Hooaeg 2006

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Rando kirjutas:Kuuldavasti Kubica diskvalifitseeriti (auto alakaaluline), seega üks MM-punkt Schumacherile.
...mis on pinge tekitamise seisukohalt väga hea. Enesegi üllatuseks avastasin end täna Summile kaasa elamast. Müts maha, mees on ikka visa võitleja. Kui sel aastal veel tiitli päästa suudab, siis oleks ilmselt tegu magusaimaga nendest paljudest. Vast 1994(elu esimene) ja 2000(esimene Ferrariga) tiitlivõidud on ainult emotsionaalsemad. Aga eks näeb, peaasi, et pinge säliks lõpuni.
Ei tea mis autoga siis juhtus!?
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Schumacher ütles intervjuus, et auto sai vigastada, kui Heidfeld temast möödus. Rehvivahetusse ta tulla ei soovinud, kuna tahtis raja peal kõik selgeks teha. Lootis teisi enda taga kinni hoida.
Üsna loll plaan oli tal kahjuks.
Oleks ta normaalsel ajal boksidesse läinud, nii 15 ringi enne lõppu. Lõpetanuks ta arvatavasti poodiumil.
Massa tegi kuivailma rehvidega kiiremaid ringe lõpuks...
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Siim kirjutas:Schumacher ütles intervjuus, et auto sai vigastada, kui Heidfeld temast möödus. Rehvivahetusse ta tulla ei soovinud, kuna tahtis raja peal kõik selgeks teha. Lootis teisi enda taga kinni hoida.
Üsna loll plaan oli tal kahjuks.
Oleks ta normaalsel ajal boksidesse läinud, nii 15 ringi enne lõppu. Lõpetanuks ta arvatavasti poodiumil.
Massa tegi kuivailma rehvidega kiiremaid ringe lõpuks...
Hämmastavalt loll plaan tõesti. Mida oli vaja tõestada? Rahulikult sõites oleks ka 4. või 5. koht tiitliheitluse seisukohalt hea tulemus olnud.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

loodetavasti ei maksnud see talle tiitlit
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma ei ole ei Alonso ega MSi pooldaja aga Ungaris mulle küll meeldis, kuidas MS hambad ristis lõpuni pingutas. Loll või mitte, aga sellist võitlusvaimu pole küll kaua näha saanud. :)
gaas on endiselt laiffi
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

vahe siis ainult 10 punga ju :P. Selle teeb tasa küll ju.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Ma olin ise kohapeal väga põnev oli igatahes ja see kuidas räikkonen ennast sodiks sõitis oli juba naljakas isegi mõned kimi fännid kes me ees istusid hakkasid sellepeale naerma aga mina kui summi pooldaja olen väga uhke ta üle et ta võitles lõpuni...
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

kiilakass kirjutas:Ma olin ise kohapeal väga põnev oli igatahes ja see kuidas räikkonen ennast sodiks sõitis oli juba naljakas isegi mõned kimi fännid kes me ees istusid hakkasid sellepeale naerma aga mina kui summi pooldaja olen väga uhke ta üle et ta võitles lõpuni...
Ma ise olin Imolas ja emotsioon, mida kohapealt saab, on meeletu...vähemalt esmakordselt kogenule. Kujutan ette, kui lahe võis olla Summi edenemise jälgimine...Kõrvulukistav müra, lemmiktegelane tuiskab elupõlgavas stiilis... Kuid teleekraanilt jälgid vaid sekundikümnendikke ja loodad, et "üliaeglaselt rajal kulgev" Takuma Sato Albersile alla jääks. Sest "Till Kartulis" punktid on vähemalt samaväärsed kui MM etapil jaotatavad :)
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Erki kirjutas:Ma ei ole ei Alonso ega MSi pooldaja aga Ungaris mulle küll meeldis, kuidas MS hambad ristis lõpuni pingutas. Loll või mitte, aga sellist võitlusvaimu pole küll kaua näha saanud. :)
Ma isiklikult pole kah ei Alonso ega Schumacheri fänn, aga Ungari GP oli selle poolest tõesti eriline, kuidas Schumacher lõpuni vastu pidada üritas ja mul oli tõesti väga kahju kui ta lõpuks katkestama pidi. Loodan, et ta siiski selle aasta lõpuks Fernando "viripill" Alonsot edestada suudab.
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Teoreetiline võimalus juba sel aastal näha esimest mustanahalist F1 pilooti: :black:
http://www.sportnet.ee/index.php?id=30995
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

See oleks küll päris hea võimalus McLarenil Lewis Hamiltoni ka võistlusolukorras testida. Teatavasti on McLaren Hamiltoni karjääri alates 13 eluaastast toetanud.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Huvitav mille alusel McLaren otsustas, et võtame selle pisikese neegri poisi ja teeme poisist kõva piloodi? :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Spyker MF1 Esitles täna oma uut välimust.
Pilt
Pilt
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mis ta nüüd ikka nii väga uus on, Spyker Hollandi tootjana on juba aastaid Hollandi rahvusvärvis oranžis esinenud. :) Ma ainult loodan, et selle F1 värgenduse pärast nende sportautoprojekt ei kannata..
gaas on endiselt laiffi
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Ma ei saa aru miks ikka saatus sellel korral Schumile kätte maksab.
6 aastat polnud mootor tal katki läinud sõidus ja nüüd ,kui ta lähedal MM-i
võidule,otsustas mootor üles ütelda.
Alonso nüüd siis 99% maailma meister.
Pilt
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

Mask kirjutas:Ma ei saa aru miks ikka saatus sellel korral Schumile kätte maksab.
6 aastat polnud mootor tal katki läinud sõidus ja nüüd ,kui ta lähedal MM-i
võidule,otsustas mootor üles ütelda.
Alonso nüüd siis 99% maailma meister.
99% liiga palju pakutud, Ülesanne Renool iseenesest lihtne, aga mootorisport on ettearvamatu, kui järgmine etapp peegelpildid, siis Schumi Maailmameister :wink:
Parem sõita, kui kahetseda...
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Just,ärge olge pessimistid.Kõik ei ole veel kadunud.Äkki juhtub juba esimese kurvis Alonsoga midagi.Kuid samas võib juhtuda Schummiga.Igatahes-tuleb põnev hooaja lõpp.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Märtinfänn kirjutas:Just,ärge olge pessimistid.Kõik ei ole veel kadunud.Äkki juhtub juba esimese kurvis Alonsoga midagi.Kuid samas võib juhtuda Schummiga.Igatahes-tuleb põnev hooaja lõpp.
põnev oleks siis kui punkte oleks võrdselt (nagu enne tänast etappi) aga nyyd peab schumacher võitma ja alonso katkestama. ja nende kombo ei ole lihtne tulema. alonsol on yks käsi juba karika ymber
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

btw. Schumacher ise ytles hiljemates intervjuudes et tema jaoks on tiitijaht läbi ja nii moodi et alonso katkestaks tema meistriks tulla ei taha
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Faktid on kah kurjad Brasiilia GP koha pealt.Viimati edestas Schumm ALonsot Brasiilias 2001 aasta
Vasta