WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:Tegelt on ka minu konsoolil miski pisike viga külges. Nimelt kui mängu käima panen, ei tunne ta kohe plaati ära, müttab jupi aega mööda oma süsteeme ja ..... lõpuks läheb käima. On kellegil kogemusi, et miks ta nii teeb ja ega ta lähiajal hoopis lolliks ei lähe?
Mul hakkas kõik sedasi pihta. Algul venitas kummi jõle pikaks ja lõpuks loobus isegi venitamisest. Aga olen kuulnud, et mängu peab vahest seest poolt puhastama. Seest pidi minema tolmu täis ja ta ei suuda plaati lugeda.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Huvitav kas võistlus veel toimub :shock: ...... igaks juhuks saatsin ajad ära.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tundub, et ADAC rallil saab jagadad ainult 3-le esimesele punkte. Hetkel ajad saatnud vaid Ants Kints ja Sparco + mina.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

v2tke rahulikult minu ja tarmo ajad veel tulevad õhtul
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Strike kirjutas:Tundub, et ADAC rallil saab jagadad ainult 3-le esimesele punkte. Hetkel ajad saatnud vaid Ants Kints ja Sparco + mina.
Loodan ka täna ajad saata kuigi palju aega läheb ka Gran Turismo 4 peale.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kahjuks minu ajad saabuvad alles homme
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Läksin riski peale välja ja muutsin auto seadistuse võrreldavaks kardi või rallikrossi autoga ja püüdsin kõigest väest. Loodan head kohta Saksamaalt.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

sain ka ajad saadetud kuigi kimasin juba neljapäeval ära.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sain ka oma Saksamaa ralli sõidetud ja ajad saadetud. Läks nagu läks, pidurdusmaid oli suht keeruline paika saada ja üldse ma arvan on hea kui ma punktile tulen. ei istunud mulle see asfald. Aga õnneks on järgminekruusaralli mõningase asfaldi lõikudega ja nüüd peabki testidele suunduma. Edu kõigile siis Saksamaal, eks homme paistab kuidas SS1 läks.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No saksamaal ma enda tulemust isegi ei oska ennustada, kardan pigem kehvemapoolset. Mis aga Jaapanisse puutub, siis seal loodan taas kõrget kohta, tegemist on ralliga kus enamus kurvidest on suht kiired ja täisgaasiga. Kuigi kiirused on väiksemad ja teed kehvemad, meenutava need katsed mingil määral minu jaoks soomet.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Nonii kas taas sobib see rada just fordidele. Tundub, et fordiga saab ka ilma evota norm aega sõita. Muidugi see ss1 oli ka viimase vindini lihvitud. Usun, et teistel katsetel nii hästi ei lähe.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Ma ei hakka isegi omale võidu kohapealt seekord verd pähe pumpama .... esimene katse oli lihtsamast lihtsam, edaspidi kukun kohe kindlasti tahapoole ... aga meeldiv üllatus taaskord. Usun et katestel 2-5 tekivad suht suured ajavahed kuna katsed on päris keerulised ja tehnilised, iga eksimus maksab valusasti kätte.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

ants kints kirjutas:Ma ei hakka isegi omale võidu kohapealt seekord verd pähe pumpama .... esimene katse oli lihtsamast lihtsam, edaspidi kukun kohe kindlasti tahapoole ... aga meeldiv üllatus taaskord. Usun et katestel 2-5 tekivad suht suured ajavahed kuna katsed on päris keerulised ja tehnilised, iga eksimus maksab valusasti kätte.
testisin pea kaks nädalat.. testidel no ei tulnud mitte kuidagi. kogu aeg oli üritamise tunne ning vead laksasid sisse, millega kaotas kohe tohutult aega. rajad sai suht pähe, aga viimane lihv andis ikka soovida.

rallit sõitsin paaripäevase vahega ning ilma pingeta - ennem kindla peale kui hullumeelselt pingutades. ning ajad paranesid päris kobedalt.

ehk tulebki sõita nagu MM - rahulikult aga kindlalt. siin ainult vähe katkestamisi :)
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Tahtsin just ütelda et kõigil tekib "Markko sündroom" Tasa ja targu ja kindlate punktide peale.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

aix kirjutas:Tahtsin just ütelda et kõigil tekib "Markko sündroom" Tasa ja targu ja kindlate punktide peale.
Ilmselt mitte sinul, kui vaadata taaskord sinu aegasid mis oled sõitnud ilma evodeta.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

ants kints kirjutas:
aix kirjutas:Tahtsin just ütelda et kõigil tekib "Markko sündroom" Tasa ja targu ja kindlate punktide peale.
Ilmselt mitte sinul, kui vaadata taaskord sinu aegasid mis oled sõitnud ilma evodeta.
ma kusjuures olen mõelnud, et peaks mõne evo maha keerama ning proovima siis uuesti sõita. hästi tehnilistel radadel, kus eksimused palju maksavad, võib sellest ehk rohkem kasu isegi olla.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:
aix kirjutas:Tahtsin just ütelda et kõigil tekib "Markko sündroom" Tasa ja targu ja kindlate punktide peale.
Ilmselt mitte sinul, kui vaadata taaskord sinu aegasid mis oled sõitnud ilma evodeta.
Kordan - ss1 on isegi mõtetult palju lihvitud. Kohati tekkis tunne et autol pole jõudu. Eriti kiirusel 160 - 170, kus ta käiku alla ei vaheta. Kiirus sellise tempo pealt on väga "visa" tõusma ja selle kirjutaks nõrga mootori arvele.
Tehnilistel radadel ja vihmase ilmaga võib tõesti pigem kasu olla kui kahju, aga seda ei tea kui ei saa pralleelselt proovida.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mulle tuli ka üllatusena, et kaotasin liidrile ainult 1 sekundi. kuna Saksamaalt ma eriti head tulemust ei looda, testi aega jäi väheks ja muidu ka nagu eriti ei istunud. Aga nõustun Ants Kintsuga, et vahed tulevad sisse alates homsetest katsetest, kuna ned on suht tehnilised. Aga mõne punkti ikka loodaks saada. :lol: :lol: :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ralli päris pingeliselt alanud nagu näha on.
Eks siis homme saab näha, mis SS2 endaga toob.
Burnsi asemel ma nii vähest ei loodaks :):):)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Ralli päris pingeliselt alanud nagu näha on.
Eks siis homme saab näha, mis SS2 endaga toob.
Burnsi asemel ma nii vähest ei loodaks :):):)
Strike hakkab jälle närviliseks inimesi ajama. :)
Vasta