Meediakriitikat

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Pahv hiilgab oma teadmistega automarkide vallas.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=190839&r=3
rattaga on kah hea sõita
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

Olts kirjutas:Pahv hiilgab oma teadmistega automarkide vallas.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=190839&r=3
Tsitaat SL-ist: Pärast kahte hooaega eratiimina sõitmist võitles Aava tänavuseks välja koha Suzuki tiimis ning võib istuda konkurentide sõiduvahenditega võrdsesse Suzuki Ignise ralliautosse. :lol:
Parem sõita, kui kahetseda...
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

TV3 uudised eesotsas toimetaja Kristjan Kalkuniga ei arvanud, et Markko Märtini siirdumine Taani turismiautode sarja ületab uudise künnist. Tõsiselt kahju ja minu meelest solvav käitumine TV3 poolt. Tunne on nagu oleks autospordi fännidele näkku sülitatud. Seevastu Kanal2 ja ETV mainised seda spordiuudistes.
Alates veebruari kuust ei ole meie majapidamises enam postimees tellitud, eelkõige tänu seal töötavale ajakirjanikule Küllike Rooväli, kes Markko maatasa tegi 2003 aastal oma alusetu juhiloa skandaaliga.
http://vana.www.postimees.ee/index.html ... number=779

Nüüd on vist aeg hakata TV3 boikoteerima? Vormel 1 ülekandeid igatahes kavatsen edaspidigi vaadata Soome MTV3 pealt, kuna Tarmo Klaar ja Toomas Vabamäe ei saavuta kahjuks kunagi seda taset mis on Oskari Saaril, Mika Salol ja Erkki Mustakaril, kes kommenteerivad sõite kohapealt.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Jaanus, aga kuidas mõjutab see boikot TV3? Neil minu arust üks kõik.
Ja ütleks seda, et Klaar ja Vabamägi on enda taset tõstnud, alguses oli täitsa *piip*, aga nüüd kannatab kuulata isegi.
Saari, Salo ja Mustakari pole minu arust millegiga silma jäänud. MTV3 pealt on meeles hoopis teine kommentaator.
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Boikott TV3-le ei ole tegelikult mõeldav, kuna tegu on eesti suurima telekanaliga. Ma lihtsalt tahtsin väljendada oma pahameelt nende vastu.
SakomiS
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 04 Dets 2005, 22:05

Postitus Postitas SakomiS »

Frank kirjutas:Saari, Salo ja Mustakari pole minu arust millegiga silma jäänud. MTV3 pealt on meeles hoopis teine kommentaator.
Täitsa tipp topp tegijad need seal MTV3's. Imestama paneb, kuidas nad suudavad selliste valangutena pingelistel momentidel infot edasi anda :D

Ja need on nood samad, keda Jaanus nimetas:
Oskari Saari - kohapeal kommentaatori boxis, kaaslastena JJ Lehto, Mika Salo jne
Erkki Mustakari - kohapeal ("pit-lanel") alati, teeb oma kolumni
Sasha Ikonen - stuudios eelvaade ja juhatab sisse ning lõpetab saate
:)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ma pole F1te viimased aastad eriti jälginud üldiselt, aga siis kui kunagi lõpetasin MTV3 vaatamise oli nende jutt nii monotoone, et oli sama igav peaegu kui sõit ise.
"Come on, you can see more than that"
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Ma just hiljuti hakkasin F1 vaatama. Need eesti kommentaatorid kohe üldse ei istu. Vahest, kui naerda tahan vaatan TV3 pealt.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

RTL-i pealt vormelit vaadates on peale Niki Lauda veel see hea asi et neil on hääle värk kuidagi teistmoodi, pilt on sama aga häält ei filtreerita või midagi ja nii kuuleb neilt ikka korralikku mootorimürinat mitte seda pininat mida meil lastakse, samuti ei ole kogu eeter möla täis, saab rahulikult vaadata ja kuulata.

Muide eelmine aasta ma vaatasin Motors TV pealt Monza 1000km sõitu ja seal polnud ka ühtegi kommentaari, väga mõnus oli. Kahju aind et LMES sarjal nii halb ekraanigraafika on et kord tunnis näidatakse kes kus kohal on.
gaas on endiselt laiffi
Vasta