Sebastien Loeb Türgis ei stardi!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Eks aeg näitab kas oli õige otsus või mitte. WRC tase on viimasel ajal langenud ja mina pakun, et McRae peaks olema vähemalt teise koha konkurentsis Hirvoneniga.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Tundub nagu ositi PR aktsioon olevat. Kahju muidugi, et nad Sainzi sõitma ei toonud.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Vana kahurivägi tuuakse taas tagasi. Esialgu tundus küll, et Duval asendab.
Ei kujuta ette mis Belgia ajakirjandus selle triki peale teeb?
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

wrc's on asjad preagu päris jamad - meeskondi pole ollagi, võidu eest heitleb vaid 2 meest, kelledest 1 on vigastusega väljas. Konkurentsivõimelisi masinaid pole peaaegu ollagi, vabu häid sõitjaid peaks seega väga palju olema. Kuid siiski võetakse mõne aktiivse sõitja asemel hoopis "veteran" meeskonda punkte tooma (mitte et mul midagi McRae vastu oleks). Kuid selline see tase wrc's siis ongi... jama küll.
järgmine aasta on lootust, et asjad hakkavad paremuse poole liikuma...
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Millegipärast ma ei usu, et Markko CV Citroenis üldse laual oli.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

McRae toomist tervitan ma igati, iseküsimus on, kui "roostes" ta pärast mõningat puhkust on, aga mäletatavasti mullu pärast pikka pausi võitles ta juba oma teisel rallil Škodaga poodiumikoha eest, nii et usun, et kui ta järgmisel rallil pisut kahvatu ongi, siis ülejärgmisel ehk juba päris heas hoos.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

McRae sõitis rallit alles eelmine nädal, mis roostest juttu saab olla.
"Come on, you can see more than that"
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Tõeliselt hea uudis.Erilisel tagressivse sõidustiiliga sõitja.On jälle kellele kaasa elada.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Vägev!
Just eile turgatas mõte pähe, et McRae ju ka vana citroeni sõitja-miks tema lehel pole!?
Igatahes mina olen rahul.
Märtinit selles rollis näha, oleks olnud liiga palju tahta!
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

McRael on kindel surve auto finishisse tuua, seega väga tempokat sõitu (Forde ohustavat) sealt kindlasti ei tule. Aga poodium on tõesti võimalik. Eriti mulle meeldis tema see lause: but there's nobody really consistently on the pace (jutt käis teistest peale Loebi ja Fordide). Nii see kahjuks on.
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Kusti

Postitus Postitas Kusti »

Mu ennustused ei läinud täide. Aga McRae valik on igal juhul hea. Mees toob ralli MM-ile värvi ja suure hulga fänne uuesti WRC sarja jälgimise juurde tagasi.
Lugesin veel huvitavaid detaile Colini valimisest. Otsuse tegid mitte Kronose mehed, vaid Sitika-Frequelin, kes küsis selleks ka Loebi arvamust. Loeb eelistas McRaed Garde ja Duvali asemel.
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

päris vist selle teema alla ei käi aga vaatsin, et praegune seis wrc-s on umbes nagu 10 aastat tagasigi. siis oli samuti aktiivselt osalemas vaid kolm tehasemeeskonda (subaru, mitsu ja ford), domineeris üks mees (mäkinen) ja McRae sõitis poodiumikohtade pärast. Tuleb muidugi tunnistada, et 10a tagasi võis esikolmik minuti sisse mahtuda...
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

sk8erboi kirjutas:päris vist selle teema alla ei käi aga vaatsin, et praegune seis wrc-s on umbes nagu 10 aastat tagasigi. siis oli samuti aktiivselt osalemas vaid kolm tehasemeeskonda (subaru, mitsu ja ford), domineeris üks mees (mäkinen) ja McRae sõitis poodiumikohtade pärast. Tuleb muidugi tunnistada, et 10a tagasi võis esikolmik minuti sisse mahtuda...
Aga selle eest vaata mis nimed seal sõitsid. 10 esimesest nimest on kuus maailmameistrid.
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

aix kirjutas:
sk8erboi kirjutas:päris vist selle teema alla ei käi aga vaatsin, et praegune seis wrc-s on umbes nagu 10 aastat tagasigi. siis oli samuti aktiivselt osalemas vaid kolm tehasemeeskonda (subaru, mitsu ja ford), domineeris üks mees (mäkinen) ja McRae sõitis poodiumikohtade pärast. Tuleb muidugi tunnistada, et 10a tagasi võis esikolmik minuti sisse mahtuda...
Aga selle eest vaata mis nimed seal sõitsid. 10 esimesest nimest on kuus maailmameistrid.
10a pärast võivad ka tänased 10 esimesest 6 maailmameistrid olla. tolleks ajaks olid maailmameistrid 4 (kankkunen, mäkinen, sainz ja mcrae). tänavu on 10st 3 maailmameistrid (grönholm, loeb ja solberg) 8)
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Pähh, McRae! :? Kuuldavasti tegi otsuse Frequelin. Mees on viimasel ajal päris palju võistelnud ja hoogu peaks tal jätkuma. Siiski tundub see rohkem PR otsuse moodi olevat.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Mis on sul Mcrae vastu? Üks maailma parimaid piloote ja minu suur lemmik.
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Kahel käel "kolina" poolt!Usun et mees on tegija,kui mitte "bosse" ees siis vähemalt tal kohe kannul.Pole ju sitikas talle võõras ja käsi muidu ka soe.
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Mul samuti hea meel, et Colin palgati, Grönholmile jääb ta aga ilmselt alla, kuid Hirvoneniga tuleb tal hea võitlus.
#4 Pilt Jari-Matti Latvala Pilt Miikka Anttila
Pilt Ford Fiesta RS WRC
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

Colin on igati hea valik.Loodan,et ta ikka oma vana head sõidustiili harrastaks,kuigi tiim sellest eriti vaimustatud ei ole(vist).
Vasta