Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Mõtlesin, et Ott võiks ka enda kokkuvõtteid kirjutama hakata nagu Taaramäe seda teeb.. päris huvitav lugemine oleks :)
Söörlöne!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas johunn »

Lithium, Otil oli mingi periood Autolehes kolumn, aga viimasel ajal seda miskipärast enam ei ole. See oli tõesti väärt lugemist. Sai kohe peale rallit mehe enda hinnangut lugeda peale esmaste emotsioonide vaibumist.

KidrA, ma olen sinuga ühte meelt. Inimesed, kes ei ole inglisekeelses keskkonnas elanud ei hooma, mida f*ck ikka tähendab. Mõelge kui mõnel Eesti rallil keegi katse lõppu tuleks ja t*rad, v*tud ning muud loomad lendaksid. A la "Konkurendid on täis m*nnid ja ma olen kõige kõvem mees". Ega Becksy nalja pärast katse lõpus ei vabanda, kui keegi otse-eetris isegi sh*t on öelnud. Lihtsalt mõnes kultuuris ei ole see viisakas. (Ameerikas on kohati teine lugu) Eks tegijal ikka juhtub, aga aasta hiljem nende särkidega ringi käimist mina ei poolda. Samas igaühe enda asi... vabad mehed, vabal maal.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mart_ »

johunn kirjutas:Lithium, Otil oli mingi periood Autolehes kolumn, aga viimasel ajal seda miskipärast enam ei ole. See oli tõesti väärt lugemist. Sai kohe peale rallit mehe enda hinnangut lugeda peale esmaste emotsioonide vaibumist.

KidrA, ma olen sinuga ühte meelt. Inimesed, kes ei ole inglisekeelses keskkonnas elanud ei hooma, mida f*ck ikka tähendab. Mõelge kui mõnel Eesti rallil keegi katse lõppu tuleks ja t*rad, v*tud ning muud loomad lendaksid. A la "Konkurendid on täis m*nnid ja ma olen kõige kõvem mees". Ega Becksy nalja pärast katse lõpus ei vabanda, kui keegi otse-eetris isegi sh*t on öelnud. Lihtsalt mõnes kultuuris ei ole see viisakas. (Ameerikas on kohati teine lugu) Eks tegijal ikka juhtub, aga aasta hiljem nende särkidega ringi käimist mina ei poolda. Samas igaühe enda asi... vabad mehed, vabal maal.
Toetan kidra ja johunni. Vürtsi lisamine ei pea tingimata sisaldama ropendamist. Saab ka maitsekamalt.

Eelpool jäi kõlama justkui see, et fännid olid tänu särkidele pildis. Julgen väita, et ikka südamest fännamise eest. Keegi ei kritiseeri hetkel fänne vaid konkreetset loosungit. Usun, et oleksite saanud need shampad ka "tavaliste" riietega.

Ja pealegi, võib ju neid VW-sid saata parematesse kohtadesse, aga see hooaeg neil enam nii kõva ülekaalu ei ole ja see loosung ju tegelikult paika ei pea.

Lisaks, peale Ogieri žesti oleks minul isiklikult veidi häbi seda loosungit kanda. Aga see on minu arvamus/probleem.

ps. Fännidele muidugi au ja kiitus!
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

johunn kirjutas:Lithium, Otil oli mingi periood Autolehes kolumn, aga viimasel ajal seda miskipärast enam ei ole. See oli tõesti väärt lugemist. Sai kohe peale rallit mehe enda hinnangut lugeda peale esmaste emotsioonide vaibumist.
Ahjaa, oli tõesti. See kuidagi kadus ära jah vaikselt.
Söörlöne!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kiilakass »

Särgid mis tekitavad emotsiooni, keep it up ;)
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas teine_riiul »

Ott on vist ise öelnud, et tunneb piinlikkust väljaöeldu pärast, ja õigesti teeb. See peaks olema ka fännidele selge sõnum, et aitab küll juba, korra juhtus, saage üle! Ei ole vaja et see lause terve elu temaga kaasas käiks nüüd.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

Minul tuleb selle peale meelde üks film, kus sõiduõpetaja palub õpilasel (tütarlapsel) käsi rusikasse panna, siis keskmine sõrm sirutada ja käsi aknast välja pista.
See oli mõeldud ühele vähe ülbele rekkajuhile kui nad kõrvuti kuskil ummikus või foori taga kokku said.
Oti ütlemine võib olla tundub täna veidi ebaviisakas, aga need särgid pigem mitte.
See sirutatud keskmise sõrmega kujutis jätab ikkagi selle vaatajale võimaluse otsustada, kuidas oma rikutuse tasemelt sellest aru saada.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

blizzard kirjutas:Lihtsalt igavuse peletamiseks kritseldasin miskit särgi kujundust kokku, inspireerituna võistluskombest... :P
Teeme ära siis. :D
Söörlöne!
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

Sebastien Loeb: Tänak areneb pidevalt, kõik on hästi

http://sport.err.ee/v/autoralli/38cc591 ... k-on-hasti
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Mart_ kirjutas:
johunn kirjutas:Lithium, Otil oli mingi periood Autolehes kolumn, aga viimasel ajal seda miskipärast enam ei ole. See oli tõesti väärt lugemist. Sai kohe peale rallit mehe enda hinnangut lugeda peale esmaste emotsioonide vaibumist.

KidrA, ma olen sinuga ühte meelt. Inimesed, kes ei ole inglisekeelses keskkonnas elanud ei hooma, mida f*ck ikka tähendab. Mõelge kui mõnel Eesti rallil keegi katse lõppu tuleks ja t*rad, v*tud ning muud loomad lendaksid. A la "Konkurendid on täis m*nnid ja ma olen kõige kõvem mees". Ega Becksy nalja pärast katse lõpus ei vabanda, kui keegi otse-eetris isegi sh*t on öelnud. Lihtsalt mõnes kultuuris ei ole see viisakas. (Ameerikas on kohati teine lugu) Eks tegijal ikka juhtub, aga aasta hiljem nende särkidega ringi käimist mina ei poolda. Samas igaühe enda asi... vabad mehed, vabal maal.
Toetan kidra ja johunni. Vürtsi lisamine ei pea tingimata sisaldama ropendamist. Saab ka maitsekamalt.

Eelpool jäi kõlama justkui see, et fännid olid tänu särkidele pildis. Julgen väita, et ikka südamest fännamise eest. Keegi ei kritiseeri hetkel fänne vaid konkreetset loosungit. Usun, et oleksite saanud need shampad ka "tavaliste" riietega.

Ja pealegi, võib ju neid VW-sid saata parematesse kohtadesse, aga see hooaeg neil enam nii kõva ülekaalu ei ole ja see loosung ju tegelikult paika ei pea.

Lisaks, peale Ogieri žesti oleks minul isiklikult veidi häbi seda loosungit kanda. Aga see on minu arvamus/probleem.

ps. Fännidele muidugi au ja kiitus!
Minu arust on need särgid maitsetuse tipptase.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MadMax »

Järgmise aasta Poola ralli särgile peaks panema "If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak
See oleks selline hea nali, millest kõik ilmselt aru saavad :) See **** VW on ikka väga valitud seltskonnale.
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Olarir »

Või siis its foot down friday või its foot down friday, if you are in a hurry theres no time to lift
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Allu12 »

just minu mõte! see "If you're in a hurry there's no time to lift." on väga hea nö. tunnuslause minumeelest, peaks soomeks kiiresti mõne t-särgi laskma teha sellega :D
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas maailmameister »

Mul on juba põhimõtteliselt tellitud selle lausega särgid. Nagu ma seda lauset kuulsin, mõtlesin kohe, et see sobib ideaalselt särgile. Tegin sellise lihtsa disaini, ei midagi erilist. Ees see lause ja selja peal meeste nimed ja Dmacki logo.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Dubber »

Sellest f-sõnast. On ka maailmameistrid kirunud ajast aega oma meeskondi ja nende tegemisi. Meenuvad kohe Grönholm, Solberg, teistest veel Panizzi, ka Märtin. Kõiksugu teravaid ütlusi on olnud.
Iseasi on see kuidas seda kajastatakse ja seda mõistetakse. Ka olukorrast. Osad keeravad selle huumoriks, osad vibutavad näppu ja käsivad vabandust paluda ...

Eks see jääb osalt ka tiimi pressiseltskonna korraldada ja koolitada, mida millal öelda. Ka mida kõrgemal oled, seda suurema tähelepanu see "F" saab.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Vaadates punkti tabelit siis Östbergi ja Tänaku punkti vahe on 10p.( 52 tänak ja 62 Östberg) Lahe oleks kui Tänak hooaja lõpuks Östbergi kinni püüab.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas maailmameister »

maailmameister kirjutas:Mul on juba põhimõtteliselt tellitud selle lausega särgid. Nagu ma seda lauset kuulsin, mõtlesin kohe, et see sobib ideaalselt särgile. Tegin sellise lihtsa disaini, ei midagi erilist. Ees see lause ja selja peal meeste nimed ja Dmacki logo.
Särk ise siis selline. Kellel huvi, siis on võimalik tellida neid Soomeks.
Manused
särk.jpg
särk.jpg (132.76 KiB) Vaadatud 3109 korda
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

blizzard kirjutas:Lihtsalt igavuse peletamiseks kritseldasin miskit särgi kujundust kokku, inspireerituna võistluskombest... :P

lähevad need käiku ka sul ja palju maksaks?
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 12

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

viimase fännisärgi kohta, lihtsalt, et ei läheks valesti trükki..

if you're IN a hurry..
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas maailmameister »

CTR kirjutas:viimase fännisärgi kohta, lihtsalt, et ei läheks valesti trükki..

if you're IN a hurry..
Tänud! Tellimiseks oli õigesti kirjutatud, siia pildi peale tuli kogemata valesti :mrgreen:
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Vasta