WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Las jääb see asi, oli nagu oli või siis polnud. Mis vahet sellel on. Eks mees ise teab.
Siin pole midagi teada. Ma ise NÄGIN kui ta need ajad välja sõitis.
Võibolla on asi lihtsalt selles, et sa kaotasid 6 punkti tänu Kocochi aegadele :wink:
Ma kirjutasin ju, et see pole kuidagi seotud sellega, et ma kellegile kaotasin. Alati ei saa kõike võita. Ja ma 6 punkti ei kaotanud. Vaid 2p.
Tuletan veelkord meelde, et reeglite kohaselt saab hilinenud aegadele igale päevale otsa 10 seki.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Las jääb see asi, oli nagu oli või siis polnud. Mis vahet sellel on. Eks mees ise teab.
Siin pole midagi teada. Ma ise NÄGIN kui ta need ajad välja sõitis.
Võibolla on asi lihtsalt selles, et sa kaotasid 6 punkti tänu Kocochi aegadele :wink:
Ma kirjutasin ju, et see pole kuidagi seotud sellega, et ma kellegile kaotasin. Alati ei saa kõike võita. Ja ma 6 punkti ei kaotanud. Vaid 2p.
Tuletan veelkord meelde, et reeglite kohaselt saab hilinenud aegadele igale päevale otsa 10 seki.
Ok mis me ikka vaidleme. Sellel ei ole ju erilist mõtet. Hooaja algul vaatsin mina, et ohho kus mehed on arenenud eelmise aasta aegadest ollakse minut või isegi pooldeist minutit kiirem. See tekitas minus kahtlusi. Siis olite teie Sparcoga suts kurjad, et me teid kahtlustasime. Nüüd toimib asi vastupidi. Lihtsalt, et seda jama vältida ja mitte totaalselt tülli minna. Anname me asjale järgi. Lihtsalt ei viitsi kogu aeg tülitseda, et kas ajad olid ikka sellised või ei olnud. Miks ma pean ennast kogu aeg õigustama kui tuleb igati korralik sõit välja ja ajad on mega head.
Kõik me rõhume AUSUSELE kuigi seda ei saa meist keegi kontrollida. Ning jääb alati kahtlus kas ajad on ikka õiged jne. Alati on valus alla jääda eriti kui oled omast arust teinud mega hea sõidu. Ning siis tulevad konkurentide ajad mis on sinust suts kiiremad. Siis hakkab hinge kriipima, et kas konkurent sõitis ikka sellised ajad välja. Ning hakkatakse kahtlustama. PS: MA EI PEA KEDAGI KONKREETSELT SILMAS. Jumala eest, et keegi nüüd mu peale kurjaks ei saa. Selline on lihtsalt minu arvamus ja kõik. Kes suudab sellega leppida kes mitte. See on siis konkreetse inimese oma teha. Mina soovin olla kõigiga sõber ja mitte tülitseda. Õnne teile konkurendid ning FLAT OUT!!!!!
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Muidugi, miks ikka tülitseda, mõelge parem eesolevale Soome rallile
kus on väga kiired teed ja eksimine annab suure suure ajakaotuse kohe. Edu teile Soomeks ja tallake kõvasti, ma üritan ka end peale nädalavahetuse ebaõnne koguda ja Soome ralli heale tulemusele ära sõita, et Peugeot tiimile ikke punkte juurde tuua.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ma polegi riidu läinud kellegagi. Lihtsalt ikka vahel tekivad pinged ja mis teha kui ma neid ka välja julgen öelda. Ok enam pole midagi vaielda. Edu kõigile soomes. Ise peaks jõudma soome ära sõita homme või ülehomme.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Mixa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Mär 2004, 12:55

Postitus Postitas Mixa »

oh it seems hard times in here for Rally Germany and I can see someone is saying me pretty much to slow if I understand right.

ok if I am slow then who is up to challence with WRC4 in NRF 2005 because there I can play against you then(dont want to say name of player). I know I am not slow and will be playing WRC4 in online so thats 2nd place to challence me and in NRF I can challence too. I have beaten a lot of opponents and good players. So do you accept the challence then? This got me angry when you say I am slow.

I keep myself a good player and pretty fast,so I am up to challence anytime. You know slow drivers cant win then.
Are you ready to challence? I am Go Sainz,Go Duval!!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mixa kirjutas:oh it seems hard times in here for Rally Germany and I can see someone is saying me pretty much to slow if I understand right.

ok if I am slow then who is up to challence with WRC4 in NRF 2005 because there I can play against you then(dont want to say name of player). I know I am not slow and will be playing WRC4 in online so thats 2nd place to challence me and in NRF I can challence too. I have beaten a lot of opponents and good players. So do you accept the challence then? This got me angry when you say I am slow.

I keep myself a good player and pretty fast,so I am up to challence anytime. You know slow drivers cant win then.
Say name of player! :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No nii nüüd läks siis paugutamiseks lahti. Viteburgi keegi ei ole öelnud , et Mixa on aeglane. Mina mainisin, et Mixa ei ole mingi jumal, et keegi ei või temast kiiremini sõita. Kõik võrdlevad aegu ainult Mixaga. Kui aga asi nii on siis mina astun sellest mängust välja. Lihtsalt ei viitsi enam jamada. Mul muutki teha kui siin vaielda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mixa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Mär 2004, 12:55

Postitus Postitas Mixa »

Kolin, I know I am not god but not that slow too,here I give you one story.Also I dont want to make this a big fight like I did but now some times has got me angry and is one reason to moving to 0 car too. I just love playing and do pretty good times but I am pretty sure that I dont lose to Kukoch times with same car and I would like to play against him and Kolin you too.I have beaten top players and never losed in a duel but if you really are so good, then I could feel the losing feel at first time: here is my story to NRF why I know Strike and Sparco isnt bad players also.

Me,Sparco and Strike meet up in Finland at service. Yes we all gone to see same service and meet up there ahead of Ford service spot. Then we decided to take up little challence. We gone to playstation camp but there wasnt seats ahead of game consoles what maked times a little bit slower but we just decided to play. The result was I won in Finland by 35 seconds and Strike and Sparco had pretty close fight. Then we also done couple stages in other countries too but we didnt had enough time to play anymore because we needed to move to next stages.So I know Strike and Sparco are also pretty good players like me and saw them level and now would like to see your guys level too. So now I hope you will challence me and I can see are you really so good than times says. so are you both up at the challence in NRF 2005 or in WRC4 online?

Kolin I just would like to see are you guys really so good than times says. If I lose I am not so good and raise my hand ´´I was wrong´´ and say you really are top players but if I win, this will show you guys just arent so good than times shows. I know this shouldnt be so big thing because gaming should be fun. I understand if you guys dont have time to challence or dont want to and then we can just think what could have happened and I accept the decision and respect it but if you challence I am more than ready to it because its also seeing my own levels again. So in or no?
Are you ready to challence? I am Go Sainz,Go Duval!!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Yes it was pretty fun when we played there 3 of us. You were just to quick for us but we had a great battle with Sparco like we always do.

And if we are comeing to NRF 2005 i hope we meet again and then will play already WRC4.

And yes playing should be fun. And it is!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:No nii nüüd läks siis paugutamiseks lahti. Viteburgi keegi ei ole öelnud , et Mixa on aeglane. Mina mainisin, et Mixa ei ole mingi jumal, et keegi ei või temast kiiremini sõita. Kõik võrdlevad aegu ainult Mixaga. Kui aga asi nii on siis mina astun sellest mängust välja. Lihtsalt ei viitsi enam jamada. Mul muutki teha kui siin vaielda.
Pole mõtet kohe ärrituda. Mixa saatis mulle täna posti, et mis me temast kirjutame. Tõlkisin enda ja sinu jutu sõna-sõnalt. Ja ütlesin ka talle, et ta pole jumal, et näe mehed juba kiiremad. See ta enda tõlgendus.
Nii, et rahu ainult rahu. Mis puutub sellese, et võrdleme aegu Mixaga siis mina küll võrdlen ennast temaga. Sest samamoodi nagu meie läheme kiiremaks läheb ka tema. Ja ma küll ei tunne selles midagi halba, kui ma ennast võrdlen WRC II Extreme Soome meistriga aastast 2003. Seega no hard feelings ja Flat Out Soomes!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kahtlen kas ma enam Soomes kaasa löön. Riputan kiivri varana ja asi vask. Ei taha olla siin see kes teiste arust sohki teeb ja aegu võltsib. :( Mixa arvates me seda teeme. :wink:
Nii, et Citroenis on üks koht vaba Fulberi kõrval.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Kahtlen kas ma enam Soomes kaasa löön. Riputan kiivri varana ja asi vask. Ei taha olla siin see kes teiste arust sohki teeb ja aegu võltsib. :( Mixa arvates me seda teeme. :wink:
Nii, et Citroenis on üks koht vaba Fulberi kõrval.
Kuule Kolin unustame nüüd kogu loo ära. Sul on ideaalne võimalus võita selle aasta meistritiitel ja ma võin lubada,et ma seda teemat enam üles ei tõsta. Olgu need ajad millised tahes. Kas siis kiiremad või aeglasemad.
Seega loodan sind ikka Soomes stardis näha ja võiduka hooaja lõpuni. Ja Mixal loomulikult tekivad kahtlused, kui keegi ta ajad üle sõidab sest ta on kiire ma nägin seda ju Soomes, kui temaga koos sõitsime service areas. Ta lihtsalt soovis sinuga ka samamoodi sõita nagu meie Sparcoga seda tegime suvel. See oli tõeline fun ja ta on ikka mega kiire.

Seega ok minu poolt olukorras rahu ja siis pole mõtet edasi sõita kui üks viiest kiirest sõitjast tiitliheitlusest väljas. Ma mõlgutasin ka mõned rallid tagasi loobumis mõtteid ja sõitsin edasi just tänu sellele, et hea konkurents siin ja see sunnib pingutama.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ADAC Rally tulemused ja punktid lisan tänase päeva jooksul. Eile lihtsalt polnud mahti sellega tegeleda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nüüd siis ADAC ralli tulemused üleval.

Ralli kõige kiirem mees oli Peugeoti sõitja Kucoch, kes võitis puhta sõiduga kõiki sõitjaid. Kahjuks, aga jõudsin ta ajad päev hiljem ja reeglite kohaselt on selle eest igale päevale lisaks + 10 sekundit. :?

Punktid jagunesid rallil nii:

1.Strike 24
2.Kolin 24
3.Fulber 19
4.Kucoch 19
5.Sparco 13
6.Aix 9
7.Erry 6
8.Tommi 3

Tootjate punktitabelis kogus kõige enam punkte Citroen.

Tootjate punktid:

Citroen 43
Ford 37
Peugeot 22
Subaru 9
Skoda 6

Katsevõite võttis kõige enam Kucoch (7) ja ülejäänud katsed jagunesid Kolini (1) ja Fulberi (1) vahel.

Nagu punktitabelis näha läksid 1-2 (Strike, Kolin 24p) ja 3-4 (Fulber, Kucoch 19p) koht sellel rallil jagamisele.

Saksamaa rallil käis päris tihe rebimine kõigil kolmel päeval. Igal päeval oli TOP6 sõitjad 14 sekundi sees. Tublilt esinesid taaskord ka Erry ja Tommi, kes tõid nii endale kui ka meeskonnale väärtuslike punkte.

Sõitjate arvestuses vahetus taaskord liider. Strike taastas liidrikoha mille peale Küprose rallit Sparcole loovutas.
Kuid kerge seda liidrikohta hoida pole, sest tihedalt on kannul Sparco ja Kolin. Need sõitjad on hetke üldliidrist vähem, kui 10p kaugusel. Samuti on täiesti reaalsed väljavaated tiitlile ka Fulberil, Kucochil ja Aixil. Hetkel kui sõitmata 5 rallit on 1.Strike ja 6.Aixi vahe 58 punkti. See pole üldse püüdmatu vahe.

Meeskondlikus arvestuses tuli Citroen Fordile lähemale 6 punktiga.
Peugeot suurendas oma edu Subaru eest. Kuna neil sõitsid mõlemad sõitjad Saksamaal, kuid Subarul võistles ainult Aix.
Erry tõstis Skoda mööda Mitsubishist ja on väga head tööd teinud Skoda meeskonna heaks.

Edu kõigile Soome rallil ja loodetavasti on kõik konkurendid taas stardis ja annavad endast parima.

Eelmise aasta võitu Soome kiiretel, kurvilistel ja hüppelistel teedel asub kaitsma Strike.

P.S Vabandan kõigi sõprade ja konkurentide ees siin vahepeale tekkinud tüliõuna pärast ja loodan, et see nüüd ununenud teema ja kõik jätkavad meistrivõistlusi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Round 9
Pilt Neste Rally Finland 2004 WRC3 Rallifoorum Challenge:


SS1 Jukojärvi 1 01.41,78
SS2 Laukaa 1 03.10,85
SS3 Kruunuperä 1 02.56,68

PiltLEG1:07.49,31

SS4 Ruuhimäki 1 03.56,45
SS5 Laukaa 2 03.13,40
SS6 Jukojärvi 2 01.43,89

PiltLEG2:08.53,74

SS7 Ruuhimäki 2 03.55,22
SS8 Kruunuperä 2 02.57,87
SS9 Killeri 00.48,34

PiltLEG3:07.41,43

PiltTOTAL:24.24,48

Tundub, et ma siis esimene kes Neste Rally Finlandi ära sõitnud.
Sellised siis minu ajad Soomest, mis eile õhtul sai sõidetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Olles vahepeal üsna busy, polegi olnud võimalust siinset madinat jälgida. Krt, ei oska nagu miskit tarka kosta. Tundub, et asjatu kära on nüüdseks ka nagu vaibumas. Aga jah, tuleb Koliniga nõustuda, kui me tulemused ei ole aksepteeritavad, tuleb anda rool üle uutele sõitjatele. Kui Citroeni esisõitja asjad kokku pakib pole ka mul enam suurt motivatsiooni jätkata.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Fulber kirjutas:Olles vahepeal üsna busy, polegi olnud võimalust siinset madinat jälgida. Krt, ei oska nagu miskit tarka kosta. Tundub, et asjatu kära on nüüdseks ka nagu vaibumas. Aga jah, tuleb Koliniga nõustuda, kui me tulemused ei ole aksepteeritavad, tuleb anda rool üle uutele sõitjatele. Kui Citroeni esisõitja asjad kokku pakib pole ka mul enam suurt motivatsiooni jätkata.
Nüüd see teema vaibunud ja nagu ma ütlesin mina seda enam ei tõstata.
Seega loodan, et Citroeni sõitjad jätkavad ja samuti kõik teised.

Eriti loodaks näha Mitsu sõitjaid, kes pole juba mitu rallit kaasa sõitnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

sellised on minu Soome ajad

SS1 Jukojärvi 1 01.53,62
SS2 Laukaa 1 03.35,74
SS3 Kruunuperä 1 03.20,54

LEG1:08.49,90

SS4 Ruuhimäki 1 04.19,80
SS5 Laukaa 2 03.38,00
SS6 Jukojärvi 2 02.09,08

LEG2:10.06,88

SS7 Ruuhimäki 2 04.28,26
SS8 Kruunuperä 2 03.17,96
SS9 Killeri 00.56,31

LEG3:08.42,53

TOTAL:27.39,31

ühtki raja rekordit ei teinud ja murupeal sai ikka kõvasti käidud.
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

tommi kirjutas:Muidugi, miks ikka tülitseda, mõelge parem eesolevale Soome rallile
kus on väga kiired teed ja eksimine annab suure suure ajakaotuse kohe. Edu teile Soomeks ja tallake kõvasti, ma üritan ka end peale nädalavahetuse ebaõnne koguda ja Soome ralli heale tulemusele ära sõita, et Peugeot tiimile ikke punkte juurde tuua.
kui sa mulle soome teedel ära teed siis luban et ma sinuga riidu kiskuma ei hakka :D :lol:
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

erry kirjutas:
tommi kirjutas:Muidugi, miks ikka tülitseda, mõelge parem eesolevale Soome rallile
kus on väga kiired teed ja eksimine annab suure suure ajakaotuse kohe. Edu teile Soomeks ja tallake kõvasti, ma üritan ka end peale nädalavahetuse ebaõnne koguda ja Soome ralli heale tulemusele ära sõita, et Peugeot tiimile ikke punkte juurde tuua.
kui sa mulle soome teedel ära teed siis luban et ma sinuga riidu kiskuma ei hakka :D :lol:
Vist ikka hakkad :D esimene ja kolmas päev sinu, teine päev minu:D
ehk minu ajad siis:


SS1: 02:01,71
SS2: 03:40,87
SS3: 03:16,00

Leg1: 08:58,58

SS4: 04:21,02
SS5: 03:34,09
SS6: 02:03,72

Leg2: 09:58,83

SS7: 04:27,46
SS8: 03:18,36
SS9: 01:00,87

Leg3: 08:46,69
Vasta