2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Nu kaks viimast rallit pole ju vigadest enam juttugi. Rallid lõpetatud tervelt ja võiduga. Vaatame, mis viimase ralliga saab? Aga usun ka mina, et pole Ottil enam midagi SWRC teha. Loogiline samm oleks WRC ja Kaurile SWRC koht. Aga Otti puhul on ikkagi selge see, kuidas Markko arengut edasi näeb ja finants pool paika paneb. Nii minnakse ka edasi.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

AS kirjutas:Nu kaks viimast rallit pole ju vigadest enam juttugi. Rallid lõpetatud tervelt ja võiduga. Vaatame, mis viimase ralliga saab? Aga usun ka mina, et pole Ottil enam midagi SWRC teha. Loogiline samm oleks WRC ja Kaurile SWRC koht. Aga Otti puhul on ikkagi selge see, kuidas Markko arengut edasi näeb ja finants pool paika paneb. Nii minnakse ka edasi.
Ottil oli väga ohtlik spinn Prantsusmaal.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Karlip kirjutas:
AS kirjutas:Nu kaks viimast rallit pole ju vigadest enam juttugi. Rallid lõpetatud tervelt ja võiduga. Vaatame, mis viimase ralliga saab? Aga usun ka mina, et pole Ottil enam midagi SWRC teha. Loogiline samm oleks WRC ja Kaurile SWRC koht. Aga Otti puhul on ikkagi selge see, kuidas Markko arengut edasi näeb ja finants pool paika paneb. Nii minnakse ka edasi.
Ottil oli väga ohtlik spinn Prantsusmaal.
Pisikesi apsakaid ikka juhtub, ilmselt pole maailmas sõitjat, kes neid ei teeks, kuid see on fakt, et Oti sõit on stabiilsemaks muutunud.

Paremate võimaluste puudumisel võiks ju SWRCd sõita, kui ilmselgelt hakkab sealne tase nõrgaks jääma tema jaoks. Eks saame näha, kui järgmisel aastal ei liitu WRC sarjaga, siis 2013 üsnagi kindlasti.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Mis te arvate, mida Egon edasi teeb, kui stipendiumi ära saab? SWRC või PWRC? SWRC vast talle kiire, või mis?
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Ta ütles, et sõidab ju SWRC..
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Lithium kirjutas:Ta ütles, et sõidab ju SWRC..
Kus? Jäi kahe silma vahele vist.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Siis jäi sulle vähemalt 5+ artiklit vahele kus ta seda õelnud on. Ei viitsi mina neid otsida. Postimees.ee ja otsingust leiad selle.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Lithium kirjutas:Siis jäi sulle vähemalt 5+ artiklit vahele kus ta seda õelnud on. Ei viitsi mina neid otsida. Postimees.ee ja otsingust leiad selle.
Ei leia ise ka, aga usun sind selles.

Loodame, et Plangi ja Korjus siis akadeemiasse sisse saavad!
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Mis asja? Korjus sõidab ka rallit juba v? :lol: :lol: :lol:
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

Lithium kirjutas:Mis asja? Korjus sõidab ka rallit juba v? :lol: :lol: :lol:
see akadeemia kuhu korjus ja plangi tahavad ei ole wrc akadeemia vaid FIA Institute Young Driver Excellence Academy
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Lithium kirjutas:Mis asja? Korjus sõidab ka rallit juba v? :lol: :lol: :lol:
Ringrajasõidus on ka vist akadeemia
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

matul on õigus
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no tänaku kohapealt nii palju, et võib-olla oleks talle, kui areneva sõitja jaoks parem sõita ntks irc sarja, sest sealsetel rallidel pole ta ju osalenud. või sõita veel üks aasta swrc sarja, kus ta on küll ennast ammendanud minu meelest, eriti veel, kui see sari jääb sama nõrgaks, kui tänavu.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 3

Postitus Postitas skahar »

Kui krõbisevat/toetajaid jätkub, küll siis wrc peale minnakse. Pole seal SWRC tal midagi enam teha. Ainus asi, et see müstilised spinnid ja väljasõidud kindlast positsioonist on need mis ärevust pakuvad selle ekipaaži puhul. Lootus sureb viimasena;)
AutoralliSuurSõber
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

muhk kirjutas:no tänaku kohapealt nii palju, et võib-olla oleks talle, kui areneva sõitja jaoks parem sõita ntks irc sarja, sest sealsetel rallidel pole ta ju osalenud. või sõita veel üks aasta swrc sarja, kus ta on küll ennast ammendanud minu meelest, eriti veel, kui see sari jääb sama nõrgaks, kui tänavu.
Ma usun, et siin on ikka eesmärk pikemas perspektiivis sõita WRC sarja, seega pole väga pointi minna IRC rallidele. Sõita võimalikult palju WRC sarja rallisid, ka neid ,kus varem sõidetud ei ole, see võiks olla eesmärk.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Minu nägemus ja mõte kuidas võiks Otti tulevik kujuneda:
JUHUL KUI nüüd Ott SWRC võidu võtab, siis swrc-s jätkamine minu arvates pidurdab arengut. Pole ju seal enam kuhugi püüelda, kui tiitel juba käes. Seda enam KUI Hänninen kah swrc-st ära läheb, siis pole seal üldse midagi teha. Ja KUI nüüd Ott swrc kinni paneks, siis ford võiks viimaseks Inglismaa etapiks eraldada talle ühe wrc, et noormees saaks pingevabalt võistlussituatsioonis wrc-ga sõita. Võimalik, et isegi Saaremaa jaoks antakse midagi uuemat:D (see oleks ju tore ja mitte võimatu)
Aga jah, järgmine aasta wrc programmiga liitumine oleks loomulik jätk.
See on nüüd puhas minu luul ja subjektiivne arvamus ja tore oleks kui nii läheks. Ärge hakake siit nüüd sõnasabadest kinni ja ärge hakake tampima (sest nii on siin viimasel ajal kombeks), vaid pigem LOODKEM, et nii läheks
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Ogier'il läks enamvähem nii pani JWRC kinni ja sai juba samal aastal WRC'ga sõita ja järgmine hooaega juba Citroën'is.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

ennustada tulevikku on ebameeldivalt nöme, küll on aga ott tänaku lennutees näha seda, et tänu MM'le on tal liikumine ja areng olnud üllatavalt kiire.

eestis sai golf'ist suht varsti impreza pulti. ei söidnud ju palju eestiski, kui juba öeldi välja, et EM'i enam taga ei aja ja areng on suunatud välismaale, kus ta on suhteliselt tugevalt ka esinenud. jah, vigu tuleb ette, aga siiski on stabiilsust näidanud ja vöimalik, et tänu MM öpetussõnadele on auto löhkumisi olnud minu arvates vähe.

loodetavasti nüüd saab järgmine aasta wrc'sse vöi siis näitab suurtele onudele veel ühe aasta stabiilsust ja siis?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

svs89 kirjutas:Ogier'il läks enamvähem nii pani JWRC kinni ja sai juba samal aastal WRC'ga sõita ja järgmine hooaega juba Citroën'is.
Selles on sul õigus. Aga siin oli üks konks asjal küljes.
Nimelt oli Ogieri seljataga kogu Prantsusmaa autospordi liit. Oma rahadega. See võimaldaski tal samal hooajal peale junnude tiitli võitu Inglismaal Prantsuse tootja WRC-d proovida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Lisaks veel meeletu talent, mida nägi Citroën ja ei jätnud võimalust kasutamata.
Vasta