WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Mul üsna ükspuha. Minugi poolest võib siis järgmisena Monaco ette võtta. Mis siin salata, team Mitsubishil läheb nüüd olukord üsna raskeks, kuna võitluspotensiaal jääb tiba ehk kokurentidele alla, aga alla ei anna mingil juhul, onju Kolin? :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Mul üsna ükspuha. Minugi poolest võib siis järgmisena Monaco ette võtta. Mis siin salata, team Mitsubishil läheb nüüd olukord üsna raskeks, kuna võitluspotensiaal jääb tiba ehk kokurentidele alla, aga alla ei anna mingil juhul, onju Kolin? :)
Thats the spirit Fulber. Alati tuleb lõpuni võidelda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Team Mitsubishi proudly fights till the end, regardles of outcome we are ready give you a fair and exiting challenge.

Our deepest respect to all drivers!

Team Mitsubishi.
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Mida siis sõidetakse rootsti või monacot?Sest Strike ja veel mõni on ju sõitnud juba rootsit :? Anke siis kindlalt tead,sest ega niimoodi mööda euroopat pole kogu tiimiga lihtne reisida :lol:
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

jussis kirjutas:Mida siis sõidetakse rootsti või monacot?Sest Strike ja veel mõni on ju sõitnud juba rootsit :? Anke siis kindlalt tead,sest ega niimoodi mööda euroopat pole kogu tiimiga lihtne reisida :lol:
No ürita ikka Rootsi ära sõita enne.
Ja et mitte tiimi raha niisama asjata raisata reisides, siis väikesed soovitused: Söö nt. kord päevas ja ka kummid pane korduvkasutusse ja ürita ühe paagitäiega sõita mitu rallit jne. Loomulikult kogu meeskonna toiduvaru osta Säästumarketist. :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Mida siis sõidetakse rootsti või monacot?Sest Strike ja veel mõni on ju sõitnud juba rootsit :? Anke siis kindlalt tead,sest ega niimoodi mööda euroopat pole kogu tiimiga lihtne reisida :lol:
Sa vist pole kuigi süvenenud teemase. :) Rootsi ralli hetkel käsil ja kui ajad üles paned siis järgmise ralli mida sooviks sõita pead ka kohe kirjutama. Muud keerulist pole midagi. :lol:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Strike kirjutas:
jussis kirjutas:Mida siis sõidetakse rootsti või monacot?Sest Strike ja veel mõni on ju sõitnud juba rootsit :? Anke siis kindlalt tead,sest ega niimoodi mööda euroopat pole kogu tiimiga lihtne reisida :lol:
Sa vist pole kuigi süvenenud teemase. :) Rootsi ralli hetkel käsil ja kui ajad üles paned siis järgmise ralli mida sooviks sõita pead ka kohe kirjutama. Muud keerulist pole midagi. :lol:
Olen süvenenud aga lihtsalt nende uute reeglitega on kõik segi :oops:
Okei sõidan rootsi ära ja siis teiselepoole euroopat :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco tegi asja väheke kergemaks. Nimelt tegi ta uue teema WRC3 Rallifoorum Challenge Teams,Drivers,Rules and Points Teema on lukkus ja sellele pääasevad ligi ainult moderaatorid. Sinna postitusi lisada ei saa!!! Peale igat etappi hakkab sinna tulema punktitabel nii sõitjate kui ka tootjate arvestuses. Seega ajad lisame ikka siia WRC3 teema alla ja etappi kokkuvõtted ka siin aegadega, aga punktid teisel lehel. Siis ei pea siin segaduses otsima neid punkte vahepeal jne.. vaid need kõik korralikult eraldi näha. :roll:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:
Strike kirjutas:
jussis kirjutas:Mida siis sõidetakse rootsti või monacot?Sest Strike ja veel mõni on ju sõitnud juba rootsit :? Anke siis kindlalt tead,sest ega niimoodi mööda euroopat pole kogu tiimiga lihtne reisida :lol:
Sa vist pole kuigi süvenenud teemase. :) Rootsi ralli hetkel käsil ja kui ajad üles paned siis järgmise ralli mida sooviks sõita pead ka kohe kirjutama. Muud keerulist pole midagi. :lol:
Olen süvenenud aga lihtsalt nende uute reeglitega on kõik segi :oops:
Okei sõidan rootsi ära ja siis teiselepoole euroopat :D
Mis sind uute reeglite puhul segaduse ajab? Sina ise pakkusid järgmiseks ralliks Türgi. Kui kõik sõitnud ja hääletanud järgmise ralli poolt siis annan teile teada mis ralli kõige rohkem hääli sai ja järgmiseks sõidetkase. Praegu hääli saanud Monte ja Türgi. :lol:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Lisan kah siis oma ajad siia. Ralli mis mulle kohe ültse ei istu ja mid ama vihkan.

SS1 2:51,92
SS2 3:07,45
SS3 3:11,36
SS4 3:20,43
SS5 3:09,86
SS6 3:01,50
SS7 3:21,68
SS8 3:19,10
SS9 1:54,71

ÜLDAEG 27:18,01


Täiega nõme ralli minu jaoks Võibolla sellepärast, et siin saan ma Rhys Fulber-i pähe

Unustasin lisada Järgmine võiks olla Türgi :roll:
Viimati muutis Kolin, 17 Mär 2004, 21:49, muudetud 2 korda kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Mul ükskõik mida sõidame. Nagunii peab ükskord kõik rallid läbi sõitma.
Niiet kolmas etapp oli siis rootsi või?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Mul ükskõik mida sõidame. Nagunii peab ükskord kõik rallid läbi sõitma.
Niiet kolmas etapp oli siis rootsi või?
3s etapp jah Rootsi ralli!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kolin kirjutas:
Täiega nõme ralli minu jaoks Võibolla sellepärast, et siin saan ma Rhys Fulber-i pähe
Noh, ära nüüd nurise. Sõidame edasi vapralt. Me ju tiimikaaslased või nii. Pikk tee ju veel ees. Trotsides raskusi, rühime ühise eesmärgi nimel. Võita oskab igaüks, kaotamisoskus on aga kunst :)
Nii, et pea püsti ja flat out!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

tere tulemast aix Team Subarusse, igatahes loodan et rebid rootsis rohkem punkte tiimile kui mina... sul juba eelnev kogemus olemas ;) mul läks rootsi veic kehvasti, minut kiirem oleks aeg olnud siis oleks juba saand rahule jääda oma sõiduga, rootsi tuletan meelde ei ole kohe üldse meelepärane :P igatahes edu rootsis!

tahtsin siis korraldajatelt veel küsida, et kuidas testimisega on? kas meil kehtib kah reegel et väljaspool euroopat ei tohi testida :D enne kui ralli on välja kuulutatud võin ikka nühkida kõiki rallisid nii palju kui tahan trenniks?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

johunn kirjutas:tere tulemast aix Team Subarusse, igatahes loodan et rebid rootsis rohkem punkte tiimile kui mina... sul juba eelnev kogemus olemas ;) mul läks rootsi veic kehvasti, minut kiirem oleks aeg olnud siis oleks juba saand rahule jääda oma sõiduga, rootsi tuletan meelde ei ole kohe üldse meelepärane :P igatahes edu rootsis!

tahtsin siis korraldajatelt veel küsida, et kuidas testimisega on? kas meil kehtib kah reegel et väljaspool euroopat ei tohi testida :D enne kui ralli on välja kuulutatud võin ikka nühkida kõiki rallisid nii palju kui tahan trenniks?
Enne ikka võib nühkida, kaks päeva enne ralli välja kuulutamist peab olema paus testides. Siis jõuab meelest ära ka minna vahepeal jälle.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

ralli kuulutatakse välja pühap õhta w? siis nädalavahetustel testikeeld :) eks siis tuleb austada reegleid, peab akkama vaikselt ööst treeninguteks aega varastama ;)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

johunn kirjutas:sellisel juhul lihtsal kopeerige ühelt mälukaardilt inff teisele... siis Carlosel head raja rekordid kah ees mida rünnata ning kõik autod lahti ;)
Kuda seda tehakse?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Siit ka esimesed Rootsi tulemused. Paraku ei tulnud ka rootsi välja nii, nagu oleks oodanud, aga pole hullu.

1. 2:53.83
2. 3:16.74
3. 3:12.18
4. 3:42.90 (2 x üle kuudi)
5. 3:13.23
6. 3:04.43
7. 3:39.45
8. 3:15.00
9. 1:54.28

total: 27:16.16

Nael kummi!

PS: On endiselt pakkuda PlayStation2 (2700.-)

Sorry, selle näpuka eest SS1-s. Lõppaeg on siiski õige. Selle andis PS.
Fulber sul on PS arvutanud aja kokku valesti või siis oled ise midagi kogemata valesti kirja pannud. Arvutasin Kolini palvel ajad üle. Minu, Kolini,Johunni ajad klapivad 100%. Sinu ajaga,aga on mingid tõsised kalad. Nimelt sul lõpuaeg kirjas 27.16,16, kuid arvutades samamoodi su katseajad kokku nagu teistel sain mina su lõpuajaks 28.12,04.
Proovi ise ka veel oma aeg üle arvutada ja vaadata kas äkki oled midagi valesti kirjutanud katsete aegadese või siis lõpuaega. :idea:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

johunn kirjutas:ralli kuulutatakse välja pühap õhta w? siis nädalavahetustel testikeeld :) eks siis tuleb austada reegleid, peab akkama vaikselt ööst treeninguteks aega varastama ;)
Uus ralli peaks vist selguma jah pühapäeva õhtuks või veidi varem kui kõigil ajad korras ja edastatud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

pane mõlemad mälukaardid sisse kui pleiss väljalülitatud... võta mängu plaat välja, nii et ta ei hakkaks automaatselt loadima mängu... siis peaks avanema browser mis näitab kahte memorycardi pilti/logo ja siis sealt juba peaks ise jagama matsu lahti... juhendid ekraanil selliste asjade tegemiseks :)
Vasta