WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

BURNS: Ah ära põe sa oled juba niigi tõeatanud, et oled kõva käpp selles mängus. Mina igatahes usun seda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Vabandan juba ette Burnsi ees. See teema oli rohkem pool naljana välja toodud, et siis saan magada.
Siin miski segadus mille ise külvanud olen. Peale katseid scriini ei mõelnud, vaid ABS TOTAL aega mida ise siiani olen ainsaks tõestus materjaliks pidanud. Või on miskid muud variandid veel ?
Tõesti sry kui paanikat külvasin :(
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Vabandan juba ette Burnsi ees. See teema oli rohkem pool naljana välja toodud, et siis saan magada.
Siin miski segadus mille ise külvanud olen. Peale katseid scriini ei mõelnud, vaid ABS TOTAL aega mida ise siiani olen ainsaks tõestus materjaliks pidanud. Või on miskid muud variandid veel ?
Tõesti sry kui paanikat külvasin :(
Ega eriti polegi ja ega vist kõigil osavõtjatel pole kodus digikat ka et seda teha. Aga eks kui mul nüüd ralli sõitmiseks läheb, laenan töö juurest fotoka, et tõestus materjal olemas on. Ja üldse võiks äkki mingi koos sõitmise kuskil Tallinnas, kellegi pool äkki organiseerida. Mul siit Haapsalut pole pikk ma tulla (talvel ma juba Kambu juures käisin) ja siis saaks juba mees mehe vastu jõudu katsuda.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Katse aegadest ikka tehakse scriinid ralli ajal. Kuid samas kui need on sul olemas seal top10 ajad siis võib seekord ka selle saata kui Krusa nendega rahul on. Loodetavasti siis järgmine kord kõik targemad. Isegi katse ajad pole olulised. Oluline ongi just see lõpuaeg ehk ABS aeg peale SS6 siis saab näha kas on või ei ole see aeg kui kellegil kahtlus. Siis pole enam katseaegades vahet kui ABS aeg klapib, sest siis ju vahet pole mis katseajad seal on kui abs aeg klapib. Seega põhiline ongi see aeg peale ss6.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Katse aegadest ikka tehakse scriinid ralli ajal. Kuid samas kui need on sul olemas seal top10 ajad siis võib seekord ka selle saata kui Krusa nendega rahul on. Loodetavasti siis järgmine kord kõik targemad. Isegi katse ajad pole olulised. Oluline ongi just see lõpuaeg ehk ABS aeg peale SS6 siis saab näha kas on või ei ole see aeg kui kellegil kahtlus. Siis pole enam katseaegades vahet kui ABS aeg klapib, sest siis ju vahet pole mis katseajad seal on kui abs aeg klapib. Seega põhiline ongi see aeg peale ss6.
Selge, ma jälle targem. Aga eks ma teen nüüd nii nagu sa ütlesid.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kui hetkel ABS TOTAL scriini ple, siis pole miskit teha. Hea kui need saaks reeglitesse kirja, et kõik üheselt mõistaks. Seega digikas ja üks klõps viimasest TOTAL ajast ei tohiks palju olla ?

BURNS: Sinuga teeks ühe duelli küll, aga seda võrgus ? Loodan, et oled adaptori ostmisel poolel teel :) ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Kui hetkel ABS TOTAL scriini ple, siis pole miskit teha. Hea kui need saaks reeglitesse kirja, et kõik üheselt mõistaks. Seega digikas ja üks klõps viimasest TOTAL ajast ei tohiks palju olla ?

BURNS: Sinuga teeks ühe duelli küll, aga seda võrgus ? Loodan, et oled adaptori ostmisel poolel teel :) ?
Muudan õhtul seda sõnastust reeglites, et kõigile arusaadav oleks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

05-10.12
Rallye de France-Tour de Corse
Jätan vahele
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:05-10.12
Rallye de France-Tour de Corse
Jätan vahele
OK tänud kiire vastuse eest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Paistab, et päris paljud jätavad Korsika vahele :D :D nii, et nendele, kes osalevad, tulevad kerged punktid!!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Hetkel Korsikal 9 sõitjat, seega viimane jääb punktita. See saab valus olema...
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

ma jätaks vahele akropolise ralli
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

miks nii paljud korsika vahele jätavad see un ju mega rada...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Muutsin nüüd reeglites seda screenide punkti ka. Loodan, et nüüd edaspidi kõik sellest kinni peavad. Flat-OUT!!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

aga ma teen oma pakkumise kui on wrc5 toesti 3 katset siis voiks ju monda katset korrata nagu päris maailmas tehakse...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kiilakass kirjutas:aga ma teen oma pakkumise kui on wrc5 toesti 3 katset siis voiks ju monda katset korrata nagu päris maailmas tehakse...
Eks seda saame arutada juba siis kui esimestel mängijatel mäng käes ja saab näha kas tõesti seal kolm katset jne..
Hetkel on plaan see, et kui tõesti seal ainult 3 katset siis laseme rallid 9 katseteks ehk siis wrc4 +5 .
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Siin on kuidagi eriti vaikseks jäänud. Huvitav kas kõigil tõsised Sardiinia trennid käimas? Endal tundub, et peaks sealt tulema küll punktilisa, aga kui palju seda ei tea. Katsed tunduvad juba päris hästi meeles olevat.
Hetkel saatnud ajad vaid 1 sõitja. Loodetavasti pühapäeva õhtuks on neid ikka 10 või rohkem.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile üritasin siin trennida, aga jäin teleka ette magama :(
Laupäeval läheb suuremaks trenniks ja täppistööks, kohati tunne nagu kellaseppal :) Kui nüüd närv vastu peab, siis püüan Sardiinias teie tagatulesid kraapida :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sardiinias peaks siis tegema come backi ralliradadele Fordi meeskonnas Jussis ja Peugeoti meeskonnaga on liitunud uustulnud Kiilakass.
Viimati oli Jussis stardis WRC3 meistrikatel Kreeka rallis ja sõitis toona Citroen meeskonnas koos Sparcoga.
Kuuldavasti on piloot avaldanud soovi ka sõita tuleval hooajal WRC5 meistrikatel seega edu ja kõike paremat.
FLAT-OUT!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Laupäeval läheb suuremaks trenniks ja täppistööks, kohati tunne nagu kellaseppal :) Kui nüüd närv vastu peab, siis püüan Sardiinias teie tagatulesid kraapida :D
Vaata, et sa liiga lähedal ei sõida muidu on esituled ja klaas katki ja ei pruugi tehniliselt läbi saada peale rallit :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta