WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:Sõitsid sa selle aja extreme autoga? Kui ei siis ikka on raju põhi. Palju sa teisi võitsid katsel? Minu parim oli siiani 4.09 eile polnud aega sõita. Aga kui õieti mäletan siis see sai sõidetud üsnagi veatult. Ehk sealt ajast saaksin maha 5 seki, kuid rohkem küll mitte. Just oleks huvitav teada, kui paljuga sa siis esimese katse võitsid?
Sellega oli nii, et kõigepealt oli mul seal ees 4,08, mis oli tulnud rallil ford extremega. Siis hakkasin Sidruni wrc-ga (mitte extreme) sõitma, 4. korral sain 4,05, siis 4,02. Ja lõpuks 3,59, kuid sealt ON võimalik vähemalt paar sekki maha võtta, kui absoluutselt ilma vigadeta sõita. Seda ka veel, et peale mõningaid katsetamisi valisin kastiks kõige lühema ;)

Seda, kui palju ma teisi võitsin ei tea, sest üksikuid katseid sõidan time trialiga ja seal on võrdlus ainult rekordiga.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul nvahetusel peaks olema aega seda katset uhada. Peaks siis proovima äkki saan ka selle katse alla 4 minuti piiri. 4.09 on mul sõidetud expert tasemega ja Fordiga. Arvan, et extreme pilliga suudaks saada kindlasti alla 4. Aga proovin kindlasti nvahetusel seda katset paremaks saada.
Ja järgmist katset valides peaks kokku leppima näit sellise reegli, et katse parim aeg 3 sõidu kokkuvõttes mitte, et uhame tundide kaupa :)
Siis endal põnevam ei tohi eksida palju jne...
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:Mul nvahetusel peaks olema aega seda katset uhada. Peaks siis proovima äkki saan ka selle katse alla 4 minuti piiri. 4.09 on mul sõidetud expert tasemega ja Fordiga. Arvan, et extreme pilliga suudaks saada kindlasti alla 4. Aga proovin kindlasti nvahetusel seda katset paremaks saada.
Ja järgmist katset valides peaks kokku leppima näit sellise reegli, et katse parim aeg 3 sõidu kokkuvõttes mitte, et uhame tundide kaupa :)
Siis endal põnevam ei tohi eksida palju jne...
kolm korda on vähe, ma arvan, siis tuleb juba mängu see, kui palju on seda keegi läbi rallide sõitnud. Pigem teeks ettepaneku, et max aeg on nt. 30 min. Ma ise ei ole ka nii suur ühe katse sõitja ja pigem eelistan hooaegasid, kus igat katset võin sõita vaid kord ehk kui ikka kehvasti läheb, siis ongi ralli mokas mitte ei hakka uuesti. Seega teeks ettepaneku, et järgmiste katsetega teeks ajalimiidi 30 min.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

30 min on liig mis liig ühte katset uhada. Jääks ikkagi mingi kordade arvu juurde. Kui läheb metsa siis läheb metsa.
Ja su Monte aeg tundub mulle utoopiline. kui ma oma paremad spliti ajad kokku panen siis tuleb aeg u. 4.02. Hetkel parim 4.07 wrc ga. A ju ma ika olen mega aeglane :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

aga teeme siis kordadega, ausalt öelda ega mulle ka see ühe katse korrutamine niiväga ei meeldi. teeme siis kolm korda. Mis järgmiseks teeme?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Võiks teha Soomest mõne katse expert tasemega. Extrme pillidega pole nii põnev. Teem siis 3 korra parima aja. Sa paku katse ja auto.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:30 min on liig mis liig ühte katset uhada. Jääks ikkagi mingi kordade arvu juurde. Kui läheb metsa siis läheb metsa.
Ja su Monte aeg tundub mulle utoopiline. kui ma oma paremad spliti ajad kokku panen siis tuleb aeg u. 4.02. Hetkel parim 4.07 wrc ga. A ju ma ika olen mega aeglane :)
Kui sa ei usu ja tahad tõestust, siis võin sulle pildi saata ;) See oli nüüd nali, sest ega selliseid asju siin ei saakski teha, kui ei usuks, muidu võib mingeid ime aegu kokku luletada, aga see selleks. Teeks Soomes siis kõuge pikema katse (ma ei mäleta milline see oli ja kui pikk) aga see oleks ehk kõige põnevam. Teeme siis kolm korda ja Skoda Fabia ;)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kõige pikema kumba pidi?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:Kõige pikema kumba pidi?
Esimest pidi ehk siis see katse, mis enne tuleb. Mul on aga see jama, et ma ei tea, millal ma seda nüüd sõita saan, sest olude sunnil elan mõnda aega mujal, kus rallimine suht koht vähetõenäoline.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No siis ma väga kiiret ise ka selle sõiduga ei pea. Arvan, et siis nädal jookusul kirjutan oma parima aja 3 läbitud korraga siia üles. Ja autoks siis Skoda Fabia WRC ja tase Expert.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ma vaatan, et Škoda on ikka tehtud suht hädine. Kui niisama sõidad ei saa nagu väga arugi, liigub nagu küll. Tegin väikese katse: sõitsin Škodal lahti pea kõik evod ja sõitsin siis võimalikult puhtalt läbi ühe raja. Siis võtsin Fordi, millel polnud lahti ühtegi evo ja sõites sama rada koos väikeste eksimustega, tegi ford ikkagi a´la 5 sekiga ära.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nu eks see ole karm reaalsus see Skoda ja Fordi vahe :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Kuulge, kas seda mängu juba kuskilt netist ei saa tõmmata või olete selle kõik ise endale ostnud?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ikka ostnud see ju playstation 2 mäng. Ma võin eksida aga minu teada seda ei saa ikka niisama lambist kusagilt netist alla tirida
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

trumm kirjutas:Kuulge, kas seda mängu juba kuskilt netist ei saa tõmmata või olete selle kõik ise endale ostnud?
Seda ei saa laadida netist kuskilt see ju PS2 mäng ja ainult PS ile mõeldud. PC le seda mängu ei tehta.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kas keegi oskaks öelda kui palju läheb kogu see kupatus maksma mida läeheb vaja WRC3 mängimiseks. Hind võib umbkaudne olla (hinna sees mõtlesin, et on mäng, PS2 ja muu vajalik)
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

PS konsool+ pult ja mälukaart + wrc3 mäng kokku ma arvan u.4500.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma olen arvutanud, et kui osta kasutatud PS2, siis peaks kogu kupatuse(PS2, pult, mälukaart ja WRC3) kätte saama kusagil 3000 krooniga. Sellest odavamalt on juba suht keeruline.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minul läks selle jaoks, et seda WRC3-e mängida : 3500 PS2, 400 rool, 600 Mälukaart ja 900 mäng. Kokku ca 5500 EEKU :(
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Peab vist veel ootama kuni PS2 läheb odavamaks :lol:
Peab vaikselt mõtlema mida osta kuna kõik on suured välja minekud [RC (raadio juhitav masin), digitaalne videokaamera või siis WRC3 ja muu vajalik selle mängimiseks]
"Come on, you can see more than that"
Vasta