Walesi ralli I päev!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Beef kirjutas:Ma täpselt ei saanud arua aga Markko autol pidi mingi puu auto kapoti all olema
Jep ühes paremas kurvis olevat otse metsa läinud ja mingi puu oks olevat kapoti alt sisse trüginud vms a õnneks jäi kõik terveks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
Beef kirjutas:Kas keegi Malcolm Wilsoni intervjuud kuulas??
See küll tore pole, et ta ütles, et Markko on neid kergelt alt vedanud. Ma tahaks teada, kas ta ka teab, kui palju nende auto Markkot alt vedanud on. Seda ei meenuta keegi.
See oli jah uskumatu. Nii kui kehvad tulemused kohe tehakse maha. Oma poega muidugi kiitis taevani.
Park ütles intervjuus, et läks viimasel katsel mööda puud ja midagi õnneks katki ei läind. Seega Markko pidavat juba järgmist katset ootama ja tahab seal kaotatud sekundid tagasi võtta.
Mulle pole vana Wilson kunagi sümpatiseerinud.
Asetaks ta teami pealikest viimasele kohale. Peso ja Subaru bossid on tunduvalt sümpaatsemad(vähemalt telekast vaadates)
Wilsonil on koguaeg nina vingus.
AixE
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 61
Liitunud: 03 Okt 2003, 12:31
Asukoht: 3. kivi päikesest

Re: aix

Postitus Postitas AixE »

KuriUss kirjutas:
AixE kirjutas:
aix kirjutas:Solberg ei tohi katkestada, muidu läheb mu ennustus täitsa metsa.
Kahjurõõm pidavat see kõige suurem rõõm olema 8) !
Kuigi tegelt võiks siiski Marcus see olla kes Loebile koti pähe tõmbaks, Marko võiks siiski Solpa kätte saada, nad liiga lähestikku üld tabelis!
Oot, minu meelest võiks ikka Markko Loebile koti pähe tõmmata. Viimasel katsel suutis ta kuni viimase splitini Loebist veenvalt kiirem olla. Aega veel on.
Marko võidab niikui nii (pole ennustust kus ma seda soovunelmat eirates ta muule kohale oleks pannud :) )! Lihtsalt pakkusin et kui juhtub teisiti minema :( , siis võiks juba Marcus võita, mitte Solpa. Solberg libiseb muidu Markol üldarvestuses liiga palju eest ära.
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Natuke jama kui mehed ei oska kaotada. Miks süüdistada Markot selles, et ta ei suuda Fordilt raha välja kaubelda-ma aran, et see on see põhjus miks see mees niimoodi praalib. Marko on andnud/võtnud endast kõike ja samamoodi masinast. See mida see masin talle eelmine hooaeg tegi..... no ma arvan, et vähesed tipp piloodid oleksid jätkanud sellises tiimis.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

jussis kirjutas:Natuke jama kui mehed ei oska kaotada. Miks süüdistada Markot selles, et ta ei suuda Fordilt raha välja kaubelda-ma aran, et see on see põhjus miks see mees niimoodi praalib. Marko on andnud/võtnud endast kõike ja samamoodi masinast. See mida see masin talle eelmine hooaeg tegi..... no ma arvan, et vähesed tipp piloodid oleksid jätkanud sellises tiimis.
ja mida Markko veel oma tervisega teinud on...
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Skoda on olnud tõsine pettumus sel rallil: Schwarz on parimana alles 10 kohal ja ka temal on tõsiseid raskusi Mark Higginsi selja taga hoidmisega. Kusjuures Higgins sõidab 2(!) aastat vana Focusega :(
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

Strike kirjutas:
Beef kirjutas:Kas keegi Malcolm Wilsoni intervjuud kuulas??
See küll tore pole, et ta ütles, et Markko on neid kergelt alt vedanud. Ma tahaks teada, kas ta ka teab, kui palju nende auto Markkot alt vedanud on. Seda ei meenuta keegi.
See oli jah uskumatu. Nii kui kehvad tulemused kohe tehakse maha. Oma poega muidugi kiitis taevani.


Järgmine aasta asendab siis Markkot :D :shock: :D
Parem sõita, kui kahetseda...
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

xaus kirjutas:Skoda on olnud tõsine pettumus sel rallil: Schwarz on parimana alles 10 kohal ja ka temal on tõsiseid raskusi Mark Higginsi selja taga hoidmisega. Kusjuures Higgins sõidab 2(!) aastat vana Focusega :(
Ma ei usu, et viga skodas on, pigem kogemused sellelt rallilt. Higgins ainult neid teid seal nühib (nagu Lindholm soomes) ja ega see vana focus nüüd nii halb ka pole.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Eks kodus ole kõik tugevad. Siiski Skoda võiks tiba lähemal olla tipule. Vast saavad oma probleemidest jagu ja seaded paika.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Carlos kirjutas:Eks kodus ole kõik tugevad.
Seda küll, aga Skoda tulevikku silmas pidades peaks vähemalt üks auto kindlalt punktikohal olema, mitte erasõitjatega võitlema. Ja asi pole ju ainult Higginsi heas hoos, vaid ka kahe soomlase tagasihoidlikus tempos Fabia roolis.
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Jõudsin ka arvuti taha, ja esimene asi, mis kuulsin, et Aava on katkestand :(
Go Markko and Michael !!! :D
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

xaus kirjutas:Seda küll, aga Skoda tulevikku silmas pidades peaks vähemalt üks auto kindlalt punktikohal olema, mitte erasõitjatega võitlema. Ja asi pole ju ainult Higginsi heas hoos, vaid ka kahe soomlase tagasihoidlikus tempos Fabia roolis.
Sest nagu Paasonen ütles, sõltub mõnesaja inimese töökoht sellest rallist. Mis küll on imelik, sest ka Soome etapi kohta öeldi, et tegemist nö. küpsuseksamiga.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ja mis puutub Wilsoni kommentaaridesse, siis Markko pole ainus keda ta pehmelt öeldes halvustanud on. Ka Janne Tuohino sai oma osa kätte pärast Soome rallit, mil Wilson ütles üsna otseselt, et ta ei taha Jannet enam tehaseauto roolis näha, kuna ta tulemus ei vastanud ootustele.

Wilson ütles, et Markko on sel aastal rohkem välja sõitnud kui varasemal kahel aastal. Mulle meenub, et 2002. aastal(Rootsi, Küpros ja NZ) oli Markkol sama palju õnnetusi kui tänavu, seega see jutt on lausvale. Kuid eks kogu see kommentaar üks suur PR ole, keegi on ju süüdi ja miks siis mitte sõitja, kes meeskonnast lahkub. Samas Duvali ta ju haipis jällegi hirmsasti.
Viimati muutis Jaanus, 17 Sept 2004, 14:25, muudetud 2 korda kokku.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Suure tõenäosusega peab ta ju Jannet vist juba Austraalias taaskord nägema tehaseauto roolis. Kui Jannel õnnestub see Focus-cup ära võita.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Carlos kirjutas:Suure tõenäosusega peab ta ju Jannet vist juba Austraalias taaskord nägema tehaseauto roolis. Kui Jannel õnnestub see Focus-cup ära võita.
Ma kipun arvama, et see auhind läheb ikkagi Warmboldile, kuna AW on hetkel vaid 12 punkti Jannest maas Focus-cupis ja Jannel on rahad otsas.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Noh, praegu saab ju Tuohino eduseisu veel suurendada:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
hindrek
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 385
Liitunud: 20 Jaan 2004, 18:21

Postitus Postitas hindrek »

see ei ole nüüd küll otseselt wrc-ga ja wales'i ralliga seotu, aga f1-live.com kirjutab, et ford müüb oma f1 meeskonna maha hooaja lõppedes!! see on ju masendav - ford järelikult lõpetab osalemise motospordis põhimõtteliselt...

;0(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Arvan, et Wilsonil on siiani hinges see Markko Rootis sõiduviga, kus põhimõtteliselt kindel võit läks ja veel mõned ebaõnnestumised. Aga ma siin ise mõtlesin näiteks eelmise aasta peale kus uus Focus oli vaieldamatult MM sarja kindlalt kiireim masin. Siis pettis see Focus Markkot nii mõnelgi rallil Uus-Meremaa, Saksamaa jne.. Kui auto oleks siis kestnud olend u. 99% kindel, et MM võitja 2003 oleks olnud Markko. Aga see on kahjuks oleks mis ei loe midagi. Ja vb Wilsonil sellest ka närvis, et Markko meeskonnast lahkumas, kuid seda küll mitte omal soovil vaid paratamatus on see. Samas peaks Wilson ütlema Markkole suure aitäh selle ees, et on arendanud Focus RSi sinna kus see auto hetkel on. Ja on ju ainus Fordi sõitja, kes selle autoga 3 MM rallit võitnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

Loeb rajal...
mida veel....
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

Kas see aasta kah televiisorist katset livena näeb?
mida veel....
Vasta