WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

hou ma arvan
ka et ma saan wrc5 meistrikatelt osa votta...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kiilakass kirjutas:hou ma arvan
ka et ma saan wrc5 meistrikatelt osa votta...
Pea nüüd hoogu, JWRC pole veel läbigi. Saan aru teie kannatamatusest, aga veel pole isegi uut WRC mängu. Kui muidu ei saa siis söö rahusteid :D :D :D
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

haha very funny...
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

kle kas ned kes saaad neti soita voiksid mulle enda nimed oleda kellena te seal soidate...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kiilakass kirjutas:kle kas ned kes saaad neti soita voiksid mulle enda nimed oleda kellena te seal soidate...
Erry=Erry
Krusa=Krusa
:)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sardiinia sõidetud ja ajad saadetud. Ei tulnud nii häsit välja kui lootsin. Poodiumist ei unista, aga mõnest punktist ära ei ütleks :) SS4&5 suutsin ainsatel katsetel oma top10 tabelis 4-ks tulla. Ülejäänud katsed suuri apse ei teinud a'la teelt väljasõit jne, aga pisemaid jagus.
Sparco, kahjuks me sind asendada veel ei suuda. Citroeni tiim oli Itaalias igati tasemel ja suuremaid probleeme ei esinenud.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

no Krusa ära selles nii kindel ole! ma usun, et sellel rallil olete esikolmiku küsijad poisid Kait´iga :) !
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sardiinia ralli siis kiiruga sõidetud ja saatsin ajad tund aega hiljem. Ma ei tea kas sellel nüüd järgneb trahvisekundid ka või aga ega ausalt öelda vahet polegi, kuna nii nässu pole mul ükski ralli veel läinud. Kommentaarid on liigsed ja eks see paistab homsetest aegadest välja ka. Kuna töö kõrvalt oli tegemist nii palju ja väsinust peast kiiruga sõites ei tulnud kohe absoluudselt midagi välja. Paistab, et seekord peab djmaddog või Tom Fordi au kaitsma. Aga edu kõigile :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

Sardiiniaga tõesti nüüd ühelpool.Mina igatahes jäin rahule va. yx katse kus olex võinud olla parem aeg oma lolli apsaka tõttu.Riske ei võtnud ja kõik läx normaalselt nagu peab minema ilma riske võtmata.Palju punne tuleb oleneb loomulikult juba teistest.Paraku selline on lihtsalt minu tase,kuigi ma arvan et see tase polegi kõige hullem arvestades seda,et olen ainult natuke üle kuu seda mängu omanud.Vanadel kaladel ju palju kergem sõitta(katsed kõik peas)Aga pole hullu homsest hakkame juba Kreeka katseid pähe õppima ja loodan et ega need poodiumi kohad ka väga kaugel ei ole.Tuleb lihtsalt palju harjutada

Edu siis kõikidele kaashulludele,sest teistmoodi meid vist nimetada ei saa :lol: :lol: :lol:
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Nagu näha, Suzu sellid taas lammutavad
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tõsiselt hea meel on Aixi üle kes sai hooaja esimese katsevõidu ja kindlasti ei jää see tal viimaseks. Loodetavasti jätkub sama tempo kuni lõpuni ja miks mitte unistada koguni Suzude kolmikvõidust?:) Konkurentidele see ju kindasti meeldiks. OK ok ma ei nori varsti saan pexa ka :)
Huvitav kuhu on kadunud Tarmo? Samuti jättis sõitmata ralli Ants Kints ja Kolin. Uue tulijana pidi ajad saatma ka Kiilakass kuid aegu pole saabunud.
Eks siis homme näis mida SS2 kaasa toob.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Vaatasin SS1 aegasi ja mul on hea meel, et ei saatnud aegu ära. Kuna kaotus oleks olnud juba esimese katsega üle 40 sekki. :D Sõistin ka vastu aeda nii, et mootor kohe kottis ja rehv katki. Seega RETIRED SS2 alguses. :lol: Selle võid ülesse panna. Unustasin selle sulle saata.
Mitte kuidagi ei saa selle pisikese junnuga hakkama. Liiga palju ei taha nagu maha pidurdada, et mitte kurvikiiruses kaotada ja nii need vead tulevad. :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Ohoo.
See nüüd küll üllatus, arvestades eelmisi etappe. Aga olgem ausad, mina enam kiiremini ei suuda. Samuti ei usu ma ka seda et mul ühelgi teisel etapil nii palju harjutamiseks aega on.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Aix, tõesti tubli :) Mul on see 30 põhjaks, aga näed rallil ei tulnud kohe kuidagi välja. Võrgus nägin korra kuida üks hispaanlane selle 3.29-ga läbi sõitis. Uskumatu, aga tundub, et see on võimalik...
Vaatame mis SS2 toob :)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

mul tuli väga halb sõit...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kiilakass kirjutas:mul tuli väga halb sõit...
Olenemata sellest kui kehv sõit välja tuleb võiks ajad ju ikka ära saata. Mõnikord on punkte võimalus saada ka siis kui näiteks pole kõige kiirem, kuid osavõtjaid vähe. Oleksid u enda taseme ka teada saanud kus sa hetkel oled ja kuhu poole püüelda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

mina olen igatahes oma ajaga päris rahul, olen ju punktikohal
harjutamiseks oli päris palju aega ka, kuid oma lollusest said ajad saadetud nädal varem, muidu oleks võimalik praegu top 3 sees olla :)
RIP Michael Park
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kiilakass, ma sain ka alul 2min. per ralli peksa. Ja egas nüüdki miski kõva käpp ole... Ei ole hullu, et untsu läks. Ära saada ikka, pärast hakkab kripeldama, et oleks ikka mõne punkti võibolla saanud. Kunagi ei tea mis teistel juhub. Julge hundi rind pidi teatavasti verine olema :D
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

minu ajad on väga kehvad aga noh pole hullu aga tarmo võibolla nyyd kreeka ajad saab ara saata sest tal on olnud pikad tööpäevad ja aega pole olnud üldse :cry:
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Saan saata ajad ka alles homme hommikul, sest unustasin oma ajad koju, loodan et mind päris maha ei võeta. :cry:
Vasta