EOS Ralli 2005

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

no sorri, aga üldse ei aja vihale kui igat sõna noritatse onju :?
:evil:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Risto kirjutas:no sorri, aga üldse ei aja vihale kui igat sõna noritatse onju :?
:evil:
Lugesin eelnevaid kommentaare ja peaks ütlema, et selline "plõksimine" hakkab vaikselt ära viskama. Teeks nii, et siin foorumis ei ropendata vahet pole kas lühendite või pikkade lausetega.
Loodan, et see jääb Risto poolt viimaseks korraks, sest vastasel juhul peame lihtsalt postitusi kustutama hakkama Sul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

:( Ok, see offtopic enivei. Teised võiksid ikkagi vähe viisakamad olla (Rasmust ja Erkit pean silmas) Vaja ikka mingist sõnast kinni haarata mida närida :(
Rasmus: On jah ise keeruline osta.
Erki: Mina võin maksta ka
Ärge põdege, sain juba pealtaavaja programmi
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Risto kirjutas::( Ok, see offtopic enivei. Teised võiksid ikkagi vähe viisakamad olla (Rasmust ja Erkit pean silmas) Vaja ikka mingist sõnast kinni haarata mida närida :(
Rasmus: On jah ise keeruline osta.
Erki: Mina võin maksta ka
Ärge põdege, sain juba pealtaavaja programmi
Ei mäletagi, millal siin viisakusega viimati probleeme oli...vist enne seda kui mingi ebaviiskas kasutaja sai bänni. Huvitav, et nüüd on jälle viiskauseteema üles kerkinud :roll:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Risto kirjutas::( Ok, see offtopic enivei. Teised võiksid ikkagi vähe viisakamad olla (Rasmust ja Erkit pean silmas) Vaja ikka mingist sõnast kinni haarata mida närida :(
Rasmus: On jah ise keeruline osta.
Erki: Mina võin maksta ka
Ärge põdege, sain juba pealtaavaja programmi
See ei loe on kas off või on toppic. Nu ja nägid nüüd. Said pealtvaataja programmi ja sellega asi lahendatud. Iga õige rallifänn ikka ostab EOS ralli passi ja sellega kaasneva ajakava, kaardid jne..
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Naljamehed :D ma sain üldse rallipassi kah. ühesõnaga, niiet Strike, ma ostsin EOS ralli passi ja sellega kaasneva ajakava, kaardid jne.. ;) ärge pahandage siis. pass jah see-aasta nagu mingi tavaline parerilipakas. mul ka siis rallifänni õigused olams E.O.S.'ks
ants käbi
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 38
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:07

Postitus Postitas ants käbi »

pass olemas, aga kas eos-il ka lastel mingi vanusepiir on kellelt piletit või passi nõutakse.soomes see alates 12 eluaastast
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Sai seda rallipassi kaetud. Kunagi paar aastat tagasi olen mõned katsed hobikorras läbinud, kirjutaks mida mäletan.
Kirikuküla=Järve/Puka katse
Alguses kitsas ja suhteliselt kurviline, siis pikalt lai ja kiire (wrc'de mängumaa mida vast huvitavam pärast on-boardina vaadata), vahepeal isegi et liiga pikad sirged. Lõpp siiski vähe aeglasem-kitsam-huvitavam. Vaadata on eelkõige mahapöördeid (eriti eelviimane mis järgneb kiirele lõigule ning viimane paremale millele eelneb trampliin), kuhu saab hästi ligi, muud huvitavat nagu ei olegi.
Abissaare=Valgjärve (algus kuni Krüüdnerini erineb 2003 aastast). Huvitavamad kohad on kindlasti Krüüdneri kurvid ning Popovi/Simkuste auk (sealt ca 1km edasi). Katse keskel on ka huvitavad kiired trampliinid, aga sinna ei pääse eriti hästi ligi.
Alaküla=Truubi katse (sisult sama mis eelmine aastagi). Katse esimeses pooles kõigile tuntud trampliin, kus 2003 Sei Leppa lennutas ja ka eelmine aasta paar huvitavamat pilti tehti. Sealt edasi negatiivse kaldega mahapööre paremale kus võib juhtuda (eelmine aasta keeras Zhigunov üle). Sealt paarsada meetrit mööda katset on jällegi üks kiire parem kurv, kus eelnevatel aastatel on eksinud sellised kogenud mehed nagu Lindal ja Pappel. Edasi jällegi kiire ja lai tee kus midagi erilist vaadata ei ole. Lõpp väheke kitsam, aga raskesti juuredepääsetav.
Vissi on jällegi vana ja tuntud katse (varem oli vist Kambja nime all). Pea et sama mis 2003 aastal, eelmine aasta seda ei olnud. Katse keskel on Reinsalu ja Kukini "auk" (kiire parem trampliinile ja kohe suht petlik vasak kurv mida ei kannata lõigata), kuhu saab ligi enne katse sulgemist, ning lõpus 2 kiiret trampliini (üks neist kerge kurviga) kus peaks nägema suuri lende ja ehk ka ärevaid momente (juurde pääseb Võru maanteelt jala). Ralli üks viimaseid katseid, nii et kangutamine peaks kõva olema, kindlasti tasub vaadata (ja filmida-pildistada)!
Ilmjärve katse on nüüd selline, mida ei ole näinud ega kuulnud, seetõttu ei oska midagi erilist soovitada. Eks peale rajaga tutvumist kogu kommentaare sõitjatelt endilt. Kuid kuna teda varem eriti sõidetud pole, siis ehk tasub vaadata - sõitjatele ka uus ja võõras.
Linnakatse on sama (-igav) nagu 2003 aastal, aga parem ikka kui niisama pubis passida.
Minu soovitus oleks kindlasti vaadata hommikul ühes kohas kaks korda ja peale lõunat kuskil teisel katsel mõlemad korrad, aga mitte kimada lootuses kõikidele katsele jõuda. Jätke rallitamine numbritega autodele!
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Postitus Postitas Oliverk »

Sai reedel Tartus Sportlandis seda kava or kaarti küsimas käidud aga seal oli ainult see komplekt äkki keegi teab kas Tallinas on juba saada seda? Pidi 35 eeksu maksma vist!
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Oliverk kirjutas:Sai reedel Tartus Sportlandis seda kava or kaarti küsimas käidud aga seal oli ainult see komplekt äkki keegi teab kas Tallinas on juba saada seda? Pidi 35 eeksu maksma vist!
Ma kavatsesin ka ainult pealtvaataja programmi osta, aga eraldi ei müüdud Zeppelini sportlandis :roll: . Aga sa osta ka see 150.- komplekt, saad autolehte lugeda ja puha :lol:
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Sulaoja trampliinil lubatakse "aero show'd", et see aasta sõidetakse trampat teisipid kui eelmistel aastatel.
1. Ei tea kummal läbimisel pikemaid lende tehakse? Kas esimesel või teisel?
2. Esimesel läbimisel on rada libedam. Siis on vist kurvides lahedam jälgida

mis arvate? :P
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Postitus Postitas Oliverk »

Risto kirjutas:Ma kavatsesin ka ainult pealtvaataja programmi osta, aga eraldi ei müüdud Zeppelini sportlandis :roll: . Aga sa osta ka see 150.- komplekt, saad autolehte lugeda ja puha :lol:
Nu sama siin aga ma niigi pean bensuraha omast taskust plekkima ja see ei tule mitte odav vaesele tulevasele üliõpilasele on see 150 juba üpris suur väljaminek. Njah ootab vaatab ehks tuleb ikka komplekt ära osta :) Aga kui keegi teab kus müüakse siis võiks mainida!
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

ei tahtnud seda ennustuste ilusat nimekirja teemat läbustada aga laipaik sai oma straleti mootorist võrus trennis jagu ja EOS'iks kokku ei saa suuretõenäosusega
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Ilm oleks võinud ikka veel nädalakese vastu pidada :cry:
aga noh. võibolla ilmataat halastab rallifännidele nädalalõpus..kuigi ega me ei lase ilmal oma rallimeeleolu rikkuda :wink:
arouser
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:42
Asukoht: tartu - võrumaa

Postitus Postitas arouser »

Samas on hea et vihma tuli - ei ole tolmu nii palju. Aga jah, laupäev võiks kuiv olla siiski!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Samas kui on soe vihm, siis on see ka hea. Pole vaja ujuma minnagi.
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Nii. Kes veel katsete kaarte näinud pole, siis ma sogasin ruttu miskit kokku. digikaga pildistasin pealtvaataja programmist. Kui väga tahta siis peaks seegi asja ära ajama ;)

http://www.zone.ee/sduo/katsed.htm
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Ralli kodukal ka lõpuks miskit kaarte :P hetkel üldkaart
http://www.eos-rally.com/?page=24&subpa ... ge&lang=et
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Mingi auto, mis nägi väga 307 WRC moodi välja, on tatrus lõunakeskuses välja pandud ... ilus
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ants kints kirjutas:Mingi auto, mis nägi väga 307 WRC moodi välja, on tatrus lõunakeskuses välja pandud ... ilus
Seal lõunakeskuses on üldse huvitavaid asju...mõni aeg tagasi nägin ma seal väga williamsi vormelautot meenutavat asja...
gaas on endiselt laiffi
Vasta