WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

No nii, tulemused teada ja see närib ikka hinge. Oleksin ühe pidurduse hiljem teinud või mõnda kurvi kiiremini võtnud, oleks seis võinud teine olla. Aga oleksid ei maksa midagi. Müts maha Sparco ja Strike ees, see on tõesti lausa uskumatu mida me kolmekesi see ralli suutsime teha. Ja nüüd ma pean küll Austraaliat ööd ja päevad testima, sest asi on ikka väga kriitiline ja teades Sparco tempot siis lõdvaks ei tohi ennast hetkeksgi lasta. Uhhhhh...saab põnev olema.
Igatahes õnnitlused Sparcole ralli võidu puhul ja Kolin thanks, et mulle pöialt hoiad.
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tõesti uskumatud vahed. Strike näitas tõesti kellasepa taset. Oleks mõni katse veel olnud, oleks ma esikohast ilma oslnud. Viimasel katsel oli endalgi sekund veel varuks. Tundub, et testimine koos Sitika tiimiga on head teinud Subaru asfalti kiirusele. Burns hingas ka ikka kõvasti kuklasse ja enne viimast katset juhtiski veel. 10 punni ja 2 punkti kokkuvõttes vahet :) see teeb asja ainult põnevamaks. Edu kõigile testideks Austraalias, eriti Burnsile. Usun et saab olema taas närvesööv ja põnev ralli.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Minu õnnitlused võitjale, põnevust jagub nüüd tõesti kohe mõnuga viimase etapi viimase katseni. Sama müts maha ka Tarmo ees, kes tõi fordi jaoks kastanid tulest välja. Need punktid on vajalikud. Meeskondliku kohta küll vist enam ei paranda, kui Citroen on vaja hoida seljataga.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Uhan nüüd Austraaliat sõita ja ei saa öelda, et see just kõige kergem ralli oleks. Eksimis võimalusi on kuhjaga. Selliseid "nõmedaid" kohti on küllaga. Aga kuna mul nüüd tiitel mängus ja kõik on selle ralli otsustada siis trenni teen ma rohkem, kui kunagi varem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Suured tänud kõigile õnnesoovijatele.. :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Selline küsimus suurele ringile, et kas keegi teab- kui ma sõidan "time triali", siis kas ma saan kuskilt seda "ghost cari" maha võtta. Olen küll otsinud aga ei leia. Nii närvi ajab see vahel et jah...please help :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:Selline küsimus suurele ringile, et kas keegi teab- kui ma sõidan "time triali", siis kas ma saan kuskilt seda "ghost cari" maha võtta. Olen küll otsinud aga ei leia. Nii närvi ajab see vahel et jah...please help :lol: :lol:
On kaks võimalust ghost carist lahti saada. Kui sõidad ära siis save ära ja ava uuesti katse:). Teine võimalus on lihtsalt sõita kiiremini kui ghost :D:D. Muud võimalusi pole leidnud.
Soovin kõigile edu Austraalias sest seal tuleb kõva rebimine!
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tom kirjutas:On kaks võimalust ghost carist lahti saada. Kui sõidad ära siis save ära ja ava uuesti katse:). Teine võimalus on lihtsalt sõita kiiremini kui ghost :D:D. Muud võimalusi pole leidnud.
Soovin kõigile edu Austraalias sest seal tuleb kõva rebimine!
Tänud, eks ma teen siis selle viimase varjandi järgi :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Küsimus Strikele- kas Austraalia ralli ajad tuleb ära saata järgmise nädala lõpuks ehk siis 7-ndaks augustiks. Vahepeal siin keegi nagu mainis, et teeks aja pikendust selles suhtes.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Küsimus Strikele- kas Austraalia ralli ajad tuleb ära saata järgmise nädala lõpuks ehk siis 7-ndaks augustiks. Vahepeal siin keegi nagu mainis, et teeks aja pikendust selles suhtes.
Vaata kalendrit :) Ralli toimub 15-20.08. Seega ajad võib saata vahemikus 8-14.08
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Õnnitlused võitjale.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Küsimus Strikele- kas Austraalia ralli ajad tuleb ära saata järgmise nädala lõpuks ehk siis 7-ndaks augustiks. Vahepeal siin keegi nagu mainis, et teeks aja pikendust selles suhtes.
Vaata kalendrit :) Ralli toimub 15-20.08. Seega ajad võib saata vahemikus 8-14.08
Thanks!!!
Olen nüüd kõvasti Austraaliat sõitnud ja kuna nüüd on pikem paus siis on võimalus see ralli üpris selgeks saada. Praegu on küll tunne päris hea, ja kui nüüd veel üks nädalake trenni teha siis jah...meistritiitelt ma niisama ära ei anna. Nii, et Sparco, eks näis kuidas meil see omavaheline võistlus välja kukub. Muidugi suur roll on ka teistel võistlejatel, sest praegu võivad nad päris kõvasti kaarte segada. Eks näis, eks näis. Mina valmistun hoolega võitluseks. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Burns kirjutas: Mina valmistun hoolega võitluseks. :lol: :lol: :lol:
mii tuu :)
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Sparco kirjutas:
Burns kirjutas: Mina valmistun hoolega võitluseks. :lol: :lol: :lol:
mii tuu :)
Mina segan kaarte. :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ma arvan et Aixil on ässad vasakus ja Strikel paremas tagataskus :D, teistel igalpool jope taskutes jms.
mulle jäävad ainult 2-d :lol: :?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sparco kirjutas:Ma arvan et Aixil on ässad vasakus ja Strikel paremas tagataskus :D, teistel igalpool jope taskutes jms.
mulle jäävad ainult 2-d :lol: :?
Ma võtaks Jokkerid enda kätte :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

nüüd siis ka punktitabel muudetud
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sparco kirjutas:nüüd siis ka punktitabel muudetud
Uhh...päris karm on vaadata. ja ega meeskondlikus arvestuses ka midagi kindlat pole. Nii, et mõlemad tiitlid on veel lahtised!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Uhh Soomes käidud ja poodiumi kohad nähtud ning nüüd saab jätkata hooaja viimase ralli testidega.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Uhh Soomes käidud ja poodiumi kohad nähtud ning nüüd saab jätkata hooaja viimase ralli testidega.
Ma ka kõvasti testinud ja ma arvan, et Austraalia lagi on enam-vähem saavutatud. Üritan ralli ka varsti ära sõita ja siis jääb ainult loota, et ma Sparcost ette poole jään. :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta