WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Läheks juba uus hooaeg lahti. Keegi võiks uue teema teha kuhu on Meeskonnad ülesse antud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Läheks juba uus hooaeg lahti. Keegi võiks uue teema teha kuhu on Meeskonnad ülesse antud.
Teeme need Sparcoga varsti. Hetkel pole mõtet seda enne teha veel, kuna hooaeg algab rohkem kui kuu pärast ja Mitsus sõitjaid veel puudu ja võib veel muutuda meeskondade kooseisud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Meil Koliniga plaan täna mootorid tööle tõmmata ja pisut testida uusi masinaid. ;)
Kuna Mitsus endiselt vabu kohti jagub, anti mulle eelisõigus istuda värskelt seadisdatud Mitsu rooli ja teha paar kiiremat.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Fulber kirjutas:Meil Koliniga plaan täna mootorid tööle tõmmata ja pisut testida uusi masinaid. ;)
Kuna Mitsus endiselt vabu kohti jagub, anti mulle eelisõigus istuda värskelt seadisdatud Mitsu rooli ja teha paar kiiremat.
Esimestel testidel ei tahtnud sul rehvid kuidagi terved all seista. :)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mul on ka esimesed testi kilomeetrid sidruniga läbitud ning test ralliks ka inglise ja monte katsed sõidetud. Auto tundub hea ja mõnus sõita. Hiljemalt nädalavahetus üritan ära sõita ka teised katsed
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kolin kirjutas:
Fulber kirjutas:Meil Koliniga plaan täna mootorid tööle tõmmata ja pisut testida uusi masinaid. ;)
Kuna Mitsus endiselt vabu kohti jagub, anti mulle eelisõigus istuda värskelt seadisdatud Mitsu rooli ja teha paar kiiremat.
Esimestel testidel ei tahtnud sul rehvid kuidagi terved all seista. :)
Huvitav jah, kas Mitsule on meelega mingid tõukerattakummid paigaldatud. Igatahes kippusid väga kergelt purunema teisesed jah. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Fulber kirjutas:Huvitav jah, kas Mitsule on meelega mingid tõukerattakummid paigaldatud. Igatahes kippusid väga kergelt purunema teisesed jah. :)
Pole neil Mitsu rehvidel häda midagi, lihtsalt ei saa enam nö. wallracingut kasutada nagu seda sai WRC3.
Kuidas testi aegadega on kas mõni on juba jõudnud ära ka sõita?
Ise jõuan vist pühapäeva või esmaspäeva õhtuks sõidetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Proovime järgmise nädala jooksul ära sõita. Või siis üle järgmine. Ära sõidame kindlalt.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tundub, et kõigil on kõva testimine käsil. Selline väikus siin.
Olen saanud nüüd kah Peugeoti testida. Auto tundub päris hea olevat. Kuigi jah alguses oli see neljane kast nats harjumatu kuna käigu vahetus tõimus ikka väga suurte pöörete pealt. Uuel hooajal loodame võidelda kõrgete kohtade pärast. Anname konkurentidele kõva lahingu. Loodan, et meeskonna kaaslane on kah kõvasti testinud. Ning on teinud suure sammu tippudele ligemale. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike´il oli ses suhtes õigus, et Mitsu on asfaldil väga hea. Kruusal sõitmine tahab suurmat keskendumist ja puhast sõitu. Me love Mitsu! :D
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

sõitsin siis mina test rallit kui keset türgi katset läks rool katki :( Seega on mul sõidetud vaid uk, monte ja türgi, kuid ma üritan täna rooli korda teha ja siis ka ülejäänud ära sõita.

Sõitsin nädalavahetusel ka burnsi, uskumatult kõva mäng!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tundub, et määratud tähtajaks ei ole keegi aegu ära sõitnud. Ootan siis aegu novembri kuu lõpuni.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:Tundub, et määratud tähtajaks ei ole keegi aegu ära sõitnud. Ootan siis aegu novembri kuu lõpuni.
Ma panen täna oma sõidetud katsete ajad üles, siis saavad teised vähemalt neid katseid enda omadega võrrelda. Selle test ralli puhul võiks ka nii teha, et kui keegi mingi katse ära sõit on, paneb ajad üles ja kui uus katse sõisetud, siis lihtsalt lisab selle samasse postitusse.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Tervist! Olen siin uus aga kuna WRC4 käes ja teil paar kohta vaba WRC4 võistlustel siis sooviks ka osaleda. Muidu olen enne jälginud aegu ja ei tohiks teistest maha eriti jääda.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Tom kirjutas:Tervist! Olen siin uus aga kuna WRC4 käes ja teil paar kohta vaba WRC4 võistlustel siis sooviks ka osaleda. Muidu olen enne jälginud aegu ja ei tohiks teistest maha eriti jääda.
Sul on valida Peugeoti, Škoda ja Mitsubishi vahel. Nendes meeskondades on veel vabu kohti. :wink:

PS: Äkki on sul veel mõni tuttav kes tahaks sellest võitlusest osa võtta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Tervist! Olen siin uus aga kuna WRC4 käes ja teil paar kohta vaba WRC4 võistlustel siis sooviks ka osaleda. Muidu olen enne jälginud aegu ja ei tohiks teistest maha eriti jääda.
Tere. Igati teretulnud oled meie meistrikatele. Skoda ja Mitsu pakkuda. Kuna Skodas on juba vähemalt kaks sõitjat ja Mitsus üks siis soovitaks Mitsut, kuid valik on loomulikult sinu. Anna teada kus sõita tahad ja lisame sind meeskonda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Pagan olen omadega jännis. Pole vähemalt nädal pulti kätte saanud, seepärast pole ka aegasid. Kas need ajad mis teil kirjas on, on põhimõtteliselt parimad ajad mis vastavalt katselt välja sõidetud?
Kui nii, siis on hea, et tähtaega sai pikendatud. Ma saan kah nüüd korralikult harjutama hakata. Sünnipäevade virr-varris on väike paus.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Eks ma ikka vali mitsu, siis kõigis vähemalt 2 sõitjat. Küsisin mõnelt tuttavalt aga sain eitavaid vastuseid.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Eks ma ikka vali mitsu, siis kõigis vähemalt 2 sõitjat. Küsisin mõnelt tuttavalt aga sain eitavaid vastuseid.
OK Tom lisatud Mitsu teiseks sõitjaks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Aga teate mis... ma pole siiani seda mängu oma silmaga näinud, rääkimata testimisest, kui kellegil siinsetest on ideed, kuidas see plaat toimetada ääremaale, endke teada, igasugu transpordikulud olen nõus katma... loomulikult ka mängu maksumuse. Piinlik on küll aga ... äkitselt keegi aitab :oops:
Vasta