WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Kuna olen Subaru meeskonnas uustulnuk siis tiim saatis mu juba Saksamaale testima.
Female Body Inspector
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
Unat kirjutas:Paks mainima, et kokkuvõte on ülikõva. Strike äkki kirjutad ka kogu hooaja kokkuvõtte ka kui hooaeg läbi on. Igalt etappilt lühi üle vaade.
See mõte on mul täiesti olnud plaanis ja kui vähegi aega siis kindlasti saab see idee ka tõeks.
Loodame, et raamatu esitlus tuleb enne järgmist hooaega. 8)
Raamatu presentatsioon kindlasti enne järgmist hooaega ja teie kõik sinna oodatud autogramme jagama meie kuulsad RFC staarid :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere, tere!
Kõigepealt Strikele- SUUREPÄRANE aRGENTIINA RALLI ÜLEVAADE.
Ja nüüd küsimus- kas kellelgi on veel selline jama, et vahest mingile hüppele minnes auto mootor lihtsalt sureb õhus välja. ***** sõitsin just soomet ja esimesel katsel oleks super aeg tulnud, kui ei oleks sellist asja juhtunud., sest maandudes auto lihtsalt muutus juhitamatuks. Ma ei ole kindel aga Kambuga mingi aeg sõites oli tal ka vist selline jama juhtunud. Ka kellelgi on veel sellist jama, sest pehmelt öeldes ajas see vihale küll.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:Tere, tere!
Kõigepealt Strikele- SUUREPÄRANE aRGENTIINA RALLI ÜLEVAADE.
Ja nüüd küsimus- kas kellelgi on veel selline jama, et vahest mingile hüppele minnes auto mootor lihtsalt sureb õhus välja. ***** sõitsin just soomet ja esimesel katsel oleks super aeg tulnud, kui ei oleks sellist asja juhtunud., sest maandudes auto lihtsalt muutus juhitamatuks. Ma ei ole kindel aga Kambuga mingi aeg sõites oli tal ka vist selline jama juhtunud. Ka kellelgi on veel sellist jama, sest pehmelt öeldes ajas see vihale küll.
On küll juhtunud ja vägagi tihti. See juhtub kui minna kõigile hüpetele täie gaasiga... Targem võtta veidi gaasi pealt maha :wink:
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Tere, tere!
Kõigepealt Strikele- SUUREPÄRANE aRGENTIINA RALLI ÜLEVAADE.
Ja nüüd küsimus- kas kellelgi on veel selline jama, et vahest mingile hüppele minnes auto mootor lihtsalt sureb õhus välja.
Tore, et meeldis ja see ongi põhiline, et lugejatele kellele seda kirjutan seda hea ja huvitab lugeda oleks.
Mis puutub sinu küsitud hüppe teemat siis see täitsa tavaline asi. Kui käiguvahetus sattub täpselt hüppe nukile siis ta vahetab õhus käigu ära ja tekibki mootoris tühi auk. Seega on üsna oluline, et saaks käigu vahetatud enne hüpet või siis kui näed et see toimuks täpselt hüppel korra gaas lahti lasta enne hüpet.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tom ja Strike tänud, võtan teie soovituse teadmiseks. :lol: :lol: :lol:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Sooviks ka omalt poolt avaldada kiitust jätkuvalt mega heale kokkuvõttele Strike poolt :) :D
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, Soome ralliga on siis ühelpool. Sõit kukkus enam vähem välja , paar kergemat laksu oli aga muidu ok. Nüüd siis Saksamaale testima, kuna asfaldil ma eriti kõva sõitja ei ole, tuleb juba varakult treeningutega pihta hakata. :D :D :D
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Otsus ikkagi Soome vahele jätta 6km testi Soomes liiga vähe et minna rallile. Lootus säilib et kas Saksamaal või Korsikal tuleb esimene etapivõit seal on Mitsu väga kiire :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Tom kirjutas:Otsus ikkagi Soome vahele jätta 6km testi Soomes liiga vähe et minna rallile. Lootus säilib et kas Saksamaal või Korsikal tuleb esimene etapivõit seal on Mitsu väga kiire :)
minul samas Soome testikilomeetreid vist kokku rohkem kui kõikide teiste rallide pealt kokku. tulemused on paranenud kümnete sekundite kaupa ning juba on kõik katsed enamvähem peas. homme siis grande finale
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

No nii. Mul läks hästi. Mäng loobus töötamast. S.t. mälukaardiga mängida ei saa. Kui mängu käima panen laseb kuni keele valimiseni kõik ilusti ära teha ja siis kui tahab hakata kaarti ära tundma kiilub kinni. Kui kaarti sisse ei pane saab mängida küll, aga kõik setingud on paigast ära ja auto on ka nii lahja, et siga ka ei söö. Proovisin korra soomet niimodi teha ja juhitavus on jama ja kiiruse poole pealt 200 saab väga vaevaliselt kätte.
Ma ei tea mis viga. Äkki kellegil on kogemusi.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

aix kirjutas:No nii. Mul läks hästi. Mäng loobus töötamast. S.t. mälukaardiga mängida ei saa. Kui mängu käima panen laseb kuni keele valimiseni kõik ilusti ära teha ja siis kui tahab hakata kaarti ära tundma kiilub kinni. Kui kaarti sisse ei pane saab mängida küll, aga kõik setingud on paigast ära ja auto on ka nii lahja, et siga ka ei söö. Proovisin korra soomet niimodi teha ja juhitavus on jama ja kiiruse poole pealt 200 saab väga vaevaliselt kätte.
Ma ei tea mis viga. Äkki kellegil on kogemusi.
Kui kaarti ei ole ei ole ka evosid ju nii et sõitside EVO 1ga. See muidugi lahja
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

aix kirjutas:arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
Aix ära jända, punkte on jubedalt vaja .... mõtle midagi välja.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:
aix kirjutas:arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
Aix ära jända, punkte on jubedalt vaja .... mõtle midagi välja.
Mis mina? ps2 jändab ju 8)
ma ei tea mida teha. Eile toimis veel korralikult.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

aix kirjutas:arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
Kardan et see on WRC4 viga. Plaat võis saada "kriimu" peale ja ei loe lihtsalt memory kaarti. Võibolla läksid tugevalt vastu PS2le või lihtsalt kulus. Mul oli sama lugu WRC3ga kui tuli kriim peale ja rohkem polnud võimalik mängida :(
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Tom kirjutas:
aix kirjutas:arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
Kardan et see on WRC4 viga. Plaat võis saada "kriimu" peale ja ei loe lihtsalt memory kaarti. Võibolla läksid tugevalt vastu PS2le või lihtsalt kulus. Mul oli sama lugu WRC3ga kui tuli kriim peale ja rohkem polnud võimalik mängida :(
Selge. katsun uue mängu muretseda, aga ei ole kindel, et seda veel täna suudan teha. :(
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

aix kirjutas:
Tom kirjutas:
aix kirjutas:arvata võib jah, et sõitsin moskvitśiga, aga kas see peab tähendama, et ma pean uue kaardi muretsema? Samas kui panin wrc3 sisse, siis see toimis
Kardan et see on WRC4 viga. Plaat võis saada "kriimu" peale ja ei loe lihtsalt memory kaarti. Võibolla läksid tugevalt vastu PS2le või lihtsalt kulus. Mul oli sama lugu WRC3ga kui tuli kriim peale ja rohkem polnud võimalik mängida :(
Selge. katsun uue mängu muretseda, aga ei ole kindel, et seda veel täna suudan teha. :(
Ei ega ma kindel ka pole selles. Asi võib ka muidugi milleski muus olla
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Tom kirjutas:
aix kirjutas:
Tom kirjutas:Kardan et see on WRC4 viga. Plaat võis saada "kriimu" peale ja ei loe lihtsalt memory kaarti. Võibolla läksid tugevalt vastu PS2le või lihtsalt kulus. Mul oli sama lugu WRC3ga kui tuli kriim peale ja rohkem polnud võimalik mängida :(
Selge. katsun uue mängu muretseda, aga ei ole kindel, et seda veel täna suudan teha. :(
Ei ega ma kindel ka pole selles. Asi võib ka muidugi milleski muus olla
Sa proovi kellegi teise ps2 oma plaati,mudugi kel on juba wrc4 mälukaardi peal olemas,kui siis ka ei funka siis on viga plaadis
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

soome ralli lõpetatud, sisetunne lubab päris head tulemust. moksi katsetel tuli kõige rohkem vigu, eriti hästiõnnestunuks võib lugeda ss5'te. eks näis, kas saab esikaheksasse.
Vasta