WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

tegelt võikski nii teha, et iga SS-i esimene paneks ralli lõppedes pildi üles see väldiks sellist sõnasõda.või mis üldsus arvab?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:tegelt võikski nii teha, et iga SS-i esimene paneks ralli lõppedes pildi üles see väldiks sellist sõnasõda.või mis üldsus arvab?
Ma arvan, et selline toiming pole vajalik. Tegu on hetkel sellega ja küsitakse aegu sellepärast, et vahed liiga suured tunduvad. Tavaliselt ajad ikka suht võrdsed olnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Strike kirjutas:
erry kirjutas:tegelt võikski nii teha, et iga SS-i esimene paneks ralli lõppedes pildi üles see väldiks sellist sõnasõda.või mis üldsus arvab?
Ma arvan, et selline toiming pole vajalik. Tegu on hetkel sellega ja küsitakse aegu sellepärast, et vahed liiga suured tunduvad. Tavaliselt ajad ikka suht võrdsed olnud.
sellepärast mõtlengi, et poleks kellelgi kobisemist, oleks pilt üleval must-valgelt, oleks tavaline rutiin mida lihtsalt peab tegema ja kõik.
noh see lihtsalt mõte ja ja kui sobib siis nt. järgmisest hooajast.
hetkel on see foorum ikka väga põnev, pean silmas just Burns vs Kolin.sellest võib välja kasvada täiesti uuel tasandil meistrikad.
nats nüüd fantaseerin:täiesti omaette veebikas,sponsorite bännerid vilguvad, eelmise hooaja meistrile tasuta uus WRC5,6,7,8 jne plaat või muud sellist nänni
Strikele ikka jõudu ja jaksu selle umbsõlme lahendamiseks ja alla anda sa ei tohi, ainult siis kui leiad omale väärilise järeltulija
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

esi kolmik sõidab nagu "LOEB türgis" :shock: ei tahaks jälle kiunu üles tõmmata aga vahed on müstilised???Esi kolmik kõik ühte auku enam-vähem.4kohast allapoole on nagu tavaliselt reaalsed sekund-sekundis ajad.Minu ja paljude teiste arvamus on et midagi on mäda????
Üldiselt olen oma 4 kohaga ülimalt rahul :D Ärge siis pikka viha pidage.kes sellest juttust ennast puudutuna tunnevad

EDU KÕIGILE
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Kambu hea võidusõit oli ja napp kaotus. Aga ma usun, et sa olid kõrgema koha ära teeninud. Kolini asja jätan mina vähemalt, kui üks korraldajatest teie endi otsustada. Seega jään mina Neutraalseks.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kambu kirjutas:esi kolmik sõidab nagu "LOEB türgis" :shock: ei tahaks jälle kiunu üles tõmmata aga vahed on müstilised???Esi kolmik kõik ühte auku enam-vähem.4kohast allapoole on nagu tavaliselt reaalsed sekund-sekundis ajad.Minu ja paljude teiste arvamus on et midagi on mäda????
Üldiselt olen oma 4 kohaga ülimalt rahul :D Ärge siis pikka viha pidage.kes sellest juttust ennast puudutuna tunnevad

EDU KÕIGILE
Olen ka siis puhkuselt tagasi ja Kambuga täiesti nõus. Minu meelest pole ainult kolini ajad kahtlased, vaid kogu esikolmik. Nii, et kui Kolinil pole võimalust :lol: :lol: :lol: aegu ülesse panna siis äkki on Unatil või Fulberil see võimalik???? Ja SS6 ajad alla minuti?????? :shock: :shock: :shock: Sorry aga totaalne müstika. Ja kogu ralli kaotada ligi minutiga, siis nii viletsaks ma ka ennast ei pea.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Suur vaikus nagu alati. Arvatavasti käib kõva testimine ja pole veel Inglismaa teemat ka üleval. Suvi käes peaaegu ja kellegil pole aega :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tom kirjutas:Suur vaikus nagu alati. Arvatavasti käib kõva testimine ja pole veel Inglismaa teemat ka üleval. Suvi käes peaaegu ja kellegil pole aega :)
Suur vaikus jah. Ise olen ka nüüd sutsu testida saanud aga ega ma suurt kala sealt püüdma lähe. Kuna olen pühapäeva õhtuni tööl pole lihtsalt aega testida. ***** üks katse ajab mind vihale- vist oli SS4, no kohati on täitsa sõidetav aga kohati täitsa võimatu, ma ei saa aru, mingid vaod on tee ääres ja kui sinna sõita siis lausa tükk tegemist et tee keskele tagasi saada. Ühesõnaga absoluudselt ei meeldi see katse.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Niih nüüd siis ka Walesi ralli stardinimekiri ja katsed üleval. Edu kõigile testidel. Pean lihtsalt vabandama, et pole jõudnud enne neid lisada, sest tööl väga kiired ajad + võidusõidu teemaga ka vaja tegeleda nvahetusel Linnaringil.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Oh sa jummal küll, mis teil siin toimub ... nibin-nabin verevalamine lahti 8)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:Oh sa jummal küll, mis teil siin toimub ... nibin-nabin verevalamine lahti 8)
Kui sa mõtled minu ja Kolini vahelist värki siis asi läks suht valutult aga tundub, et LOLLIKS jäin ikka mina!!!!!!!!!!!!!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

OK teatan oma loobumisest kõikidest rallidest väljaarvatud Korsika etapp. Pole mõtet viimase koha peale sõita...
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Nii, ka mina teatan oma loobumisest .... kaasa teen veel vaid selle hooaja allesjäänud rallid ja ka ilmselt järgnevad hooajad.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Nii, ka mina teatan oma loobumisest .... kaasa teen veel vaid selle hooaja allesjäänud rallid ja ka ilmselt järgnevad hooajad.
Tundub, et mees loobub kõigest peale ralli. :) Thats the spirit.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

mina GB'l starti ei jõua, pole mõtet "raha ja aega" kulutama minna, kui testida jõudnud ei ole + raske see nädal üldse sõitmiseks aega leida.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

ott kirjutas:mina GB'l starti ei jõua, pole mõtet "raha ja aega" kulutama minna, kui testida jõudnud ei ole + raske see nädal üldse sõitmiseks aega leida.
Sama siin :) Gran Turismo 4 viis ka ralli tunde täielikult ära . Nüüd nagu sõidad ikka nii aeglaselt metsas, et oi jumal.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere!
Üritan ka täna Inglismaa ralli ära sõita. Mingit erilist tulemust ma sealt ei oota, kuna testida pole praktiliselt saanudki. Lähen rohkem kindla peale, üritan vigu vältida. Oleks tore , kui paar punktigi saaks!!!
Üldseis on praegu ka päris pingeline, Sparcoga võrdne seis ja Strike meile kohe kuklasse hingamas, nii et igal punktil on praegu kulla väärtus.
EDU TEILE KÕIGILE üpris raskel Walesi ohtlikel ja libedatel teedel.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, Walesi ralli sõidetud ja ajad ära saadetud. Läksin kindla peale välja ja üritasin vigu vältida. Eks siis homme paistab kuidas läks!!!!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No nii, minu majapidamises on see plaat kadunud .... laste töö taas. Ehk et ... ei saa sõita. :(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tervitus kõigile.
Vabandan, kuid täna hommikul ei ilmu Walesi ralli SS1 tulemusi.
Nädalavahetusel toimunud Linnaring röövis mul kõik ööd ja päevad ja pole aega olnud keskenduda Teie saadetud aegadele. Loodan, et jõuan need üle vaadata kas täna õhtul või homme hommikul.
Paluks kergemat karistust.

Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta