WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Strike kirjutas:Huvitav kas keegi sõidab ajad veel hiljem ka ära ?
Vaatan, et peale ss1 on päris tihe andmine.
saatsin ka oma ajad ning tuleb leppida esimest korda trahvi sekunditega
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Peale SS2 on seis liidrite osas ikka väga tihe. Liidreid lahutab vaid 0,04 uhhhhh! Sellist andmist pole kaua olnud. Aix hoiab ka sellel aastal Fordi lippu kõrgel Korsikal. Sai ju eelmine aasta selle sama autoga Korsikal võidetud ja tean täpselt kui hea see sellistel teedel on.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No sellised kohad katsetel panevad mind küll kukalt kratsima .... :(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:No sellised kohad katsetel panevad mind küll kukalt kratsima .... :(
Mis sa ikka seda kratsid. Pole ju veel midagi hullu. SS3 läks kuidagi kehvalt Fordi meestel, kuigi eramees Tarmo oli Fordiga täitsa korraliku ajaga finishis.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kas ma olen tõesti ainus kes sellise ilmaga peab kontoris istuma?
Vaatan, et siin kuidagi eriti vaikseks jäänud ja keegi ei kirjuta eriti midagi. Tundub, et päike ja soojad ilmad on oma töö teinud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Strike kirjutas:Kas ma olen tõesti ainus kes sellise ilmaga peab kontoris istuma?
Vaatan, et siin kuidagi eriti vaikseks jäänud ja keegi ei kirjuta eriti midagi. Tundub, et päike ja soojad ilmad on oma töö teinud.
Ma küll pole selle WRC4 asjaga seotud aga tahtsin lihtsalt öelda et kontois ma istuma ei pea, ilm on ilus ja istun täitsa vabatahtlikult toas. :lol: :|
gaas on endiselt laiffi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jama lugu, Prantsusmaal trenni ei teinud ja nüüd ei suudagi esikolmikus püsida. Hispaaniat peab ikka sutsu tõsisemalt võtma, sest meistriks tulla on täitsa reaalne. Kuigi sellel rallil annan ma Sparcole ja Strikele kõvasti punktidega tagasi.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Jama lugu, Prantsusmaal trenni ei teinud ja nüüd ei suudagi esikolmikus püsida. Hispaaniat peab ikka sutsu tõsisemalt võtma, sest meistriks tulla on täitsa reaalne. Kuigi sellel rallil annan ma Sparcole ja Strikele kõvasti punktidega tagasi.
Nju minu pärast ära Hispaanias muretse. Ma lihtsalt Corsikaks tegin veic trenni ja vaatasin kas ma olen endiselt vormis või on minu hiilgeajad juba möödas.
Tundub, et kõik pole veel kadunud.
Arvan, et vb isegi Hispaanias ei jõua osaleda, kuigi kui vähegi saan siis ikkagi sõidan. Meistriks tulijas ma arvan tegelikult enam kõigil kahtlusi pole. See oled Sina. Sa oled vist peaaegu ainus kes on kõik rallid kaasa sõitnud see hooaeg ja stabiilselt olnud punktidel. Edu.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Jama lugu, Prantsusmaal trenni ei teinud ja nüüd ei suudagi esikolmikus püsida. Hispaaniat peab ikka sutsu tõsisemalt võtma, sest meistriks tulla on täitsa reaalne. Kuigi sellel rallil annan ma Sparcole ja Strikele kõvasti punktidega tagasi.
Nju minu pärast ära Hispaanias muretse. Ma lihtsalt Corsikaks tegin veic trenni ja vaatasin kas ma olen endiselt vormis või on minu hiilgeajad juba möödas.
Tundub, et kõik pole veel kadunud.
Arvan, et vb isegi Hispaanias ei jõua osaleda, kuigi kui vähegi saan siis ikkagi sõidan. Meistriks tulijas ma arvan tegelikult enam kõigil kahtlusi pole. See oled Sina. Sa oled vist peaaegu ainus kes on kõik rallid kaasa sõitnud see hooaeg ja stabiilselt olnud punktidel. Edu.
Jah, aitäh heade soovide eest!!! Aga ma isiklikult endale enne Austraalia ralli lõppu võidupärga veel kaela ei riputaks. Sest Sparcoga ei ole veel punktivahe sugugi turvaline. Aga loomuliklt oleneb kõik ka sellest, kui tõsiselt ma kahte järele jäänud rallit võtan.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

8.Ants Kints

No ausõna, must masendus tuleb peale ... nii ei saa rallit sõita. :(
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

ants kints kirjutas:8.Ants Kints

No ausõna, must masendus tuleb peale ... nii ei saa rallit sõita. :(
Võta aeg maha rallidelt ja testi ja küll su kiirus taastub
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No nüüd on küll asi pahasti. Minu ettepanek on järgmiseks ralliks panna Fordi punktidel sõitma Tarmo (juhul kui ta nõus on)... tundub et suvine palavus ei tule mulle kasuks. Suure tõenäosusega alustan teste Austraalias, kus hakkan püüdma esikohta. Ootan suure juhi ja õpetaja Aix-i nõusolekut.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:No nüüd on küll asi pahasti. Minu ettepanek on järgmiseks ralliks panna Fordi punktidel sõitma Tarmo (juhul kui ta nõus on)... tundub et suvine palavus ei tule mulle kasuks. Suure tõenäosusega alustan teste Austraalias, kus hakkan püüdma esikohta. Ootan suure juhi ja õpetaja Aix-i nõusolekut.
Sama siin, võtan järele jäänud kahte rallit ülima tõsidusega, sest tahaks seal ikka esikolmikusse pääseda.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:No nüüd on küll asi pahasti. Minu ettepanek on järgmiseks ralliks panna Fordi punktidel sõitma Tarmo (juhul kui ta nõus on)... tundub et suvine palavus ei tule mulle kasuks. Suure tõenäosusega alustan teste Austraalias, kus hakkan püüdma esikohta. Ootan suure juhi ja õpetaja Aix-i nõusolekut.
Leping on sul hooaja lõpuni, millest tuleb kinni pidada. Ühe tagasihoidliku tulemuse pärast pole veel mõtet loobumismõtteid mõlgutada. Minu pärast võiksid ikka edasi lasta. olen kindel, et hispaanias oled sa must kiirem.
Aga kui see on sinu soov, et Tarmo sinu asemel sõidab, siis olgu sinu soov seaduseks :)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

aix kirjutas:Ühe tagasihoidliku tulemuse pärast pole veel mõtet loobumismõtteid mõlgutada.
Küsimus ei ole tagasihoidlikus tulemuses, neid on mul ennegi olnud. Lihtsalt olen veel loetud päevad eestis ja lahkun siis mõneks ajaks. Järgmise nädala lõpuks on vaja saata mul nii hispaania kui ka austraalia ajad. Selle ajaga ei jõua ma teab mis teste teha. Ei taha meeskonda alt vedada, sellepärast pakungi välja Fordi erasõitja, kes on näidanud head kiirust.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:
aix kirjutas:Ühe tagasihoidliku tulemuse pärast pole veel mõtet loobumismõtteid mõlgutada.
Küsimus ei ole tagasihoidlikus tulemuses, neid on mul ennegi olnud. Lihtsalt olen veel loetud päevad eestis ja lahkun siis mõneks ajaks. Järgmise nädala lõpuks on vaja saata mul nii hispaania kui ka austraalia ajad. Selle ajaga ei jõua ma teab mis teste teha. Ei taha meeskonda alt vedada, sellepärast pakungi välja Fordi erasõitja, kes on näidanud head kiirust.
Ayh selle pärast. Mina mõtlesin, et ei viitsi enam. Olen ikka jobu küll. Kui tegemist on perekondlike probleemidega, siis loomulikult võib Tarmo asendada.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

tarmo asendab sind kindlasti ole mureta :)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Minu selle hooaja kaks viimast rallit on sõidetud ja ka ajad saadetud. Edu teile kõigile.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

San Remo punktid ja kõik muu täna õhtul. Vabandust viivituse pärast. Lihtsalt pole aega.
Korsikal siis nägi esikolmik välja: 1.Strike, 2.Sparco, 3.Aix.
Aix oleks olnud sellel rallil kindel võitja soosik ja nii see tunduski, et on, kuid SS3 juhtus Fordi piloodil midagi masinaga ja kaotas seal palju aega.
Nüüd ei jää muud üle Aixil kui Kataloonias viga parandada ja võtta hooaja esimene võit.
Edu kõigile testimisel ja kui vähegi aega siis "töristan" ise ka Kataloonia läbi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Just vaatasin niisama hooaja tulemusi ja imetlesin esimesi rallisi. 16-18 osavõtjat. Saaks viimaseks ralliks ka kõik starti, kes vähegi hooajal osalenud oleks SUPER.
Mis arvate sõbrad/konkurendid?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta