WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Küsimus Strikele- kas Mehhiko ralli ajad tuleb selle nädala lõpuks ära saata, nagu ralli kalendrist näha võib?????
ma sain küll nii aru. kiireks läheb :(

aga auhinnaks võin kellegi korraks sülle võtta :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Küsimus Strikele- kas Mehhiko ralli ajad tuleb selle nädala lõpuks ära saata, nagu ralli kalendrist näha võib?????
Just nii! Nagu WRC ju oli. See nädal kui ilmuvad ajad on vaja juba harjutada järgmiseks ralliks ja saata ajad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Krt asi on ikka väga pees. Peab ennast kätte võttma. Kõik on nii kõvasti arenenud, et enam nii lõdvalt lasta ei saa. Saaks see ralli juba läbi. Mehhikos loodan vähe rohkem konkurentsis olla.

PS Sellel katsel oli mul rehvi purunemine kohe katse alguses. peale katset tegin Gallid st. antsin kaardilugejale lõuga. Ta luges mulle ühe parem kurvi nii hilja, et ma olin juba sinna sisse keeranud.käisgi laks ära ning siis mõlises veel, et what a your tooying. See ajas ikka närvi küll. Krt panin talle pikku kiivrit laksu ära nii, et endal näpu luu katki.
Viimati muutis Kolin, 15 Sept 2005, 13:16, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Suutsin eelmisel katsel kaotatud kaks sekundi Kambult tagasi võtta. Tundub, et Suzuki mehed on kuidagi liiga hoos Montes. Juba kolmas kaksivõit katsel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
lasin top3 wrc ajad välja ja ütleks, et on isegi võimalik :) ja kui mitte mina (supperroheline :D ), siis Kait ikka :D
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

peale SS4-ja on tunne, et valitud konservatiivne sõidustiil on liiga konserv. Nii nagu aimasin, astus AntsKints must mööda nagu si..vast kassist. Hea kui siit veel punkti koht tuleb :(
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kolin kirjutas:tegin Gallid st. antsin kaardilugejale lõuga. Ta luges mulle ühe parem kurvi nii hilja, et ma olin juba sinna sisse keeranud.käisgi laks ära ning siis mõlises veel, et what a your tooying. See ajas ikka närvi küll. Krt panin talle pikku kiivrit laksu ära nii, et endal näpu luu katki.
Peaks need lugejad kõik kokku pakkima ja ühiselt tuutud viltu sõitma. Äkki siis tuleb neil paremini välja? Aga räägitakse, et uues"WRC EVOLVED" mängus on kaardilugejate tuutud juba sirgeks pekstud ja igati viisakad :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:
kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
lasin top3 wrc ajad välja ja ütleks, et on isegi võimalik :) ja kui mitte mina (supperroheline :D ), siis Kait ikka :D
Njaaaaa...Mehhikos hoidke mehed alt... :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ma juba hoian :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Ma juba hoian :D
Kuidas endale Mehhiko istub. Ja kuidas WRC aegadega võrreldes junnugu sõit läheb???
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Mehiko on kergem kui Monte. WRCga kahjuks palju võrrelda ei oska kuna seda sai nii vähe sõita :( enamus 6500km-st on sõidetud junnuga :) Niipalju ainlt, et junnuga eksides kaotad rohkem ja kohalt minnes liigub nagu tigu :) Aegu kahjuks ütelda ei julge kuna hakkate kõik naerma :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Mehiko on kergem kui Monte. WRCga kahjuks palju võrrelda ei oska kuna seda sai nii vähe sõita :( enamus 6500km-st on sõidetud junnuga :) Niipalju ainlt, et junnuga eksides kaotad rohkem ja kohalt minnes liigub nagu tigu :) Aegu kahjuks ütelda ei julge kuna hakkate kõik naerma :D
Ei hakka siin keegi naerma-kõik me oleme nullist alustanud. Ja Monte aegade üle sa küll häbi ei pea tundma. Ega ma sinust palju parem polegi ju.!!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
Vaatasin su mehhiko aegu ja võin julgelt väitta et yhe sinu katse aja olen yle sõitnud :wave:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

kait kirjutas:
kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
Vaatasin su mehhiko aegu ja võin julgelt väitta et yhe sinu katse aja olen yle sõitnud :wave:
nii peabki :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kait kirjutas:
kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
Vaatasin su mehhiko aegu ja võin julgelt väitta et yhe sinu katse aja olen yle sõitnud :wave:
Võin ka julgelt väita, et vaatasin Kambu Mehhiko aegasi ja ütlen seda, et ma ei ütle midagi. :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Burns kirjutas:
kait kirjutas:
kambu kirjutas:küsimus kõigile kas keegi juba on JWRC sõitnud WRC parima aja üle? minul on mehikos ühel katsel 2seki puudu,aga ma pingutan ja küll ma üle löön :D
Vaatasin su mehhiko aegu ja võin julgelt väitta et yhe sinu katse aja olen yle sõitnud :wave:
Võin ka julgelt väita, et vaatasin Kambu Mehhiko aegasi ja ütlen seda, et ma ei ütle midagi. :D :D :D :D
Te võite neid vahtida palju tahate :D need on ralli tulemused,aga õiged põhjad on mul kodus :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Täna öösel käisin ma sul Kambu külas, kui sa magasid ja vaatasin ajad järgi. Isegi su suur koer ei teinud mulle midagi, ju ma olin talle sellest korrast meelde jäänud kui ma sul külas käisin. :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuidas siis minu meeskonna kaaslastel djmaddogil ja Tomil Mehhiko testid lähevad. Mul endal küll tunne päris hea aga noh kunagi ei või teada, kui kiiresti konkurendid on sõitnud.
Kolin kas Mehhiko ralli eel on tunne parem, sest tundub, et Monte läks sul päris aia taha.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

See Monte on üllatusi täis :) uskumatu, et SS5 niimodi välja tuli ?
paistab, et ärganud on lootus uus :) poodiumit enam ei püüa, aga mõne punkti peaks Montest välja meelitama. Sidruni tiim peaks olema kenas seisus. Muidugi ei tea veel mis homne toob, sealt krt võib veel üllatusi tulla :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:Kuidas siis minu meeskonna kaaslastel djmaddogil ja Tomil Mehhiko testid lähevad. Mul endal küll tunne päris hea aga noh kunagi ei või teada, kui kiiresti konkurendid on sõitnud.
Kolin kas Mehhiko ralli eel on tunne parem, sest tundub, et Monte läks sul päris aia taha.
Sa ütlesid suht pehmelt, et monte läks aia taha. Monte läks täitsa p****e. Nii vigaselt sõitsin viimati siis kui alles esimest korda pleikarit nägin.
Mehhiko-s olen nüüd kõvasti madistanud ja peab mainima, et väga norm peaks olema just lõpetasin seal ralli sõidu ja varsti saadan ajad ära.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta