WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
RaitV

Postitus Postitas RaitV »

aixil jälle ei töödanud turbo vaatan et ei saanud seda korda
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:Ralli päris pingeliselt alanud nagu näha on.
Eks siis homme saab näha, mis SS2 endaga toob.
Burnsi asemel ma nii vähest ei loodaks :):):)
Strike hakkab jälle närviliseks inimesi ajama. :)

Tundub küll jah!!!!!! Ma juba jooksen peaga vastu seina. Endal mul küll Saksa suhtes eriti head tunnet pole. :D :D :D
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

lihvisin minagi seda SS1 kõige rohkem ja tulemus polegi nii hull.
võrgus mängides oli see katse üks rahva lemmikuid ja kõige kiiremat aega nägin 2:53
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

No nii. Siis nagu näha kui ikka autol Powerit pole siis pole ka tulemust. Olen õnnelik kui siit 1 punkti saan. Ants Kints - kõik lootused on sinu peal.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ohhhhhooo...see katse võit tuli küll paraja üllatusena. Eks näis mis homne katse toob. :o :o :o :o
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Ohhhhhooo...see katse võit tuli küll paraja üllatusena. Eks näis mis homne katse toob. :o :o :o :o
Seda lauset ma olen enne ka see hooaeg Burnsilt kuulnud :)
Enesekindlust ja võidutahet ikka rohkem peaks olema.
Tundub, et raputasime kahekesi SS2 ga veic teised maha.
Samas ei usu, et nad seda asja nii kergelt jätavad. Ise ma kindlasti võitlen selle ralli võidu nimel lõpuni.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Väheke teemavälist ja uusi PS uudiseid:

Sony uue põlvkonna mängukonsool PlayStation 3 (PS3) saabub müüki 2006. aasta kevadel ja selle loojad lubavad varasemaga võrreldes uuel tasemel mängukogemust, kirjutab Reuters.

Jaapani elektroonikagigant Sony on viimase 10 aasta jooksul mängukonsoolide turgu valitsenud ja firma lubab nüüd, et nende uus seadeldis muudab koduse mängimise, muusika kuulamise ja filmide vaatamise veel mugavamaks.

«PS3 on tõepoolest süsteem, mille võib igas maailma nurgas elutoa keskele asetada,» kiitis Sony mänguosakonna juht Ken Kutaragi.

Sony väitel on PS3 kaks korda kiirem kui konkurendi Microsofti Xbox 360, mis paisatakse müüki jõuludeks.

PS3 pakub traadita internetiühendust, eemaldatavat väikest kõvaketast ning mängijatele teeb kindlasti rõõmu seegi, et uues konsoolis lähevad käima ka konsooli endise versiooni mängud.

Sony soovib uue põlvkonna konsooliga pakkuda kasutajale nii mänge kui ka firma toodetavaid filme ja muusikat.

PS3 hinda ei ole veel avalikustatud.

Uudise algallikas: Postimees Online
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Ohhhhhooo...see katse võit tuli küll paraja üllatusena. Eks näis mis homne katse toob. :o :o :o :o
Seda lauset ma olen enne ka see hooaeg Burnsilt kuulnud :)
Enesekindlust ja võidutahet ikka rohkem peaks olema.
Tundub, et raputasime kahekesi SS2 ga veic teised maha.
Samas ei usu, et nad seda asja nii kergelt jätavad. Ise ma kindlasti võitlen selle ralli võidu nimel lõpuni.
Võidutahet jagub mul küllaga aga enesekindlust napppis saksamaa suhtes sellepärast, et testida sain vähem kui enne ja tänu sellele ei olnud ka nii enesekindel enne starti. Aga paisatb, et siiamaani on super hästi välja tulnud.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Paistab et parimal juhul saab punkti või paar sest vigu tuli veidi sisse viimasel 3 katsel.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

kolmas aeg!!! juhuuuu
vot see on üllatus
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Kolin kirjutas:Kahjuks minu ajad saabuvad alles homme
ja kuhu siis su ajad jäid
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

erry kirjutas:kolmas aeg!!! juhuuuu
vot see on üllatus
kaheksas aeg, ei olegi paha. aga kuidas sealt veel 10+ sek maha lihvida, jääb mõistatuseks. err, krt see oli spiniga katse, kus läks päris tuugalt aega kaduma. hm, mis oleks ilma selleta olnud...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Citroeni meeskonna juhid ja esisõitja Strike avaldavad kiitust Erryle, kes SS3 näitas enda tõelist kiirust mida meeskond on temalt ammu oodanud.
Loodetavasti annab see aeg nüüd enesekindlust ja hoogu juurde tulevikus pingutada veel rohkem.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Kaalun mõtet loobuda peale Saksamaa rallit sest aega on vähe ja tulemused on ka keskpärased.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tom kirjutas:Kaalun mõtet loobuda peale Saksamaa rallit sest aega on vähe ja tulemused on ka keskpärased.
Ära sa neid mõtteid küll tõsiselt kaalu, tulemused on sul ju täitsa head ja .... vaevalt et meil kellegil selle ajaga niiväga priisata on.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Kaalun mõtet loobuda peale Saksamaa rallit sest aega on vähe ja tulemused on ka keskpärased.
Loodan väga, et sa seda ei teeks ja ikka jätkaks kuni hooaja lõpuni. Alles on ju jäänud vaid kuus rallit. Hooajaga sul kogutud igati korralikud 24 punkti ja oled kindlasti väga oluline lüli Mitsu meeskonnas.
Nagu Ants Kints ütles siis vaevalt meil ka aega on üleliia.
Mõtle kindlasti see otsus üle ja otsusta jätkata.

Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Hooaja teine pool on läinud väga pingeliseks ja ralli rallilt on võitja selgitamiseks läinud vaja viimast katset, mis on väga positiivne.
Samas on tekkinud meil siin nö. ka väike probleem.
Osad sõitjad on juba loobunud ja mõned plaanivad loobumist.
Need uudised ei ole eriti meeldivad nii mulle kui ka teistele võistlejatele ma arvan.
Teeks ettepaneku kas siis homme näiteks koguneda kõik arvutite äärde kellel võimalik alates 16.00 ja arutada seda, kes jätkab kes mitte. Või siis lihtsalt siia foorumise kirja panna suval ajal oma arvamus asjat ja hetke olukorrast.
See hooaeg on olnud kõikidel rallidel pidevalt üle 10 sõitja ja rekordiliselt oli neid kokku 18 Montes.
Loodan, et ikka kõik kes siiani sõitnud jätkavad ja need kes vahepeal ära kadunud leiavad nüüd velle enne suve ja puhkusi kuuel nädalal veel aega, et sõita kaasa ka järelejäänud hooaja kuus rallit.

Edu kõigile.

Lugupidamisega,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Strike kirjutas:
Tom kirjutas:Kaalun mõtet loobuda peale Saksamaa rallit sest aega on vähe ja tulemused on ka keskpärased.
Loodan väga, et sa seda ei teeks ja ikka jätkaks kuni hooaja lõpuni. Alles on ju jäänud vaid kuus rallit. Hooajaga sul kogutud igati korralikud 24 punkti ja oled kindlasti väga oluline lüli Mitsu meeskonnas.
Nagu Ants Kints ütles siis vaevalt meil ka aega on üleliia.
Mõtle kindlasti see otsus üle ja otsusta jätkata.

Strike
Ok otsustasin ikkagi vähemalt hooaja lõpuni sõita, aga tulemused mingid head enam olla ei tohiks.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Strike kirjutas:Hooaja teine pool on läinud väga pingeliseks ja ralli rallilt on võitja selgitamiseks läinud vaja viimast katset, mis on väga positiivne.
Samas on tekkinud meil siin nö. ka väike probleem.
Osad sõitjad on juba loobunud ja mõned plaanivad loobumist.
eks ta tõsi ole. ega meist keegi ei ole loobuja, vähemalt mina mitte. sõidan oma rallid ära, kuid ega tulihingeliselt pühenduda ei ole võimalik.

inimesi hoiab kinni see, kui nad suudavad midagi saavutada/saada. ehk kui mõelda välja mingi "komm", millega oleks asi vahel rohkem loterii, või millega oleks võimalik tekitada laiemas publikus huvi (või see huvi taastada), siis kindlasti tulemusi nähes sõitjates huvi taastub.

suvalises järjestuses ideed, mida võiks kaaluda:
a) iga ralli sõidab iga mees erineva masinaga
b) kruusarallidel esimestel meestel time disadvantage põhinevalt championshipi tulemustel (nagu ka pärisrallil). saan aru, et ka wrc4 mm'il sama süsteem kasutusel?
c) championshipi esimesed kolm sõidavad ilma ühegi evota, 4-6 koht 1 evoga, 6-9 koht 2 evoga, ülejäänud 3 evoga
d) kasutada võib ainult mängu poolt standardseadistusi

või nende asjade kombinatsioonist midagi välja mõelda.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

ott kirjutas:
Strike kirjutas:Hooaja teine pool on läinud väga pingeliseks ja ralli rallilt on võitja selgitamiseks läinud vaja viimast katset, mis on väga positiivne.
Samas on tekkinud meil siin nö. ka väike probleem.
Osad sõitjad on juba loobunud ja mõned plaanivad loobumist.
eks ta tõsi ole. ega meist keegi ei ole loobuja, vähemalt mina mitte. sõidan oma rallid ära, kuid ega tulihingeliselt pühenduda ei ole võimalik.

inimesi hoiab kinni see, kui nad suudavad midagi saavutada/saada. ehk kui mõelda välja mingi "komm", millega oleks asi vahel rohkem loterii, või millega oleks võimalik tekitada laiemas publikus huvi (või see huvi taastada), siis kindlasti tulemusi nähes sõitjates huvi taastub.

suvalises järjestuses ideed, mida võiks kaaluda:
a) iga ralli sõidab iga mees erineva masinaga
b) kruusarallidel esimestel meestel time disadvantage põhinevalt championshipi tulemustel (nagu ka pärisrallil). saan aru, et ka wrc4 mm'il sama süsteem kasutusel?
c) championshipi esimesed kolm sõidavad ilma ühegi evota, 4-6 koht 1 evoga, 6-9 koht 2 evoga, ülejäänud 3 evoga
d) kasutada võib ainult mängu poolt standardseadistusi

või nende asjade kombinatsioonist midagi välja mõelda.

Plaan on sul hea. Aga millega sa kontrollid, et sõideti evodetta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta