WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

erry kirjutas:Küsimus selline kas keegi online mängu ka proovinud on.Olen siin mõned õhtud kimanud võrgus ja pole ühtegi eestlast seal kohanud.
mis need vajalikud vidinad maksavad, et seda teha?
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

uuel õhukesel PS-il on võrguadaptor sisse ehitatud aga vanemal mudelil vaja eraldi osta see oli umbes 600-700 eeku
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

erry kirjutas:uuel õhukesel PS-il on võrguadaptor sisse ehitatud aga vanemal mudelil vaja eraldi osta see oli umbes 600-700 eeku
Mis on uus õhuke PS ? palju lolle küsimusi aga päris huvitav
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Lisasin alexi uue autoga meeskondade nimistusse.
Ralli///Art PRESSITEADE:
Alates soome rallist on mees Ralli///Art meeskonnas ning sealne esipiloot. Ta sõidab küll mudel vanema Lanceriga, kuid usutavasti näitab head kiirust ning järgnevatest etappidest on mehe käsutuses juba uuem mudel Lancer WRC-st.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

erry seleta jah ära mul õhuke ps2 et tahaks ka võrgus kimada mis ma tegema pea kirjuta siia
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

maiko kirjutas:erry seleta jah ära mul õhuke ps2 et tahaks ka võrgus kimada mis ma tegema pea kirjuta siia
kui sul õhuke PS2, siis on asi lihtne. seal taga on võrgukaabli auk (CAT5 kaabel), kuhu topi sisse võrgukaabel millest ka internetti voolab. siis võta välja PS2 manual ning vaata kas seal midagi konffida ka vaja on.

and you're online...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

maiko kirjutas:erry seleta jah ära mul õhuke ps2 et tahaks ka võrgus kimada mis ma tegema pea kirjuta siia
Seal ei ole midagi seletada. See nn. õhuke PS2 on lihtsalt uus slim mudel. Millel on juba sisse ehitatud võrguadaptor. Sellel käib plaat pealt sisse vanal laetakse mäng eest. Muud erinevust ei olegi kui lihtsalt vana mudel on tunduvalt suurem kui uus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Tere teile. Mul selline küsimus, et kas on võimalik ka sellest võistlusest hakkata osa võtma. Mul mõlkus ammu selline mõte peas. PS2 on mul ammu olemas. Ajaviiteks olem kodus sõites oma aegu teie aegadega võrdlenud. Ning tuleb tunnistada, et ei jää Ässadest sugugi palju maha. Nii mõnigi ralli olen olnud aegade võrdluses esikolmikuga võrdne.
Female Body Inspector
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Unat kirjutas:Tere teile. Mul selline küsimus, et kas on võimalik ka sellest võistlusest hakkata osa võtma. Mul mõlkus ammu selline mõte peas. PS2 on mul ammu olemas. Ajaviiteks olem kodus sõites oma aegu teie aegadega võrdlenud. Ning tuleb tunnistada, et ei jää Ässadest sugugi palju maha. Nii mõnigi ralli olen olnud aegade võrdluses esikolmikuga võrdne.
Eks otsustavad ikka härrad peakorraldajad aga minuarvates on iga mees siin võistlusel teretulnud. Kui sa ajaviiteks sõites suudad sõita esikolmiku aegasid, siis müts maha ... tõsine konkurent on kohal ja see on ainult hea.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Unat kirjutas:Tere teile. Mul selline küsimus, et kas on võimalik ka sellest võistlusest hakkata osa võtma. Mul mõlkus ammu selline mõte peas. PS2 on mul ammu olemas. Ajaviiteks olem kodus sõites oma aegu teie aegadega võrdlenud. Ning tuleb tunnistada, et ei jää Ässadest sugugi palju maha. Nii mõnigi ralli olen olnud aegade võrdluses esikolmikuga võrdne.
Teretulemast virutaal ralli "hullude" sekka. Mis autoga soovid sõitma hakata? Ehk on sind võimalik veel kuskile tehasemeeskonna rivistuse sokutada, sest mõned sõitjad on juba hooaja pooleli jätnud.
Võid siia kirjutada vastuse või mulle privasõnumi saata.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

ants kints kirjutas:
Unat kirjutas:Tere teile. Mul selline küsimus, et kas on võimalik ka sellest võistlusest hakkata osa võtma. Mul mõlkus ammu selline mõte peas. PS2 on mul ammu olemas. Ajaviiteks olem kodus sõites oma aegu teie aegadega võrdlenud. Ning tuleb tunnistada, et ei jää Ässadest sugugi palju maha. Nii mõnigi ralli olen olnud aegade võrdluses esikolmikuga võrdne.
Eks otsustavad ikka härrad peakorraldajad aga minuarvates on iga mees siin võistlusel teretulnud. Kui sa ajaviiteks sõites suudad sõita esikolmiku aegasid, siis müts maha ... tõsine konkurent on kohal ja see on ainult hea.
Oot oot sa said must valesti aru. Ajaviiteks olen ma aegu teiega võrrelnud. Sõita ikka üritan täie tõsidusega mitte ajaviiteks.


Sõita sooviks Mitsubishiga kui on võimalik. Või siis Subaruga. Eks ise otsustage. :wink:
Female Body Inspector
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Vaadates tootjate punktitabelit on Subaru üsna kehvas seisus hetkel. Seega kui nõus oled siis esindad hooaja lõpuni Subaru tehasevärve.
Sparco kui Subaru esisõitja lisab sind õhtul oma tiimi rivistuse ka WRC4 meeskondade lehel.

Edu Neste Rally Finlandil.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tere tulemast Subaru World Rally Teami.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Nii siis on meil üks kibe käsi juures. Kellega peab kõvasti arvesatama vist.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Olen sellega täitsa päri. Ning olen siis Soome etappil Subaruga stardi joonel. Eks siis püüame koos Sparcoga Subarut tootjate arvestuses üles poole kergitada. Lugesin kõik reeglid läbi. Tuleb tunnistada, et asi on väga hästi korraldatud.
Female Body Inspector
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Igati teretulnud, et uus mees meil konkurentsis. Minu meelst on see väga lahe, sest võistlus muutub tänu sellele veel huvitavamaks :lol: :lol: :lol: Jõudu sulle rallihullude keskel
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Tänud toetuse eest. Loodan sulle kannale astuda ja tugevasti veel.
Female Body Inspector
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Unat kirjutas:Olen sellega täitsa päri. Ning olen siis Soome etappil Subaruga stardi joonel. Eks siis püüame koos Sparcoga Subarut tootjate arvestuses üles poole kergitada. Lugesin kõik reeglid läbi. Tuleb tunnistada, et asi on väga hästi korraldatud.
oeh positiivne. ma saan siis rahulikult hirvose tempos edasi sõita. aga pingutan. ausalt :D
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Rally Finland car no18 Tom Withdrawn due to heavy crash during testing. Both driver and co-driver taken to hospital.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

ott kirjutas:
Unat kirjutas:Olen sellega täitsa päri. Ning olen siis Soome etappil Subaruga stardi joonel. Eks siis püüame koos Sparcoga Subarut tootjate arvestuses üles poole kergitada. Lugesin kõik reeglid läbi. Tuleb tunnistada, et asi on väga hästi korraldatud.
oeh positiivne. ma saan siis rahulikult hirvose tempos edasi sõita. aga pingutan. ausalt :D
Ups Sorry. Oleme ikka sõbrad edasi. Ei tahtnud sind kuidagi solvata. :wink:
Female Body Inspector
Vasta