates minu rootsi aega ei pressi esimesel hooajal eriti kuhugile... a ootame asfaldi etapid ära ;) vaatame kuda pirelli asfaldil läheb... loodan et paremini :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Vihmaga peaks Subaru sõtjad Fordil, Citroenil ja Mitsul pikalt eest ära sõitma.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

mehed mehed ärge Citroeni maha kandke :D
Carlos panen sind Peugeoti esisõitjaks???
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Strike kirjutas:Vihmaga peaks Subaru sõtjad Fordil, Citroenil ja Mitsul pikalt eest ära sõitma.
tegelikult on resultaat rooli ja istme vahel, a eks oma osa mängivad muud komponendid kah ;)
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

johunn kirjutas:
Strike kirjutas:Vihmaga peaks Subaru sõtjad Fordil, Citroenil ja Mitsul pikalt eest ära sõitma.
tegelikult on resultaat rooli ja istme vahel, a eks oma osa mängivad muud komponendid kah ;)
Eelkõige ausus.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

ausus on meie võistluse puhul eriti tähtis, sest võimatu on kedagi kontrollida...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Tegelt oleks võimalik kontrollida aga siis peavad kõik kas enda sõidu ära lindistama ja siis saatma "kohtunikele" ja siis või kõik ühte ruumi ja sõitma.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas: Fulber sul on PS arvutanud aja kokku valesti või siis oled ise midagi kogemata valesti kirja pannud. Arvutasin Kolini palvel ajad üle. Minu, Kolini,Johunni ajad klapivad 100%. Sinu ajaga,aga on mingid tõsised kalad. Nimelt sul lõpuaeg kirjas 27.16,16, kuid arvutades samamoodi su katseajad kokku nagu teistel sain mina su lõpuajaks 28.12,04.
Proovi ise ka veel oma aeg üle arvutada ja vaadata kas äkki oled midagi valesti kirjutanud katsete aegadese või siis lõpuaega. :idea:
no kuradi-krt. siis peab tõesti hakkama kõiki pleista aegu üle liitma. see sajandike ja tuhandike liitmine on üsna keeruline ettevõtmine. igatahes, nüüdsest edaspidi tuleb seda siiski teha, nagu olukord näitab.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Sparco, sinna rallifoorumi challenge posti alla võiksid siis panna ka etappide kokkuvõtted pühapäeviti, siis on hiljem neid kah hea lihtne vaadata sealt.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ok saab tehtud
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Citroeni juhtkond otsustas peale Rootsi etappi uue masina välja tuua....Xsara WRC04 eks me proovi siis hulle kiirusi Jussisega järgmistel rallidel arendada ning Konstruktorite karika ikka endale võita eks eks siis saab näha :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco kirjutas:Citroeni juhtkond otsustas peale Rootsi etappi uue masina välja tuua....Xsara WRC04 eks me proovi siis hulle kiirusi Jussisega järgmistel rallidel arendada ning Konstruktorite karika ikka endale võita eks eks siis saab näha :D
Alates hooaja neljandast etappist toob Ford rajale uue Focus RS04 uuendatud versiooni. Ja me Jälgijaga anname enda parima, et konstruktorite arvestuses olla liider võimalikult palju etappe.
Viimati muutis Strike, 16 Mär 2004, 20:49, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:
Strike kirjutas: Fulber sul on PS arvutanud aja kokku valesti või siis oled ise midagi kogemata valesti kirja pannud. Arvutasin Kolini palvel ajad üle. Minu, Kolini,Johunni ajad klapivad 100%. Sinu ajaga,aga on mingid tõsised kalad. Nimelt sul lõpuaeg kirjas 27.16,16, kuid arvutades samamoodi su katseajad kokku nagu teistel sain mina su lõpuajaks 28.12,04.
Proovi ise ka veel oma aeg üle arvutada ja vaadata kas äkki oled midagi valesti kirjutanud katsete aegadese või siis lõpuaega. :idea:
no kuradi-krt. siis peab tõesti hakkama kõiki pleista aegu üle liitma. see sajandike ja tuhandike liitmine on üsna keeruline ettevõtmine. igatahes, nüüdsest edaspidi tuleb seda siiski teha, nagu olukord näitab.
Oli mul su lõpuaeg õieti arvestatud? Kui oli või on mõned katseajad valed. Siis ole hea ja muuda oma lõpuaeg või katseajad ära, mis valesti!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mitsubishi esisõitja on Rhys Fulber. seal pildi all on vale järjestus mina olen teinesõitja
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas: Oli mul su lõpuaeg õieti arvestatud? Kui oli või on mõned katseajad valed. Siis ole hea ja muuda oma lõpuaeg või katseajad ära, mis valesti!!
Ma usun, et küllap siis oli. Ma polegi nii kindel, et suudan selle ise omal hakatusel täpselt välja arvutada, aga usaldan sinu versiooni. :) Nii, et las ta olla.

PS: ma võin ka vabalt olla teine sõitja Mitsus :). Tulemust see ehk ei mõjuta.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Mitsubishi esisõitja on Rhys Fulber. seal pildi all on vale järjestus mina olen teinesõitja
Kas jääb siis nii nagu on või muudame järjestuse ära?
Viimati muutis Strike, 16 Mär 2004, 20:55, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

no ma muutsin teie soovi järgi ära Rhys Fulber esisõitja Kolin teine sõitja.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:
Strike kirjutas: Oli mul su lõpuaeg õieti arvestatud? Kui oli või on mõned katseajad valed. Siis ole hea ja muuda oma lõpuaeg või katseajad ära, mis valesti!!
Ma usun, et küllap siis oli. Ma polegi nii kindel, et suudan selle ise omal hakatusel täpselt välja arvutada, aga usaldan sinu versiooni. :) Nii, et las ta olla.

PS: ma võin ka vabalt olla teine sõitja Mitsus :). Tulemust see ehk ei mõjuta.
Kirjuta siis omale uus lõpuaeg sinna see mis ma arvutasin. Võid proovida arvutada kokku ka aja. Algul liida minutid. Seejärel sekundid. Jaga saadud summa 60ga. Saad minutid mis juurde liita eelnevatele minutitele. Sekundid mis üle jäävad kirjuta üles või jäta meelde. :) Siis liida kümnendikud ja sajadikud. Saadud summa jaga 100ga. Tulemus mis saad need sekundid liida nendele mis enne kirja sai pandud ja järelejäänud kümnendikud ongi aja lõpp. Seega ei mingit erilist kõrgemat matti!! :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta