ADAC Rallye Deutschland III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 625
Liitunud: 02 Okt 2008, 18:47
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas -helm- »

Ja Mini tiimilt kõva esitus. Kiitus neile
Poola kivi on Eesti rallifänni jaoks sõimusõna

M.Kiiver
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Postitus Postitas Füürer »

-helm- kirjutas:Ott Tänak Swrc Maailmameistriks ( ja see on ju võimalik, kui Hänninen ära kõkib ja Ott lõpuni tuleb ?)
Indeed, matemaatiliselt on Kruudal ka võimalus...

SWRC konkurents on väga imelik tänasel päeval. Teine koht kaotab esimesele üle 5 minuti ja kolmas esimesele juba 8 minutit. Jube...
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

-helm- kirjutas:Ja Mini tiimilt kõva esitus. Kiitus neile
Jah, Mini üllatas see ralli ikka korralikult. Samas Meeke'i esitus jätab järjekordselt soovida. Ta peab õnnelik olema, et üheks piloodiks sooviti spetsiaalselt Britti, muidu oleks tal istmealune tuline juba.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Enam pole kusagil kirjas, et Loeb ja teised oleks trahvi saanud
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Meekel läks eelviimasel katsel generaator, mis ka ta katkestamise põhjus.
Ja kriitikud, soovitan võrrelda nt Meeke'i kogemust WRC autode roolis kasvõi Henningu, Räiku, rääkimata Wilsoni ja Hirve kogemustega - tõttöelda ei leia ta Saksa esituses midagi halba...
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

mrali kirjutas:Meekel läks eelviimasel katsel generaator, mis ka ta katkestamise põhjus.
Ja kriitikud, soovitan võrrelda nt Meeke'i kogemust WRC autode roolis kasvõi Henningu, Räiku, rääkimata Wilsoni ja Hirve kogemustega - tõttöelda ei leia ta Saksa esituses midagi halba...
Meeke on tugev keskmik, kuid kindlasti mitte tipp..(ja ausalt öeldes, ma arvan, et ta ei jõua ka sinna) , mida siin ilmselt ka öelda taheti. Ta on praegu selgelt kõige kiirem britt wrc sarjas, kuid midagi rohkemat ma temast ka ei arva, pole enda sõiduga sellist meeletut muljet jätnud, et igal võimalikul hetkel kiitma peaks teda.

Üleüldse, vahel tundub rallifoorumit lugedes, et me elame Põhja-Koreas, sest nii kui vähegi keegi kriitikat teeb, saab ta kohe kõigilt nö. "vastu vahtimist". Okei, kui niisama lahmitakse, siis on see võibolla isegi õige, kuid minumeelest põhjendasid need kodanikud ka enda arvamust, miks nad Meeke suhtes kriitilised on.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Ta oleks nagu WRC masinaga ja WRC sarjas on ju rämedalt sõitnud eks. Järgmine hooaeg kui MINI teeb kaasa täis hooaja siis näeb mis kiirus mehel on. Preagu on ju MINI-l pigem autode testimine käsil. Kiirust mehel on ja rohkem kui mõnel vanal tegijal.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Füürer kirjutas:
-helm- kirjutas:Ott Tänak Swrc Maailmameistriks ( ja see on ju võimalik, kui Hänninen ära kõkib ja Ott lõpuni tuleb ?)
Indeed, matemaatiliselt on Kruudal ka võimalus...

SWRC konkurents on väga imelik tänasel päeval. Teine koht kaotab esimesele üle 5 minuti ja kolmas esimesele juba 8 minutit. Jube...
ei tohiks olla, Kruudal 1 etapp arvesse ei lähe veel.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

http://www.wrc.com/swrc/news/swrc-rally ... ?fid=15249

“It’s been a really good weekend with no mistakes from our side or the car,” said Tanak, whose MM Motorsport Fiesta was co-driven by Markko Martin. “It was our first event in a Super 2000 car on asphalt so that was really nice. I didn’t need to take any risks today and now it’s possible for the championship but we have to try.”

:D
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

mrali kirjutas:Meekel läks eelviimasel katsel generaator, mis ka ta katkestamise põhjus.
Ja kriitikud, soovitan võrrelda nt Meeke'i kogemust WRC autode roolis kasvõi Henningu, Räiku, rääkimata Wilsoni ja Hirve kogemustega - tõttöelda ei leia ta Saksa esituses midagi halba...
Meeke'i plussiks on see, et ta on arvatavasti võimeline arenema, lihtsalt stabiilsusest jääb ikka veel puudu, sellepärast sai ta ka mu käest kurjustada seekord, sest peale mitut hooaega WRC sarjas ja IRC sarjas peaks juba stabiilsust olema aga nii kui kõvaks andmiseks läheb nii on ta tavaliselt võsas nagu 16. katsegi näitas. Kuigi postitus võib näida negatiivne siis olen ma Meeke'i suhtes igati positiivselt siiski meelestatud ja Mini sõitjate paar meeldib mulle ülekõige.

Kahjuks ma ei näe mida see WRC kogemuse võrdlus annaks. Henning, Räikkönen, Wilson ja Hirvonen on kõik 4 nii erineva kaliibriga sõitjat et raske on seal üldse midagi võrrelda pluss Wilsoni kõrval paistaks ka mu vanaema rohkem rallisõitjana :D
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Karlip kirjutas:“It’s been a really good weekend with no mistakes from our side or the car,” said Tanak, whose MM Motorsport Fiesta was co-driven by Markko Martin. “
See pilt oleks väga vahva kui Märtin peaks kaarti lugema....mul tuli 1 Soome rallikooli video meelde kus õpilane küsib et kuhu nüüd ja kaardilugeja kes on ka õpetaja eest ütleb et "ei tea, pole kindel aga anna aga minna!"

Kes vähegi aru saab soome keelest siis see video: http://www.youtube.com/watch?v=siiWstFqBlY
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

see video vist siit foorumist enne ka läbi käinud. ja olgem ausad, et sellest videost aru saada ei pea suuremasi soome keele spets olema :D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

jax
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 438
Liitunud: 23 Aug 2004, 01:02

Postitus Postitas jax »

mrali kirjutas: pluss Wilsoni kõrval paistaks ka mu vanaema rohkem rallisõitjana :D
Kuule, ega ikka ei paistaks küll. Siin foorumis tehakse Wilsonit nii maha kui võimalik. Aga ma olen 90% kindel et võibolla üks sajast sõidaks temast kiiremini. See pole nii lihtne, nagu enamik arvavad, öeldes et "ohh, ta ei mõista ikka üldse sõita." Sõitke ise kõigepealt üks ralli läbi ja ma usun et teie arvamus muutub. Palju ta on lõhkunud autosid? Väga vähe. Palju on ta rallisid katkestanud? Väga vähe. Ta on üks stabiilsemaid sõitjaid WRC-sarjas. Tal on olnud ka pingelisi hetki, kus ta peab koha eest võitlema. Mäletan, kus sellistel hetkel on ta isegi katseid võitnud. Jah, ma olen nõus et tema kohta vääriks kiiremad sõitjad, aga kui ta tahab sõita, las ta sõidab. Kui te ise oleksite sellise koha peal, kas te ütleksite, et "ah ma ikka ei sõida nii hästi, ma loovutan oma koha kellegile teisele." ? Kindlasti mitte ju.

Niiet, pole mõtet Wilsonit maha teha. Eestis, ma usun, peksaks ta phm kõiki.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Minu arvates ta võiks SWRC-sse minna ja seal sõita. Seal oleks võimalik tal isegi midagi võita. Lihtsalt minu arvamus.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Arvestades, kui suurte kogemustega Wilson juba on (alustas 2006 oma esimese täishooajaga) ja omades kogu selle aja jooksul ligipääsu WRC tippettevalmistusele ja -tehnikale, siis sellise tausta ja toetuse juures on ta ausalt öeldes päris mannetu. Ja see, et Wilson võiks eesti kohalikke n-ö amatööre alistada, pole üldse mitte mingisugune näitaja - nende võimalused on olnud nii totaalselt erinevad.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no sellisel teemal: "kas see mees on oma kohta sarjas väärt", jne võibki vaidlema jääda. kahjuks on tänapäeva mootorispordis väga määrav rahakoti paksus. palju häid talente on jäänud avastamata nii rallis kui ringraja sarjades just selle krabiseva puudumisel.
wilsonil on lihtsalt vedanud ja selles suhtes olen ma jaxiga nõus, et ta kindlasti ei peaks tegema midagi sellist, a'la: "tänak on minust kiirem lasen pigem tal stobartis sõita ja lähen ise s2000 sarja".
minu isiklik arvamus on see, et ralli-mm on sügavas mõõnas olnud juba viimased 4-5 aastat, kui hakkasid tootjad ära kaduma ja olid alles vaid citroen ja ford ning nemadki olid kõhklevatel seisukohtadel. nüüd on pilt jällegi roosilisemaks läinud, nii mini tulekuga kui vw kinnitusega, et nad panustavad sarja kõvasti, et tehasemeeskonnaga lähiaastatel saabuda.
need kõik märgid näitavad, et asjad liiguvad paremuse poole ja lähiaastatel võib ralli-mm naasta oma ammuse aupaiste juurde.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Mul on üks küsimus Wilsoni vihkajatele: kas see WRC sari muutuks sellest paremaks, kui nimet härra enam ei sõida? Mitte mingit vahet poleks, kõik kel piisavalt pappi, saavad sõita. Kui tüübil on antud võimalused sõita, siis sõitku, ta ei võta mitte kellegil teisel ja vb "andekamal" piloodil sellega kohta ära. Nii et mõttetu arutelu sel teemal.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

jax kirjutas:Niiet, pole mõtet Wilsonit maha teha. Eestis, ma usun, peksaks ta phm kõiki.
Kui meie omad panevad N4-ga ja Wilson WRC'ga siis ma usun sul on õigus, Wilson võidaks. :D Sama tehnikaga läheks tal meie teedel meie meeste vastu raskeks, ma usun.

Kui päris aus olla siis minu jaoks on Wilson tühi koht, ma arvan et kui mu postitusi uurida siis ei leia sealt ühtegi negatiivset kommentaari ta kohta, sest lihtsalt pole millestki tema puhul rääkida. See kui ta seal viimaste seas kindlalt lõpuni loksub ei anna minu silmis talle küll punkte juurde vaid vastupidi. Kõik lihtsalt pole loodud rallisõitjateks.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

KidrA kirjutas:
-helm- kirjutas:Ja Mini tiimilt kõva esitus. Kiitus neile
Jah, Mini üllatas see ralli ikka korralikult. Samas Meeke'i esitus jätab järjekordselt soovida. Ta peab õnnelik olema, et üheks piloodiks sooviti spetsiaalselt Britti, muidu oleks tal istmealune tuline juba.
No Wilsoni Meeke asemel ka näha ei tahaks. Ja nimetatud härra pole sellel hooajal kahjuks kordagi masinat finišisse toonud ning kiire ülevaatena tema wrc-karjäärist selgus, et lõpetanud on ta 19 rallit ja katkestanud 17-l, ehk pmst 50-50 :D
Vasta