F1-e hooaeg 2005!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Strike kirjutas:Selles, et Albers F1 oma talenti raiskab pole isegi mingit kahtlust. Seda meest ma sooviks näha kasvüi 2004 autoga DTM sarjas. Minardi pole küll see F1 meeskond kus midagi saavutada oleks võimalik. :( Mitte, et mul Minardi vastu midagi oleks. Minardi on väga sümpaatne meeskond olnud juba aastaid, kuid lihtsalt me ju teame kõik, et sellest meeskonnast ei tule võitjad ja Albers on selgelt võitja tüüpi võidusõitja.
Aga Webber, Alonso, Fisichella? Kõik on ju Minardist tulnud. Rääkimata Jordanist, kes on veelgi enam talente lavale toonud.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Seda Minardi ja Jordan on tõesti teinud ja Minardil oli 90. alguses isegi Ferrari mootorid, mis olid tollal mitte kõige paremad.
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

nimh kirjutas:Aga Webber, Alonso, Fisichella? Kõik on ju Minardist tulnud. Rääkimata Jordanist, kes on veelgi enam talente lavale toonud.
Sellega olen igati nõus. Point mida tahtsin öelda on, et ta ei saavuta sellel hooajal mingeid märkimisväärseid tulemusi. See, et sellest meeskonnast on tulnud teistese meeskondadese head sõitjad on tõsi ja hea märk.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Minu arvates tegi Albers suht mõistliku valiku,arvestades olukorda.See on loogiline,et kui oled olnud kaks järjestikust aastat sarja tiitlipretendent ja siis antakse sõna otseses mõttes jalaga p****e ühe vananeva ikooni (või mõne uue lemmiku) majutamiseks,parem lahkuda tiimist (antud juhul Mersust).Näited nagu Webber,Alonso,Trulli ja Fisichella,kes kõik kunagi Minardis alustanud,on loodetavasti siis täiendust saamas ;)
Tundub,et peagi on Minardi pea et ainus võimalus talentidele,kel pole supersponsoreid ja ei tule "arenevalt turult".Hea näide Midland,kes ajab 2006.aastaks taga Dominguezit,kes on ChampCaris tüüpiline keskmik (jääb tublisti alla sõitjaile nagu Bourdais,Tracy,Junqueira,Allmendinger jne),kuid kes on mehhiklane...
Ja rääkides selle aasta rookie'dest,on minu arust Minardi kummagi sõitja poolest tugevam kui Jordan.Kahjuks ei antud Liuzzile võimalust Austraalias võistelda,kuid loodetavasti ta saab veel hooaja käigus selle šansi.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ma ei saa aru mis sul selle Häkkise vastu nii palju on :?:
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Frank kirjutas:Ma ei saa aru mis sul selle Häkkise vastu nii palju on :?:
Heh, kes Häkkineni mainis? :)

Just tahtsin kohe öelda, et Alonso ju Minardiga alustas kui nägin, et sealsed sõitjad on metsa pannud, aga just nii ei ole, kui Sa Minardiga viimaseks ei jää, siis pannakse tähele 8)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:
Frank kirjutas:Ma ei saa aru mis sul selle Häkkise vastu nii palju on :?:
Heh, kes Häkkineni mainis? :)

Just tahtsin kohe öelda, et Alonso ju Minardiga alustas kui nägin, et sealsed sõitjad on metsa pannud, aga just nii ei ole, kui Sa Minardiga viimaseks ei jää, siis pannakse tähele 8)
Sellest lause osast annab välja lugeda, et see "lemmik" on Häkkinen
mrali kirjutas:antakse sõna otseses mõttes jalaga p****e ühe vananeva ikooni (või mõne uue lemmiku) majutamiseks
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ferrari konkurendid kordasid oma üleskutset vormel-1 valitsevale maailmameistrile Ferrrile ala hüvangu nimel testimist piirata.
Üheksa võistkonda tegid Malaisias reedel avalduse, milles avaldati pahameelt, et Ferrari ei ühinenud ülejäänutega vabatahtlikus piirangus ning plaanib sooritada rohkem teste, kui kunagi varem.
Avalduses pöörati tähelepanu Ferrari 2005. aasta auto neljapäevastele testidele Mugellos. Varem on tiimid leppinud kokku mitte korraldada teste nädalatel, mil toimuvad GP-etapid.

Alliaks: http://sport.etv.ee/index.php?0512306
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Üheksa vormel-1 meeskonda saatsid Ferrari esimehele Luca di Montezemololle kirja, kus nõutakse meeskonna liitumist testisõite piirava lepinguga.
Samal ajal kui Ferrari testib pidevalt oma koduradadel Fioranos ja Mugellos, on teised tiimid kokku leppinud 30 testipäeva kasutamise osas ühe hooaja jooksul.
Juhul kui Ferrari jätkab oma poliitikaga, ähvardavad konkurendid tänavust hooaega ebaõnnestunult alustanud tiitlikaitsja kohtusse kaevata.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
maario
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 477
Liitunud: 11 Mai 2003, 13:47
Asukoht: Saarel

Postitus Postitas maario »

Kolin kirjutas:Üheksa vormel-1 meeskonda saatsid Ferrari esimehele Luca di Montezemololle kirja, kus nõutakse meeskonna liitumist testisõite piirava lepinguga.
Samal ajal kui Ferrari testib pidevalt oma koduradadel Fioranos ja Mugellos, on teised tiimid kokku leppinud 30 testipäeva kasutamise osas ühe hooaja jooksul.
Juhul kui Ferrari jätkab oma poliitikaga, ähvardavad konkurendid tänavust hooaega ebaõnnestunult alustanud tiitlikaitsja kohtusse kaevata.

Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0
mina olen ka selle poolt,et kohtusse
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Concord leping lõppeb 2006. või 2008 aastal?
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Nad ei saa ju millegagi kohtusse minna... Kuidas nad Ferrari peale kaebaksid? Testimise kohta pole ju ühtki reeglit...
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ma südamest loodan, et nüüd FIA ja Ferrari ei hakka oma äranägemise järgi taas reegleid ümber tegema.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Fulber kirjutas:ma südamest loodan, et nüüd FIA ja Ferrari ei hakka oma äranägemise järgi taas reegleid ümber tegema.
Selles võid sa kindel olla, et nii see just läheb. Kui ikka Ferrarile reegil ei meeldi siis kohandatakse need vastavalt punaste soovile. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ammu ei ole nii põnevat sõitu näinud. De La Rosa tegi ikka mega sõidu ja hoidis pinget kuni lõpuni üleval
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Bahrein oli oodatult põnev jah.
De La Rosa pani ikka hullu. Mees ikka rassis looma moodi. Küllap üritas end tiimi bossidele tõestada. Mul kuri kahtlus, kas Montoya oleks nii põrgulikku sõitu teinud? Noh, De La Rosal ka kõvasti testi tunde seljataga. Hea meel Kimi poodiumi üle. Kas keegi statistik mäletab, millal McLaren viimati poodiumil seisis? Renault ülemvõim on hämmastav.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kas see mitte polnud eelmise hooaja keskel või lõppu poole?
Alguses olid tulemused minu arust üsnagi head.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Fulber, viimati oli McLareni mees poodiumil eelmise hooaja viimasel etapil. Kimi sai ju 2. koha. Jõulu ajal ei tohiks nii palju seda Johnnie Walkerit juua...
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui ma õieti mäletan siis viimati oli Mclaren poodiumil eelmise hooaja viimasel etappil Brasiilias. Mille võitis Montoya ja Räikkonen oli teine. Aga viimati sai Mclaren võidu Šampust pritsida eelmine hooaeg Belgias kui ma õieti mäletan.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Jõulu ajal ei tohiks nii palju seda Johnnie Walkerit juua...
Aga mis sa siis külastad teda alati selle Johnnie Walkeriga koos? ...

Belgias võitis Hõbe Nool küll ;)
"Come on, you can see more than that"
Vasta