Eesti fännid WRC rallidel

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

bettega kirjutas:Pippen "möll" toimus Jyväskylä ajal Saaremaal Mändjalas Sky Plusi päevadel. Mine järgmine aasta sinna. Ja võta oma sõbrad kaasa.
Ma arvan, et ta eksiski sellel aastal ära ja läks vale praami peale.Mis teha, kui hoiad kaarti valepidi käes :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: MIDA HALA

Postitus Postitas Strike »

pippen169 kirjutas:MIDA TE ***** HALATE. RALLI, SEE ONGI MEELELAHUTUS JA MÖLL. KUI TAHATE VIISAKAT ÄRAOLEMIST, ISTUGE KODUS. JA ÜHISPARKLA EI OLE PUNDI PELAE MIDAGI JA SEE ON OSA RALLIST. MA EI SAA ARU MILLEST SELLINE HALA RAISK. OLI IGASUGU RAHVUST, KES PURJUS JA MUIDU LOLLE. KUI EI MEELDI, ÄRGE MINGE ROHKEM. MINA EI NÄINUD KÜLL MINGEID ERITI RÕVEDAID INIMESI. LIHTSALT , KES EI OLE HARJUNUD MASSIDEGA, PALUN JÄÄGE KOJU. MINA LÄHEN JÄRGMINE SUVI JÄLLE. MEGA ÜRITUS. SEE KURADI HALA KÄIB RAISK PINDA.
Tahaks loota, et sellise sõnumiga postitusi siia foorumise rohkem ei tule. Kui tahad ennast välja elada ja kiita kui äge on rallil möllu teha jne.. siis kindlasti leiad kuskil mujal foorumites endale palju kambajõmme. Põhjus miks Sina ei näinud selliseid kodanike keda teised tähele panid, et olid ise ka joonud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas STI »

Teema terav ja otsustasin ka väikse kommentaari kirjutada. Käsin Jyväskylä rallil esimest korda 1991 aastal- samal aastal käis Märtin seda rallit esimest korda ise vaatamas. Vahele on jäänud ainult paar aastat. Siis oli eestlasi väga vähe ja soomlased sõbralikud. Kas ise jõid nad siis avalikult raja ääres väga harva. Mida aasta edasi, seda rohkem oli eestlasi kohapeal näha. 2003 oli juba väga palju eestlasi ja meisse suhtuti võõrustajate poolt hästi, kaasavõetud alkohol sai kõigil enamasti reede õhtuks otsa ja eriti palju jommis kujusid kakerdamas näha polnud. 2004. aastal - seoses EL-iga liitumisega - sai teatavasti kaasa võtta juba meeletud kogused alkoholi ja läbu oli kõva. 2005. ületas muidugi kõik eelmised. Põhjused- alkoholi saab "piisavalt" kaasa võtta, kohal ka kaasmaalased, kes varem rallidel pole käinud ja nendel põhirõhk kallamisel/lällamisel/ülbitsemisel a la mina olen kunn, sina oled põder. Samuti on pealtvaatajad surutud piiratud raamidesse- loodud nn. ametlikud pealtvaatajate alad, mis tingib selle, et pealtvaatamiskohti on aastatega poole vähemaks jäänud. Sellest tulenevalt satuvad lällajad teiste lällajatega kokku, algab vennastumne ja teineteise "vaimukustega" ületrumpamine. Viimased kaks aastat on Soome rallit promotud kõvasti ka Eestis- seegi on huviliste arvu tõstnud ja põrsaid satub ikka nende uute tulijate hulka. Selge on see, et paremaks see olukord ei lähe, kuid kuna Soome ralli on meile lähim/mugavaim, siis lähen ka järgmisel aastal sinna- juhul, kui Märtin sõidab.. P.S. Pippen 169- mine palun Delfisse tagasi.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Õige jutt STI poolt ja sellega arvan, et võiks teema lukku panna. Asi läheb muidu liiga teravaks.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

aix kirjutas:Õige jutt STI poolt ja sellega arvan, et võiks teema lukku panna. Asi läheb muidu liiga teravaks.
Nii hulluks see asi vast ei lähe, kui suudame endid tsiviliseerituna hoida.

Paneks omalt poolt ka siis paar senti siia juurde. Mina usun, et ei ole tarvis mingeid spetsiaalseid vaatamiskohti. See toob ainult "lällajaid" juurde. Ostavad omale rallipassi vms, näevad katsete kaarte, kaartide kõrvale on kirjutatud kohad kus vähe efektsemat sõitu näha võib - seda võetakse siis kui kohta kus keegi matsu paneb. "Heaks" näiteks on Paide ralli "sõpruse auk", keegi mäletab kuidas eelmine aasta seal "auku! auku! auku!" karjuti? No tule taevas appi. :roll: Kui sellised vaatamiskohad ära kaotada, oleks suurem tõenäosus, et jobud omavahel kokku ei saa ja oleks vähem lällamist. (Vastupidiselt võiks igal rallil olla üks "jobukatse", kuhu siis kõik "möllajad" võiks minna...)

Rallisid võiks vähem propageerida, publikute spetskohad ära kaotada. Sel juhul saaksid rallide organiseerijad vähem raha. Niiet nokk kinni, saba lahti.
gaas on endiselt laiffi
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Kui vähem propageerida,mis siis küll sponsorid sellepeale ütlevad,ei seda küll ei tahaks
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas: Rallisid võiks vähem propageerida, publikute spetskohad ära kaotada.
Las propageerivad, aga selle publiku kohtade pealt.
Neid võiks rohkem olla, et neid lällajaid eraldada üks teisest, kui nad just kõik ühes bussis katsele ei suundu.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Lahendus: Et kaoks lällavad eestlased, tuleks Soome ja Rootis ralli mm.sarjast kõrvale jätta :roll:
Kes see ikka viitisib ja jõuab kaugele jooma sõita!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma arvan, et kõige parem lahendus oleks, kui me kõik korra peeglisse vaataks ja kultuurseks hakkaks. :)
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

sziim kirjutas:Lahendus: Et kaoks lällavad eestlased, tuleks Soome ja Rootis ralli mm.sarjast kõrvale jätta :roll:
Kes see ikka viitisib ja jõuab kaugele jooma sõita!
Või siis võiks Sky Plus oma päevi vähe tihemini korraldada..
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Või siis iga katse algusel sõidab Politsei katse läbi ja laseb kõigi ampulli puhuda. :D Ning kellel on joove visatakse rekasse mis sõidab politsei masina järel. OK mu jutt läks juba mölaks. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 492
Liitunud: 14 Mai 2005, 17:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas radiation »

Kas kõik siin kirjutajad ei joonud tilkagi siis Soome ralli ajal. Ma loodan, et me räägime koguste vahest, mitte karsklusest.
ahmi tolmu
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kahjuks ei joonud ja ei kahetse ka seda.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

radiation kirjutas:Kas kõik siin kirjutajad ei joonud tilkagi siis Soome ralli ajal. Ma loodan, et me räägime koguste vahest, mitte karsklusest.
Ei joonud jah Soome ralli ajal. Kuna ei käinud seal. :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

radiation kirjutas:Kas kõik siin kirjutajad ei joonud tilkagi siis Soome ralli ajal. Ma loodan, et me räägime koguste vahest, mitte karsklusest.
Mina jõin küll, aga alles õhtul ööbimiskohas, kuna olin roolis. Aga ega meie seltskonnast peale kerge õlle ei joodud küll midagi. Meie käisime rallit vaatama mitte joomas. Juua saab ka kodus.
ahmed
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Juul 2005, 19:04

Postitus Postitas ahmed »

pean tunnistama,et ka mina jöin - aga möistuse piires ja öhtuti,sest olin ka rool.
aga möned ölled ja väike huumor kuulub ikka ralli juurde.
ahmed
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Juul 2005, 19:04

Postitus Postitas ahmed »

nendest rahvamassidest veel - argentiina rallis,kui ma ei eksi,on olnud köige rohkem fänne/rallihuvilisi kohapeal,kas keegi teab milliseid probleeme seal on olnud.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

ahmed kirjutas:pean tunnistama,et ka mina jöin - aga möistuse piires ja öhtuti,sest olin ka rool.
aga möned ölled ja väike huumor kuulub ikka ralli juurde.
Saarlane?
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
pippen169
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2005, 12:15

Postitus Postitas pippen169 »

ei joonud ennast umbe, ei tallanud raja peal. ei räusanud, ei ole haige delfikas.lihtsalt see hala on nii mõttetu. igaüks elab isemoodi.teie kõige suuremate halajate elu ma muidugi ei igatse
pippen169
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2005, 12:15

Postitus Postitas pippen169 »

vaesekesed
Vasta