Hirvonen Fordi teine piloot!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Olgu neetud see päev, kus leping põhukotiga alla kirjutati. Ja kes siin väitis, et MM ja Turner ise ei tahtnudki seda lepingut siis see mingu ka seenele. Ainuke vähegi reaalne variant on veel mitsu. Ja kõiksugu jutud eratiimidest ja shkodast läheb siiski täieliku teooria valdkonda. Fakt on, et kolme aastane leping Fordiga oli väga atraktiivne ükskõik millisele piloodile. Mingit hapude viinamarjade juttu pole mõtet ajada.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Väga paha uudis. Ma juba ootasin Markko ja fordi koostööd.
Ei tea kui võimalik variant oleks eratiim nagu Loebilgi.

Seda tahaks teada mis siis toimuma hakkab kui Markko järgmine aasta ei sõidagi.
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

kahju et nii siis läx, paljud inglased ja eestlased hirvoneni vist ei seedi, kunagi kui mcrae jäi subaru uxe taha tekitas see sellise kavala muige suule, kuid nyyd on muie igatahes kadunud. mul on tunne et märtin jätab selle uudisega nyyd rallispordiga ikkagi hüvasti, maailmameistrix ta niikuinii enam ei tule, polegi enam suurt stiimulit mille poole pyyelda. ennast tõestand on ta minu silmis juba niikuinii
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

crazywheelz kirjutas:valitigi see noor naga. Põleb läbi nagu subaruski.
kas mitsu pole veel siis sõitjaid kinnitanud nagu etvsport väidab?
No miks siis kohe nii. Minu arust on Hirvonen tasemel sõitja ja ei usu, et ta kaks korda ühte ämbrisse astub.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

alk kirjutas:selline tunne,et Turner üritab maksku-mis-maksab võimalikult palju pappi alati kätte saada. ...
Tegemist on businessiga. Loomulikult aetakse rohkem raha taga, mida sina siis teeksid. Nemad elavad oma elu ja meie oma. Miks peaks Markko rahaliselt kaotama, sest meie tahame showd näha. Täiesti loomulik lähenemine. Paanitseda siiski pole mõtet. Usun, et Markko siiski sõidab järgmine aasta. kus teamis polegi oluline. Nagu näha oli siis liikus skoda Colini käes küll. Aga markko oli ju parem kui kolin.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Mul on selline kahtlane ja külm tunne, et Markkot me ei näe enam sõitmas ja ta riputab kiivri varna.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

arz kirjutas:...mul on tunne et märtin jätab selle uudisega nyyd rallispordiga ikkagi hüvasti, maailmameistrix ta niikuinii enam ei tule, polegi enam suurt stiimulit mille poole pyyelda. ennast tõestand on ta minu silmis juba niikuinii
stiimul on,ja nagu Markko ise on öelnud,võita Michaeli mälestuseks.Ja mida me põeme kui tekibki aastane paus(mida ma tegelikult ei usu),ongi aega uue kaardilugejaga kohaneda.Rohkem optimismi mehed!
Swensson77
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Okt 2005, 11:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Swensson77 »

No mida hala ometi rahvas!?Vara veel!Ootame ikka ära kõikvõimalikud ametlikud kinnitused ja teated ja kui siis tõesti nii juhtub,et Markko ripakile jäetakse,vot siis kukume halama ja nööri otsima eksjuuu 8)
Mees on ise kinnitanud,et stiimul on jätkata,Turner mingi niisama sahkerdaja ei ole ja Markko oli ja on väärt sõitja ja seda teavad ka juhtivad tegelased rallimaailmas.Tasa ja targu ikka-milleks varane paanika ja enda vaevamine.
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

nonii.... kas keegi soovib osta minu Ford Focust? Või minu TeamRS kaelapaela?? Või minu Fordi sokke???

Või jätan ma Focuse esialgu alles, niikuinii võistleb Ford nüüdsest uue mudeliga ja mul oleks nagu vaja millegagi sõita kah.....

Pagan, et Turner ja Märtin oma suud ka rohkem lahti ei tee, niimoodi teadmatuses vaevelda on ikka jube vastik. Nüüd võiks ju mingi kommentaari sellele Fordi uudisele anda?

Aga - lootus sureb viimasena. Nii ma siis loodangi siin... või oli see hoopis nii, et lootus on lolli lohutus?
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mulle on kusagilt kõrva jäänud selline asi, et kas mitte Turner ei ole ka Atkinsoni manager. Muidugi võin ma ka eksida aga olen seda kusagilt kuulnud. Seega kui on siis tekib sealt väike võimalus. Eks nüüd igaüks mõtleb ise edasi mis võimalus võib tekkida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ansib kirjutas:nonii.... kas keegi soovib osta minu Ford Focust? Või minu TeamRS kaelapaela?? Või minu Fordi sokke???
Focuse võtaks ma küll. U. 5000EEK sobib? Niikuinii sel enam väärtust pole...
gaas on endiselt laiffi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

No kas võlub Turner veel kuskilt midagi või tuleb pikk puhkus või koguni "pension"!
Või on koer ikkagi selle pesukoti lepingusse maetud- et Märtin sõitma saaks, on vaja ta vabaks osta.

Huvitav, kui Märtin nüüd töötuks jääb, kas pesukott lisaks palgale ka mingit trahvi maksab, näiteks selle eest, et töötajat töövahendiga ei kindlusta!?
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Postitus Postitas Kusti »

Viskiklaasi taga veebis surfates sattus ette sihuke pilt, 2004 hooaja algus Montes:

http://www.motorsport.com/photos/wrc/20 ... m-0243.jpg
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Head tunnet 2006.aasta suhtes enam pole.Kurb,aga tõsi.
Herr Wilson võiks nüüd tehasetiimi ametliku nime muuta OY Ford AB-ks.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Selle lõputu hala asemel võiks keegi märgata seda, et Markko Märtinil ja Chris Atkinsonil on üks ja see sama manager. Arutage sealt midagi edasi :P
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Kristo kirjutas:Selle lõputu hala asemel võiks keegi märgata seda, et Markko Märtinil ja Chris Atkinsonil on üks ja see sama manager. Arutage sealt midagi edasi :P
Kas selle fakti toel on ikka midagi, mida arutada? Nii või naa jääb see spekulatsiooniks nagu iga teinegi "idee". Kas Sub või Mitsu või hoopis eraauto või puhkus, see kõik on siiski ju puhas mõttelend mitte argumenteeritud arutelu. Või äkki olen ma midagi maha maganud?! See ühine manager ei näita ju suurt midagi. Nagu Garde ja Hirvonen eelmise aasta lõpus, kus ühise manageriga sai üks ühe tiimi esisõitjaks ja teine jäi oma rahaga kärutajaks.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Mina olen ikkagi suht koht vihane.Ise ajab Wilson nii mesijuttu ja siis keerab selja.
Oletame,et Märtin saaks Subaari või Mitsurise.Tuleks maailmameistriks ja Hirvonen hakkaks jälle sajaga pange panema.VOT SIIS MA NAERAKS LAGINAL WILSONI ÜLE: :twisted: :twisted: :twisted:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kristo kirjutas:Selle lõputu hala asemel võiks keegi märgata seda, et Markko Märtinil ja Chris Atkinsonil on üks ja see sama manager. Arutage sealt midagi edasi :P
Mida ma siis 5 postistust varem rääkisin? Kuigi ei olnud endas väga kindel aga mõte oli meil sinuga sama. :wink: See ühine manager võib väga palju rolli mängida ja samas ka mitte mingisugust abi osutada.

Ega see hala mis siin käib ei too ju kohta Markkole kuskile meeskonda. Seega meil tuleb lihtsalt edasi oodata ja loota, et Turner kaupleb Markkole võimalikult hea varjandi alles jäänutest välja.

PS: Rahu ainult rahu härrased. Küll varsti on tulemas positiivseid uudiseid. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kolin kirjutas:Mida ma siis 5 postistust varem rääkisin? Kuigi ei olnud endas väga kindel aga mõte oli meil sinuga sama. :wink:
Vasak silm ei seleta enam nii hästi:)
Aga tsipa närvidele käib see jutt, et Wilson on nüüd kõiki petnud (kuigi ütles selgelt, et teeb valiku mitme mehe vahel), Hirvonen on ikka täiesti loll, koba ja mõtetu mees ja sai oma koha JÄLLE raha eest (miks me siis Warmboldi ei vihka), Markko lõpetab üldse sõitmise ära (no kuulge, ta on alles 30 - parimad rallisõitja aastad on alles ees). Ning mis peaks meile minema korda Wilsoni arvamus kui Markko Mitsu või Subaruga või Skoda või Citroeniga maailmameistriks tuleb :)
Mu arust on see ootamine küll põnev ja üldse ei põe. Kas tõesti oleks Ford olnud ainus ja parim valik ning peale Fordi tuleb must masendus? Millel see baseerub? Austraalias näidatud tulemustel? Rallil, kus katkestasid enamus tehaseautosid? Kusjuures, kui mitu neist katkestasid sõiduvea tõttu (Loeb, Grönholm, Carlsson, Solberg). Oleks nad lõpuni rajal olnud, poleks Fordid võibolla punktidelegi jõudnud ja kiidulaulu oleks palju vähem.
Külla lähipäevad selgust toovad!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Täiesti nõus sinu mõttekäiguga. Ei ole see Hirvonen nii mõttetu mees midagi. Kui ta on suutnud teha kaks aastat vanema masinaga head ja kiiret sõitu näidata. Kas või vaatame Kreeka rallit kus ta isegi juhtis rallit avapäeva järel see on ka suht tugev näitaja. Kusjuures ta ei langenud viiendaks mitte oma sõiduvea tõttu vaid lihtsalt vanem tehnika andis järele. See näitab veel kord seda, et Hirvonenile istub Ford paremini kui Subaru. Hirvonen lihtsalt ei suutnud kohaneda selle Subaruga. (Mäkkineniga oli ju sama lugu enam vähem) Täpselt samuti nagu Markkole ei istunud Peugeot üldse. Miks te siis Markkot mõtetuks meheks ei pea. Nagu mõned siin viibijad peavad mõttetuks meheks Hirvoneni kes ei saanud Subaruga hakkama ja sealt kinga sai. Hirvonen oli sellel ajal lihtsalt kogenematu ja ei pidanud sellel survele vastu mis talle langes seoses sellega, et ta palgati ju Mcrae asemel ning kõik ootasid talt suuri tulemusi. Nüüd on ta saanud juurde kogemusi ja kindlamat meelt. Ning mina usun küll, et ta on võimeline paljukski.

Üldiselt selle hala ja nuttuga ei muutu midagi. Mõelge asjale positiivse noodiga. Võibolla oli isegi hea, et Markko Fordi ei saanud. Igal halval asjal on ka oma hea külg.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta