WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

oke ma eelistan asfaldil pesood sest ta un raske ja ei libise aga mulle meeldibka citroen...
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

kiilakass kirjutas:oke ma eelistan asfaldil pesood sest ta un raske ja ei libise aga mulle meeldibka citroen...
Jah aga hooajaks pead ikka ainult ühe auto valima 8)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

mis need kes seal j wrc praega osalevad kas need on kindlalt seal wrc sarjas kui see toimuma peaks ja kas korsika on see nädal ja hispaania järgmine nädal...nu ma voin igasugu autodega soita peaasi et kuskil meeskonnas olen...
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

kiilakass kirjutas:mis need kes seal j wrc praega osalevad kas need on kindlalt seal wrc sarjas kui see toimuma peaks ja kas korsika on see nädal ja hispaania järgmine nädal...nu ma voin igasugu autodega soita peaasi et kuskil meeskonnas olen...
1. Kõik kes praegu sõidavad JWRC hooaega ei pruugi sõita WRC hooaega. See on vabatahtlik ja JWRC ei mõjuta järgmise hooaja WRCd. 2. Selle nädala jooksul tuleks saata Sardiinia ajad. Siis nädal vahet kui ilmuvad ajad siis nädalal peale seda tuleks saata Kreeka.... Nii järjest Sardiinia,Kreeka,Soome,Saksamaa,Korsika,Kataluunia
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

aga see nädal tuleb ju saata korsika eks ja siis tulb kaks nädalat vahet ja siis kataluunia ve...
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

kiilakass kirjutas:aga see nädal tuleb ju saata korsika eks ja siis tulb kaks nädalat vahet ja siis kataluunia ve...
Siin on hooaja kalender:

05-10.09
Rallye Automobile Monte Carlo

26.09-01.10
Rally Mexico

10-15.10
Supermag Rally Italia Sardinia

24-29.10
Acropolis Rally

07-12.11
Neste Rally Finland

21-26.11
OMV ADAC Rallye Deutschland

05-10.12
Rallye de France-Tour de Corse

19-24.12
Rally Catalunya Costa Brava-Rally de Espaņa
Nädal enne neid kuupäevi tuleb ajad saata ja järgmine ralli kavas on Sardiinia
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ennetades veel küsimusi soovitan lugeda Reegleid mida leiad selle leha alt poolt:
viewtopic.php?t=2165
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Lisan uue tulija Peugeoti meeskonda. Soovitaks sul reeglid enne korralikult läbi lugeda, et kuhu ajad saata, mis ralli millal toimub ja mitu korda tohib sõita jne....
Ja veel üks asi. JWRC RFC teema alla ei ole lubatud teha ühtegi psotitust, selleks ongi teema WRC4, et saaks arutada asju. Sinna JWRC teema alla lisavad punkte ja muud infot ainult võistluste korraldajad.

Edu uustulnukale ja see nädal ootan siis Sardiinia ralli aegu.

P.S Samuti ootan Teie poolt kinnitust, et mis ralli te hooajast vahele jätate. Ehk siis ralli kus võite osaleda, aga punkte selle eest ei saa.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Tervitus jälle, võtaks siis osa jun sõitudest aga mis tiimi mind siis palgatakse?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Tervitus jälle, võtaks siis osa jun sõitudest aga mis tiimi mind siis palgatakse?
Ei oskagi hetkel öelda. Kui Tom ile sobis siis ma paigutaks Sind Fordi, sest ei saa tema tervet hooaega sõita ja ei saa ka sina. Siis oleks vähemalt ehk üks teist koguaeg stardis. Kuidas teistele tundub see idee?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
jussis kirjutas:Tervitus jälle, võtaks siis osa jun sõitudest aga mis tiimi mind siis palgatakse?
Ei oskagi hetkel öelda. Kui Tom ile sobis siis ma paigutaks Sind Fordi, sest ei saa tema tervet hooaega sõita ja ei saa ka sina. Siis oleks vähemalt ehk üks teist koguaeg stardis. Kuidas teistele tundub see idee?
Täitsa nõus!!! :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:
jussis kirjutas:Tervitus jälle, võtaks siis osa jun sõitudest aga mis tiimi mind siis palgatakse?
Ei oskagi hetkel öelda. Kui Tom ile sobis siis ma paigutaks Sind Fordi, sest ei saa tema tervet hooaega sõita ja ei saa ka sina. Siis oleks vähemalt ehk üks teist koguaeg stardis. Kuidas teistele tundub see idee?
Täitsa nõus!!! :lol: :lol: :lol:
Loogiline :) Anna minna :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jussis lisatud Fordi meeskonda. Palun Jussis kirjuta, mis ralli sa soovid vahele jätta kindlasti.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Tom kirjutas:
Burns kirjutas:
Krusa kirjutas:SALUT BURNS :)
Burns on Mehhikos kõva päehkel, äkki järmine hooaeg õnnestub kellegil ?
Tubli tegu, kuigi kohati tekib küsimus, et kas see tõesti on võimalik ja sooviks scriini ? Võimalik, et olen ainus kukla kraapia, sel juhul las jääda :)
Tere, ma ka nüüd üle pika aja netis. Pole probleemi, kui soovid neid skriine näha siis ma võin need ülesse panna, anna ainult teada. :lol: :lol: :lol:
Võiksid panna siis tekiks ikka tava, et võitja paneb screenid üles. PS! Palju Õnne Super sõidu eest Mehhikos. Ise testin Kreekat ja Soomet. Alates Kreekast olen Meistrivõistlustel tagasi.
Pane jah, ma saan siis rahulikult magada :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Pane siis ainult SS5, sest nagu ma aru sain oli see kahtlust tekitanud SS. Oskad sa ise seda scriini lisada Burns? Kui ei siis saada mulle see mailile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Pane siis ainult SS5, sest nagu ma aru sain oli see kahtlust tekitanud SS. Oskad sa ise seda scriini lisada Burns? Kui ei siis saada mulle see mailile.
Ma üritan õhtul ära teha, siis saadan õele (mul ei lähe töö juurest meilid hotmaili läbi) ja siis ta saadab sulle ja siis sa äkki paned ülesse. Saadan need õele õhtul ära ja siis ta saadab selle sulle homme kell kaheksa kui ta tööle läheb.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

äkki paned SS5 ja ABS peale SS6-te ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:äkki paned SS5 ja ABS peale SS6-te ?
Kas ta salvestab absolut aja ka ära???
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Salvestab ?
Pildid peab tegema siis kui katse või kogu ralli läbitud. Hiljem seda enam ei ole võimalik kätte saada, minu teada ? Ta salvestab ainult katsete top10 ajad, need pole kahjuks need mis sinu aegu tõestavad.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Salvestab ?
Pildid peab tegema siis kui katse või kogu ralli läbitud. Hiljem seda enam ei ole võimalik kätte saada, minu teada ? Ta salvestab ainult katsete top10 ajad, need pole kahjuks need mis sinu aegu tõestavad.
Vot seda ma nüüd küll teinud pole, et peale igat katset aegadest pilti teen. Strike on ka nagu maininud, et tuleb teha top 10 aegadest pilti ja see aeg peab seal sees olema. Aga no kui nüüd peab tegema nii nagu sa ütlesid, siis peab küll väikese investeeringu tegema, kuna kodus mul digikat pole ja pildi saan ainult töö juures tegema. Et nagu mis ma nüüd tegema pean, et oma aegasi tõestada??????????
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta