WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Fulber kirjutas:
Strike kirjutas:
Fulber kirjutas:Sa kuradi-krt! :D
Ja tõmbaski koti pähe. Lausa närvesöövalt pingeline madistamine. Krt. poleks see orav üle tee jooksnud... . Jooksis jah raibe üle tee. Vaatasin juba eemalt, et kutt seisab tee peal, käed puusas, saba turris. Tõmabsin korra hoo maha. Siis kutt kadus viimasel hetkel tankipolügoni vahele, aga ennem jõudis veel midagi roppu hüüda sulaselges saksa keeles. Ja sinna see kaks sekki läks. Kuradi odav! :D
Eeeee millest jutt käib?? Mis see viimane lause "Ja sinna see kaks sekki läks. Kuradi odav!" tähendab???
Ära pane tähele. Hommikul vara juba katus sõidab. :) Lihtsalt lugu sellest, kuidas ma "tänu oravale" kaotasin väärtusilikke sekundeid ja seega ka sulle. Just kidding! :)
Igatahes hea esitus sinu poolt. 8)
Ahah. Olen nõus, et hea sõit minu poolt, kuigi see viimase päeva viga jääb kripeldama oleks ika Saksast soovind maksimum punkte.
Soomes parandan vea :wink:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Vaatan ,et Strike on ka kõvasti eelmise hooaja Mixa aega löönud. Nii, et ei olnud ainult meie kes seda tegid.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Vaatan ,et Strike on ka kõvasti eelmise hooaja Mixa aega löönud. Nii, et ei olnud ainult meie kes seda tegid.
Väga paju ei löönud Mixa aega, kuid jah mõne sekundiga suutsin seda küll.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Krt mul ja Fulberil tuli sõit 120% välja. Aga sa suutsid meid lüüa oma 99% sõiduga. St., et meil ei ole siin võistlustel vist enam midagi teha. Kui tahame sind võita siis peame me sõitma 180%-ga ning sina 70% siis on meil vist võimalus tiitel võtta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Krt mul ja Fulberil tuli sõit 120% välja. Aga sa suutsid meid lüüa oma 99% sõiduga. St., et meil ei ole siin võistlustel vist enam midagi teha. Kui tahame sind võita siis peame me sõitma 180%-ga ning sina 70% siis on meil vist võimalus tiitel võtta.
Ei see päris nii ka pole. Arvan, et pingutasin nii kõvasti kui suutsin tegelt. Lihtsalt ütlesin 99% sellepärast, et see viimase päeva SS8 viga ajas hinge täis. Sinnani oli kõik ideaalne. Uusi põhjasi ei sõitnud katsetele, kuna need mul Extreem autoga veel kiiremini läbitud, kuid hästi tulid need katsed välja igaljuhul. No ja see jutt, et pole midagi teha. Tuletaga meelde teie hoogu Küprosel ja Kreekas, kus mina pingutasin 110% ja ikka sain pähe teie käest lihtsal osadel rallidel teie osadel teised kiired.
Seega gaas põhja ja Soome teedel kohtume. Eelmisel hooajal hävisite seal mulle päris palju saab näha, kuidas jõudude vahed sellel hooajal on.

P.S te olete ju igati konkurentsist arvestades seda, et teil ju veel jäi 1 ralli vahele ka. Edu hooaja teisel poolel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ja veel lisaks see, et tiitlit jagada veel liiga vara. Hooaeg on alles poole peal. Mul isiklikult ees veel ootamas ainult üks ralli mis tõeliselt meeldib. Ülejäänud nagu juba eelmisel aastal näha oli olid suht võrdsed ja seal võib juhtuda kõike.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin mul sulle üks WRC väline küsimus. Kas teil seal, kus te töötate on müügil PS2 Richard Burns Rally? Palju see maksab ja kes seda mängu teile nö. tarnib?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Eks seda saab siis näha mis toimuma hakkab. meil ja jäi üks ralli vahele mis on praegu mõiutanud kindalsti üld tabeli seisu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Kolin mul sulle üks WRC väline küsimus. Kas teil seal, kus te töötate on müügil PS2 Richard Burns Rally? Palju see maksab ja kes seda mängu teile nö. tarnib?
Saatsin Privaatsõnumi selle küsimuse kohta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Kolin mul sulle üks WRC väline küsimus. Kas teil seal, kus te töötate on müügil PS2 Richard Burns Rally? Palju see maksab ja kes seda mängu teile nö. tarnib?
Saatsin Privaatsõnumi selle küsimuse kohta.
Tänud vastuse eest!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Eks seda saab siis näha mis toimuma hakkab. meil ja jäi üks ralli vahele mis on praegu mõiutanud kindalsti üld tabeli seisu.
Jah nii see on, et see on mõjutanud teie tabeliseisu, kuid olete seda juba oluliselt parandanud ja eks näis kas sellel aastal siis jäävad peale Sidruni või Fordi sõitjad. Seda peab kohe mainima, et kui mul plaanis võita ka sellel hooajal siis see saab mul meeletult raske olema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Mixa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Mär 2004, 12:55

Postitus Postitas Mixa »

breaking news:

Hyundai privateer Mixa is out of the season as a competitor but he will continue as a 0 car and will keep writing report to stages but dont enter times.This means he dont collect any kind of points anymore and tests Hyundai the rest of the season.Fast Mixa Hyundai racing team wants to keep going and do Hyundai even more competitive as a WRC car and help Hyundai return to WRC championship at 2006 with a new car and cut costs.

Mixa done the rally as a 0 car and was happy to little progress what Hyundai was get.I done some really good times and was happy to the speed.We look forward to the next event and I hope competitors will enjoy to our driving still in the serie as 0 car.
Are you ready to challence? I am Go Sainz,Go Duval!!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ohjah ka minu ajad siis siin tundub et esimesed mehed ikka VÄÄÄÄÄGA marulist tempot arendanud.Minu üldarvestuse liidripositsioon kestis siis nii vähest aega aga hea meel on see tiimikaaslasele tagasi ulatada.(Peaks minema tagasi Strikele)Aga seda loodetavasti samamoodi vaid üheks ralliks sest soomes on mul tõsine plaan rünnata :twisted: .Need teed seal sobivad mulle 100% kuid ma arvan et ma ei ole ainuke nii et Keep on Going FLAT OUT! :wink:

SS1 2.27,43
SS2 2.02,95
SS3 3.37,12

LEG1: 8.07,50

SS4 3.55,32
SS5 2.02,21
SS6 2.29,66

LEG2: 8.27,19

SS7 4.01,73
SS8 3.41,41
SS9 1.32,53

LEG3: 9.15,67
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Mixa kirjutas:breaking news:

Hyundai privateer Mixa is out of the season as a competitor but he will continue as a 0 car and will keep writing report to stages but dont enter times.This means he dont collect any kind of points anymore and tests Hyundai the rest of the season.Fast Mixa Hyundai racing team wants to keep going and do Hyundai even more competitive as a WRC car and help Hyundai return to WRC championship at 2006 with a new car and cut costs.

Mixa done the rally as a 0 car and was happy to little progress what Hyundai was get.I done some really good times and was happy to the speed.We look forward to the next event and I hope competitors will enjoy to our driving still in the serie as 0 car.
kas keegi viitsiks tõlkida ma nii enamvähem saan aru aga mitte kõigest
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:
Mixa kirjutas:breaking news:

Hyundai privateer Mixa is out of the season as a competitor but he will continue as a 0 car and will keep writing report to stages but dont enter times.This means he dont collect any kind of points anymore and tests Hyundai the rest of the season.Fast Mixa Hyundai racing team wants to keep going and do Hyundai even more competitive as a WRC car and help Hyundai return to WRC championship at 2006 with a new car and cut costs.

Mixa done the rally as a 0 car and was happy to little progress what Hyundai was get.I done some really good times and was happy to the speed.We look forward to the next event and I hope competitors will enjoy to our driving still in the serie as 0 car.


kas keegi viitsiks tõlkida ma nii enamvähem saan aru aga mitte kõigest
Mixa sõidab kaasa rallid, kuid mitte kui puhktide eest vaid nagu 0 auto. Ja testib Hyundaid, et sellega taas liituda hooajal 2006. Ja saavutas Hyundaiga mõned päris korralikud katseajad Saksas. Muud erilist polnudki.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kucoch
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 20 Nov 2003, 11:47
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Kucoch »

Sain eile õhtul oma sõiduga ühele poole ning alles täna kahjuks saan ajad üles visata. Oli minu hooaja tippmark ning tihe ja pingeline rebimine:

SS1 2:19,72
SS2 2:00,36
SS3 3:30,85

LEG1: 7:50,93

SS4 3:47,15
SS5 2:00,28
SS6 2:28,98

LEG2: 8:16,41

SS7 3:55,63
SS8 3:41,78
SS9 1:29,91

LEG3: 9:07,32
______________
TOTAL: 25:14,66
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Anna mulle andeks Kucoch kui olen liiga karm, aga mina ei usu neid aegu. A see selleks. Lihtsalt me oleme Mixaga testinud kõik autod WRC3 ja just Peugeot on sirgetel katsetel nagu näit SS4 saksas ja üldse kiiretel rallidel üks aeglasemaid autosi. Vaatasin ja võrdelesin su aegu WRC3 MM võsitluste aegadega ja sa oleks seal nende aegadega Mixast ka kiirem.

Aga no hea küll, kui nii siis nii. Vb olen liiga karm ja kritiseerin liiast. Igaljuhul õnnitlused seljuhul heade aegade puhul.

P.S +10 seki iga päeva eest tuleb sulle kahjuks aegadele otsa. Kuna nii reeglites kirjas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui siin uskumisest rääkida siis nii mõnede rallide ajad tekitavad kahtlusi. :? Aga see selleks. Ei ole see Mixa selline jumal, et keegi ei võiks temast kiiremini sõita. Kucochi ajad on sellised nagu ta välja sõitis. Seega täitsa õiged. Nägin seda sõitu ise pealt kui ta need ajad välja sõitis. Ütleks nii, et selline õnnestumine nagu Kucochil oli tuleb välja võibolla üks kord sajast. :shock:
Seda Peugeoti kiiruses vajaka jäämist annab kompenseerida üli puhta sõiduga. Õige aegsetel pidurdamistel ja välja kiirendamistel. Üli puhtast sõidu joonest.
Viimati muutis Kolin, 27 Sept 2004, 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Las jääb see asi, oli nagu oli või siis polnud. Mis vahet sellel on. Eks mees ise teab.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Las jääb see asi, oli nagu oli või siis polnud. Mis vahet sellel on. Eks mees ise teab.
Siin pole midagi teada. Ma ise NÄGIN kui ta need ajad välja sõitis.
Võibolla on asi lihtsalt selles, et sa kaotasid 6 punkti tänu Kocochi aegadele :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta