WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

kerge karistus kui ei jõua täna õhtul aegu üles panna siis pane homme hommikul ss1 ja ss2 ajad :wink:
Viimati muutis maiko, 13 Juun 2005, 12:12, muudetud 1 kord kokku.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Tervitus kõigile.
Vabandan, kuid täna hommikul ei ilmu Walesi ralli SS1 tulemusi.
Nädalavahetusel toimunud Linnaring röövis mul kõik ööd ja päevad ja pole aega olnud keskenduda Teie saadetud aegadele. Loodan, et jõuan need üle vaadata kas täna õhtul või homme hommikul.
Paluks kergemat karistust.

Strike
Oi oi ma ei tea mis nüüd küll saab. Peame midagi välja mõtlema. Näiteks võtad igal ühel Total ajast 10 sekki maha. :lol: :lol: :lol:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

:D trahvi saamisega ja ikka punktidel 8) kus siis ülejäänud sõitjad on?trenni sai ikka väga vähe tehtud ja ss2 teine koht :lol: nii võib veel poodjumile tõusta :D
RaitV

Postitus Postitas RaitV »

seda rallit pole ültse huvitav jälgida nii vähe võistleiaid
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

kambu kirjutas::D trahvi saamisega ja ikka punktidel 8) kus siis ülejäänud sõitjad on?trenni sai ikka väga vähe tehtud ja ss2 teine koht :lol: nii võib veel poodjumile tõusta :D
Õnnelik inimene oled kui vähegi trenni teha said. Mina isiklikult ei saanud üldse teha. Proovisin ühe korra läbi sõita ja kohe võistlus sappa.
Ja usun, et ka Sparcol on sama teema. :wink:
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

Minul suvevaheaeg iga päev sõitsin ühe korra kõik katsed läbi.Aga kui pidi ajad ära saatma siis ei tulnud üldsegi välja eriti igas katses libisesin teelt välja.Ime et olen peale kahte katset tarmoga poodiumil,aga ütlen et sparco aix ja kambu tulevad mõõda meist ja ka erry kindlasti palju maha ei jää.Põnevust on veel palju eks homme näis mis juhtub.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Sõidaks täna ära saaks 40sekki trahvi ja ikka punktidel..hmm. Tasub proovida.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

muidugi sõida äkki keegi katkestab veel kes teab.
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

minu poolt ka üleskutse:parem hilja kui mitte keegi
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ok sõidetud. Loodaks ikka punkti saada. :D Muidu ralli väga aeglane (minu arust) ilma korraliku testimiseta on raske riskida ja kiiresti sõita ilma välja panematta.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ossa püha issand mis toimub????? Sellise väikse trenniga nii pikalt eest ära, see on küll uskumatu. Ja miks ei jõudnud Strike starti???
Igatahes olen praegu väga rahul aga ütleme nii, et nõmedamad katsed alles tulevad. :D :D :D
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:Ossa püha issand mis toimub????? Sellise väikse trenniga nii pikalt eest ära, see on küll uskumatu. Ja miks ei jõudnud Strike starti???
Igatahes olen praegu väga rahul aga ütleme nii, et nõmedamad katsed alles tulevad. :D :D :D
Nagu kuulsime ta oli Linnaringil. Ju vist selle pärast. Samal põhjusel hilinesid aegade ülespanek ka ju...
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Mulle meeldib see, et tuleb vist tõsine erameeskondade pidu.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Ossa püha issand mis toimub????? Sellise väikse trenniga nii pikalt eest ära, see on küll uskumatu. Ja miks ei jõudnud Strike starti???
Igatahes olen praegu väga rahul aga ütleme nii, et nõmedamad katsed alles tulevad. :D :D :D
Mina ei jõudnud starti Linnaringi ettevalmistuste pärast. Unetud ööd ehitades koos teiste mehaanikutega meie meeskonna masinat võtsid kogu mu aja.
Samas vaatan, et esimese kahe katsega müstiline vahe eest ära sõidetud ja nö vähese trenniga. Pole võimatu, et mõned konkurendid tahavad screenshote näha. Edu kõigile igaljuhul Walesis
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Samas vaatan, et esimese kahe katsega müstiline vahe eest ära sõidetud ja nö vähese trenniga. Pole võimatu, et mõned konkurendid tahavad screenshote näha. Edu kõigile igaljuhul Walesis[/quote]

Mina ei taha.
Mis sellest ikka paremaks või halvemaks läheb. Seda enam, et ise trenn i praktiliselt üldse ei teinud. Väikse trenniga annab sõita küll sellist aega.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Ok sõidetud. Loodaks ikka punkti saada. :D Muidu ralli väga aeglane (minu arust) ilma korraliku testimiseta on raske riskida ja kiiresti sõita ilma välja panematta.
Sinu aegu pole küll maili peale tulnud. Oled sa kindel, et saatsid need ikka ära ka eile?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Teadaanne kõigile teistele. Kui keegi soovib minu aegadest screenshotte näha siis panen need meeleldi ülesse. Nii et kui keegi ei usu et ma need ajad olen sõitnud siis andke ainult teada ja ma panen need ülesse. Saan teist täitsa aru siis.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Burns kirjutas:Teadaanne kõigile teistele. Kui keegi soovib minu aegadest screenshotte näha siis panen need meeleldi ülesse. Nii et kui keegi ei usu et ma need ajad olen sõitnud siis andke ainult teada ja ma panen need ülesse. Saan teist täitsa aru siis.
Mina usun :D
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Sellelt rallilt saab igaüks punkte.1punkt on veel lahtine nii,et saatke oma aeg ära ja punkt käes :D :D :D sõitke kasvõi tagurpidi katsed läbi :lol:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Strike kirjutas:
Tom kirjutas:Ok sõidetud. Loodaks ikka punkti saada. :D Muidu ralli väga aeglane (minu arust) ilma korraliku testimiseta on raske riskida ja kiiresti sõita ilma välja panematta.
Sinu aegu pole küll maili peale tulnud. Oled sa kindel, et saatsid need ikka ära ka eile?
Saatsin saatsin, aga ok proovin uuesti siis. Punkti tahaks ikkagi saada.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Vasta