Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

GC kirjutas:Mina meenutaksin ikka jälle, et Ott ja M-sport sõlmisid 2011 5-aastase lepingu.
Kas keegi teab, et see on ühepoolselt või poolte kokkuleppel lõpetatud!?
Aga muidu on kuulda, et Otil asi kontrolli all!
Kui lepingu sisu pole teada siis pole ka oluline kas leping kehtib või mitte. Targemaks ei teeks see teadmine kedagi.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

KidrA kirjutas:
GC kirjutas:Mina meenutaksin ikka jälle, et Ott ja M-sport sõlmisid 2011 5-aastase lepingu.
Kas keegi teab, et see on ühepoolselt või poolte kokkuleppel lõpetatud!?
Aga muidu on kuulda, et Otil asi kontrolli all!
Kui lepingu sisu pole teada siis pole ka oluline kas leping kehtib või mitte. Targemaks ei teeks see teadmine kedagi.
Oskad kohe kõigi eest rääkida!?
Kuna me nagunii ühegi lepingu sisu ei tea, siis pole need ka olulised...!?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Ärge nüüd tülli minge. Vana leping lõppes ja tühistati. Sellest pole mõtet jahuda. Nüüd sõlmiti uus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Tundub, et keegi teab rohkem kui meie :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Lepingu detaile ei pea, aga loogika põhjal oletades arvan, et see leping kaotas kehtivuse 2012. aasta järel.

Ma arvan, et kui sõlmida 5aastane leping, eeldab see seda, et osapooled on omavahel pidevalt seotud/koostöös, mitte ei tule sisse vaheaastaid, kus mitte midagi ei tehta (2013). Nii pikal lepingul on ka klauslid, mis tähendab, et kui midagi ei klapi, leping katkestatakse (ja see ei taastu hiljem). 2012 järel see katkestati.

2012 maksis M-Sport/Ford Tänaku hooaja kinni, see oli osa lepingust. Ma ei mäleta, mis 2011 oli, kas siis maksti ka Tänaku hooaeg kinni. 2014 tuli Tänakul juba endal leida ressursid, ehk siis asi toimus eelmise lepingu väliselt. Hetkel tundub Tänak olukorras, kus ta võib ilmselgelt VW, Citroeni või Hyundaiga liituda, kui talle pakkumine tuleks. Siduva ja kehtiva lepingu korral kusagil mujal (M-Sport) ta niisama lahkuda ei saaks, vaid peaks hüvitist maksma.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Jens su jutus on loogika sees. Ma olen täpselt smal arvamusel. Jahuda mingist viie aastasest lepingust on mõtetu kuna seda lihtsakt ei eksisteeri enam. VW vaevalt Tänakule pakkumist teeb. Pigem võib seda teha Citroen voi siis Hyundai.
Aga kui üldse Tänak järgmine aasta sõidab siis seda 90,9% tõenäosusega M-Sport-is. Hooaeg 2015 on Tänaku kohapealt suur küsimärk. Kusagil pole seda 100% kinnitatud. On ainult spekulatsioonid. Kust kohast see üldse tulnud on, et Tänak järgmine hooaeg sõidab? Ta nime on paarkorda mainitud ainut. Ma pole pessimist. Aga lihtsalt liialt ei tasu erutuda. Pärast võib pettumus suur olla.
Mingid kuulujutud olid, et Ford toob oma tehasetoe osaliselt tagasi. Minu arust oli isegi Wilson ise see kes seda mainis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas skahar »

otse-eetris see UK tüüp küsis ju Tänakult et kas 2015 WRC-s, Ott vastas jah
aga ei tea kas oli lõõpimine või ei, igaljuhul peale seda räägiti et ikka loodetakse jms.
AutoralliSuurSõber
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

Kolin kirjutas:... Jahuda mingist viie aastasest lepingust on mõtetu kuna seda lihtsakt ei eksisteeri enam...
Vaadates postituste arvu, oled siin üks suuremaid jahujaid!
Küsisin, kas keegi teab...?
Kui tead, siis nii ütlegi!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

GC kirjutas:
KidrA kirjutas:
GC kirjutas:Mina meenutaksin ikka jälle, et Ott ja M-sport sõlmisid 2011 5-aastase lepingu.
Kas keegi teab, et see on ühepoolselt või poolte kokkuleppel lõpetatud!?
Aga muidu on kuulda, et Otil asi kontrolli all!
Kui lepingu sisu pole teada siis pole ka oluline kas leping kehtib või mitte. Targemaks ei teeks see teadmine kedagi.
Oskad kohe kõigi eest rääkida!?
Kuna me nagunii ühegi lepingu sisu ei tea, siis pole need ka olulised...!?
Kui lepingu sisu pole teada siis minu arust tõesti ei oma tähtsust selle olemasolu. Kui seal lepingus on 1 punkt ainult, et selle omanik saab iga kuu ühe paki tasuta küpsiseid siis mida me siin selle teadmisega peale hakkame?

...ja nagu eelpool mainiti, siis arvatavasti lõpetati see 2012 ära. Ott alustas ikkagi kodus Subaru ja Grossi abiga nullist jälle. Samas on piltidele jäänud, et Ott on küpsiseid söönud, et võib olla ikkagi kehtib veel?
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

Kolin kirjutas:... Vana leping lõppes ja tühistati. Sellest pole mõtet jahuda. Nüüd sõlmiti uus...
Kellega siis sõlmiti?
Kolin kirjutas:... Hooaeg 2015 on Tänaku kohapealt suur küsimärk. Kusagil pole seda 100% kinnitatud. On ainult spekulatsioonid. Kust kohast see üldse tulnud on, et Tänak järgmine hooaeg sõidab?...
Mis leping siis üldse sõlmiti!?
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

KidrA kirjutas:Kui lepingu sisu pole teada siis minu arust tõesti ei oma tähtsust selle olemasolu. Kui seal lepingus on 1 punkt ainult, et selle omanik saab iga kuu ühe paki tasuta küpsiseid siis mida me siin selle teadmisega peale hakkame?

...ja nagu eelpool mainiti, siis arvatavasti lõpetati see 2012 ära. Ott alustas ikkagi kodus Subaru ja Grossi abiga nullist jälle. Samas on piltidele jäänud, et Ott on küpsiseid söönud, et võib olla ikkagi kehtib veel?
No pagan, mind huvitab küll ilma sisu teadmata, kas Otil on mõne tiimiga leping või pole!
Lepingu sisu ei tea siin "jahujatest" nagunii keegi!
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

Mis lepingust te siin räägite? Mingit lepingut ju ei ole, ei ole mõtet umbes oletada siin, et sõidab kusagil meeskonnas järgmisel hooajal, sellisteks oletusteks on veel vara, aasta lõpus saame kõik targemaks, kas Ott üldse sõidab ja kus ta sõidab, juhul kui sõidab, elame näeme.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

GC kirjutas: No pagan, mind huvitab küll ilma sisu teadmata, kas Otil on mõne tiimiga leping või pole!
Lepingu sisu ei tea siin "jahujatest" nagunii keegi!
Mis lepingut sa mõtled? :D Seda 2014. oma, millega Ott praegu sõidab? Või 2015 oma?

2014 lepingutest ei tea konkreetselt midagi. Võin oletada, et 2014 on neil lausa mitu lepingut. Üks on WRC2 DMacki tiimiga, kelle ridades kihutatakse. Ja WRC etappideks on tellitud M-Sporti teenust WRC auto hooldamiseks. Aga need on erinevad lepingud võrreldes 2012-ga, mil Tänak oli põhimõtteliselt "täiskohaga M-Sport Fordi tehasesõitja" nagu teda nimetati.

2015 osas ei tea keegi midagi ning ka foorumlased siin parimal juhul spekuleerivad. Võib-olla lepingut pole veel ja alles kaubeldakse tingimuste, ja noh rahade, üle. Tundub ebatõenäoline, et ükski 2014 leping oleks otseselt siduv 2015-ga, sest et Tänaku eesmärk on alati olnud samm edasi astuda järgmisel aastal.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

GC kirjutas:
Kolin kirjutas:... Jahuda mingist viie aastasest lepingust on mõtetu kuna seda lihtsakt ei eksisteeri enam...
Vaadates postituste arvu, oled siin üks suuremaid jahujaid!
Küsisin, kas keegi teab...?
Kui tead, siis nii ütlegi!
Mis putukas sind hammustas? Miks nii tige kohe? Mida ma nii väga jahunud nüüd siis olen? Kas olen selles süüdi, et aktiivselt foorumis sõna sekka ütlen? :( Kui mind selles süüdistad siis pean vist foorumist lahkuma. Saad rahulikult oma asja ajada.
Võin saja protsendilise kindlusega väita, et see viie aastane leping lõpetati. Seda enam ei ole.
2014 on Tänakul uued lepingud. Üks siis DMack meeskonnaga ja teine M-Spordiga kasutamaks WRC masinat.
Kui tal see nn. Viie aasta projekt kehtiks siis poleks ta eelmine aasta kodus istunud ja oma meekonnaga tegutsenud.
2015 aasta kohapelt ei ole veel kindlat midagi. Ainult oletused ja spekulatsioonid.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -huviline2- »

Selle lõpetamise kohta oli inglisekeelne artikkel (kus Wilson eelkõige sõitu kiitis) hooaja alguse poole olemas, postitati link siia foorumissegi. Mina hetkel nii kõva mees seda leidma pole, aga keegi kindlasti on. Saate kõik rahu.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Sõidab sõidab, ärge hulluks nüüd minge. Kindlasti sõidab WRC-s. :D
Söörlöne!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Lithium kirjutas:Sõidab sõidab, ärge hulluks nüüd minge. Kindlasti sõidab WRC-s. :D
No näed, kohe parem hakkas. Nüüd võiks teema lukku panna. Saaks vähemalt positiivsete nootidega lõpetada!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Lithium rikkus ühe lausega kogu peo ära. Maru vaikseks jäi kõik :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Lithium kirjutas:Sõidab sõidab, ärge hulluks nüüd minge. Kindlasti sõidab WRC-s. :D
Seda minagi püüan ääriveeri selgeks teha. :D


Ega ma julge enam midagi ütelda. Liiga suur postistuset arv teeb mind ju suurimaks jahujaks. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta