2011 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rootsi ralli kodulehelt leiab sellise uudise, et ka Petter on reganud ennast rallile DC3-ga. Aga nimekirjast teda küll ei leia.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

Kolin kirjutas:Rootsi ralli kodulehelt leiab sellise uudise, et ka Petter on reganud ennast rallile DC3-ga. Aga nimekirjast teda küll ei leia.
Äge! loodaks, et on tõsi taga ja saab terve hooaja ikka kaasa teha, vahepeal tundus küll üsna vähe lootust olevat Petteril selleks hooajaks.

P.S, autoks ikka vast DS3 :)
kurt
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 71
Liitunud: 06 Juul 2010, 08:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kurt »

Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Registreerimislehelt ei leia teda seepärast, et ta ei reganud tähtaegselt ära.
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Kiiver kirjutas:Kimi jätkab siis rallikarjääri. Autoks Citroen
http://www.ruudulipp.ee/kimi-raikkonen- ... eniga.html
AL QASSIMI mitte Quassimi:-)
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Nägin ka enne seda viga aga mis siin ikka tähte närida :D
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Solbergi Citroeni diili õnnestumine on hea uudis. Mis puudutab aga ühte teatavat kuulsa NIMEGA soomlast, siis minu meelest vajab sõidumehe taseme poolest WRC rohkem selle nagu Duval, Atkinson ja co. Ja nende puudumine stardilistist on üks suur häbiplekk (tundub paraku, et ka Blockil ei õnnestunud niipalju pappi kokku saada, et Atkinson Prootoni IRC-programmist eemale meelitada).
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

mrali kirjutas:Solbergi Citroeni diili õnnestumine on hea uudis. Mis puudutab aga ühte teatavat kuulsa NIMEGA soomlast, siis minu meelest vajab sõidumehe taseme poolest WRC rohkem selle nagu Duval, Atkinson ja co. Ja nende puudumine stardilistist on üks suur häbiplekk (tundub paraku, et ka Blockil ei õnnestunud niipalju pappi kokku saada, et Atkinson Prootoni IRC-programmist eemale meelitada).
Atkinsoni osas nõus. Duvali osas kindlasti mitte. Mees on minu hinnangul kõik talle antud võimalused metsa keeranud. Ei ole WRC sari temast palju juurde võitnud.
Räikkönen sedavastu on WRC sarjale juurde andnud palju, rallist kirjutatakse ja räägitakse ka seal, kus varem sel teemal juttu polnud. Sõit sõiduks, eks see tasapisi tuleb ka, kuid F1 maailmameister on tugev nimi, mis ala populariseerimise osas töötab. Nii lihtne see ongi.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Kiiver kirjutas:
mrali kirjutas:Solbergi Citroeni diili õnnestumine on hea uudis. Mis puudutab aga ühte teatavat kuulsa NIMEGA soomlast, siis minu meelest vajab sõidumehe taseme poolest WRC rohkem selle nagu Duval, Atkinson ja co. Ja nende puudumine stardilistist on üks suur häbiplekk (tundub paraku, et ka Blockil ei õnnestunud niipalju pappi kokku saada, et Atkinson Prootoni IRC-programmist eemale meelitada).
Atkinsoni osas nõus. Duvali osas kindlasti mitte. Mees on minu hinnangul kõik talle antud võimalused metsa keeranud. Ei ole WRC sari temast palju juurde võitnud.
Räikkönen sedavastu on WRC sarjale juurde andnud palju, rallist kirjutatakse ja räägitakse ka seal, kus varem sel teemal juttu polnud. ...
Kui kusagil kirjutatakse rallist, et vormeliäss oli 10s ja pole mainitud, kes võitis või kes olid kolme sees ja veelhullem kui pole kirjutatud kus sõit toimus, siis pole see nagu midagi rallile juurde andnud. Minul on ausalt öeldes suht suva mitmes ta on. Minu arust oli Duval ikka kindlasti kõvem rallisõitja kui Räikkönen. Ja muidugi sellest klounist(Block) ei tahaks rääkidagi.
rattaga on kah hea sõita
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Block sõidab sellepärast, et tal selle tsirkuse jaoks raha. :D
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Olts kirjutas:
Kiiver kirjutas:
mrali kirjutas:Solbergi Citroeni diili õnnestumine on hea uudis. Mis puudutab aga ühte teatavat kuulsa NIMEGA soomlast, siis minu meelest vajab sõidumehe taseme poolest WRC rohkem selle nagu Duval, Atkinson ja co. Ja nende puudumine stardilistist on üks suur häbiplekk (tundub paraku, et ka Blockil ei õnnestunud niipalju pappi kokku saada, et Atkinson Prootoni IRC-programmist eemale meelitada).
Atkinsoni osas nõus. Duvali osas kindlasti mitte. Mees on minu hinnangul kõik talle antud võimalused metsa keeranud. Ei ole WRC sari temast palju juurde võitnud.
Räikkönen sedavastu on WRC sarjale juurde andnud palju, rallist kirjutatakse ja räägitakse ka seal, kus varem sel teemal juttu polnud. ...
Kui kusagil kirjutatakse rallist, et vormeliäss oli 10s ja pole mainitud, kes võitis või kes olid kolme sees ja veelhullem kui pole kirjutatud kus sõit toimus, siis pole see nagu midagi rallile juurde andnud. Minul on ausalt öeldes suht suva mitmes ta on. Minu arust oli Duval ikka kindlasti kõvem rallisõitja kui Räikonen.
Ära lähtu ainult meie meedia tegemistest. Ma ei peagi silmas niipalju Räikköneni tulemusi kuivõrd rohkem tema turunduslikku väärtust. Ja seda on WRC sarjal vaja. Populaarsuse tõusuga kasvab nii toetajate kui tootjate huvi asja vastu, misläbi saame ehk tulevikus ka rohkem meeskondi näha. Kus sõitku siis kasvõi Duval. Kuid pigem ikkagi Tänak;)
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Lithium kirjutas:Nägin ka enne seda viga aga mis siin ikka tähte närida :D
No siin Foorumis rohkem nagu omad inimesed ja hää kui sellised vead saab parandatud. Muidu pärast Postimees viksib loo ruudulipust maha ja asi läheb lumepallina ikka edasi ja edasi.
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Kui kusagil kirjutatakse rallist, et vormeliäss oli 10s ja pole mainitud, kes võitis või kes olid kolme sees ja veelhullem kui pole kirjutatud kus sõit toimus, siis pole see nagu midagi rallile juurde andnud. Minul on ausalt öeldes suht suva mitmes ta on. Minu arust oli Duval ikka kindlasti kõvem rallisõitja kui Räikkönen. Ja muidugi sellest klounist(Block) ei tahaks rääkidagi.
Parem kui üldse ära mainitakse. Ja eks peab olema tagumisi sõitjaid ikka ka. Kõik ei saa ju alati olla esimesed. Peab olema ka selliseid, kelle eesmärgiks punktikohale jöudmine, kelle eesmärgiks löpuni jöudmine. Mida rohkem sõitjaid, seda enam meelelahutust publikule. Mida enam meelelahutust, seda enam tuleb uut publikut. Mida enam publikut, seda enam meedia huvi. See kõik kokku = sponsorite suurem huvi, tootjate suurem huvi, sõitjatel lihtsam raha kokku saada, rohkem häid sõitjaid ja see toob omakorda veel rohkem publikut juurde. Lumepall tuleb veerema saada! Eriti iroonililiselt kõlab siin Kimi meeskonna nimi ICE 1 :-P
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

bluuford kirjutas:
Lithium kirjutas:Nägin ka enne seda viga aga mis siin ikka tähte närida :D
No siin Foorumis rohkem nagu omad inimesed ja hää kui sellised vead saab parandatud. Muidu pärast Postimees viksib loo ruudulipust maha ja asi läheb lumepallina ikka edasi ja edasi.
Alati võib, tegelikult lausa peab tähelepanu juhtima. Mulle on sellest abi.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Päris showks kah ei taha seda rallit muuta. Vaadake mis Tähtede sõidust on saanud. Esialgselt Canaaridel korraldatud sõit oli kordades huvitavam kui nüüd kusagil staadionil.
Oleks huvi ikka kui maailma parimad rallimehed sõidaks MM rallidel ja showmehed teeks seda näiteks X-mängudel.
rattaga on kah hea sõita
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Tänasel päeval me oleme sinna punkti jõudnud, kus show element on oluline osa rallimaailmast. Loomulikult võib igaüks oma soovunelmas kuujutada ette ja tahata, et ralli oleks selline või selline, aga kõikide meeljärgi kahjuks olla ei ole võimalik.
Kui nn showmehed Kimi ja Ken sellest maailmast ära võtta, oleks pilt oluliselt nukram ja seeläbi ka meediakajastus väga marginaalne. Igas asjad tuleb näha ka helgemat poolt! Sel aastal algab uus ajastu uute WRC autodega. Eks 2011.a etapid näitavad juba seda täpsemalt kes millist kiirust suudab näidata.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Uus ajastu WRC-s oleks võinud pigem hakata siis kui 9 põrgut läbi saavad :D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Olts kirjutas:Vaadake mis Tähtede sõidust on saanud. Esialgselt Canaaridel korraldatud sõit oli kordades huvitavam kui nüüd kusagil staadionil.
selles osas olen ma sinuga päri. sellest ajast, kui see hakkas mööda ilma ringi rändama on see läinud natuke jaburaks ära. sõit toimub ainult statkal, võistlusmoment on väga väike, võrreldes kanaaridega. aga see on bisnes, seal vist muutuseid sarja omanikud ka ja sellepärast hakatigi rohkem pappi kokku ajama, mitte traditsiooni hoidma.
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

http://www.rallysweden.com/the-rally-20 ... es?lang=en

PG Andersson nimekirjas, klassiks WRC aga marki veel pole..
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Nüüd siis Petter Solberg ka kirjas Citroén DS3-ga. Selle üle on küll siirelt hea meel.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta