Ferrari uus auto ebaõnnestunud?

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Ferrari uus auto ebaõnnestunud?

Postitus Postitas Frank »

Mis te arvate? ma lugesin kuskilt soome k. siteil et uus ferrari auto on läbi kukkunud sest kogu aeg on testidel olnud mingid probleemid. viimane oli Badoeriga (ei mäleta kus testid olid) sõitis lihtsalt kummidest müüri sest mingi tehniline probleem oli
n6mmekas
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2003, 18:19
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas n6mmekas »

Se on tõesti halb uudis pregu mes ma kuulsin,et loodame et Ferrari saab oma masinad kiiresti korda ja saadavad need rajale. :2gunfire:
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

n6mmekas kirjutas:Se on tõesti halb uudis pregu mes ma kuulsin,et loodame et Ferrari saab oma masinad kiiresti korda ja saadavad need rajale. :2gunfire:
mina seda ei looda, las sõidavad enda lagunevate autodega
Viimati muutis Frank, 26 Mär 2003, 15:11, muudetud 1 kord kokku.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Siin ei ole vist suurt vahet kas Ferrari võidab 2002 või 2003 aasta autoga nagunii võidab
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

jagr kirjutas:Siin ei ole vist suurt vahet kas Ferrari võidab 2002 või 2003 aasta autoga nagunii võidab
see pole päris kindel sest kes vaatasid austraalia GP's nägid et Ferrari laguneb ka ja see aasta on Ferraril eriti tugev surve. loodaks et mclareni uus auto pole petumus
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

no vaatame paar sõitu veel ja siis hõiskame/nutame (kuidas keegi)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

loodaks et see aasta tuleks põnev
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

varsti lähevad kõik meeskonnad Catalunyasse testima välja arvatud need meeskonnad kes testivad 2 tundi võistlus rajal (meeskonnad: Renault, Jaguar, Jordan ja Minardi). ja seal võib arvata vasti näha kas ferrari mehanikud ja muud inimesed on uue auto paremaks teinud või ei
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

ferrari

Postitus Postitas revolutsionäär »

jah võrreldes eelmise hooajaga on ferrari , hoolimata headest sõitjatest palju langenud. kas tõesti on mehhanikute töö nii nõrk või on see lihtsalt ehtne bisnes, et teha võistlust vaatemängulisemaks. salajane kokkulepe. ma pakun välja et varsti ferrarrid suudavad veel "võita" paar etappi ning seejärel lastakse päris võistluseks. kui on järel vaid 1, 2 etappi ja punktid on enamvähem võrdsem.
sest on ju teada et suurema vaatajate numbri jaoks ollakse valmis kesteab mida tegema. :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ei usu et seal mingi kokkuleppe on, sest Ferrari inimesed (tiim) on viimasel ajal kuidagi närvis olnud ja vaevalt nad nüüd lolle mängivad
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

Postitus Postitas revolutsionäär »

nojah, tõenäoline on, et lihtsalt miski asi läks neil untsu!
kesteab kestab.. :shock:
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Miski sisetunne ütleb, et Ferrarit veel maha kanda küll ei saa. Nii lihtne see elu ka ei ole, et F1 jälle jäävalt huvitavaks ja vaadatavaks muutub.
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

jah

Postitus Postitas revolutsionäär »

san marino suutsid ära teha, ehk teevad veel..
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

paar ebaõnnestumist ei saa olla põhjuseks, et viimase viie aasta parim tiim kohe maha kantakse!!! ikka juhtub. peale nii head hooaega nagu eelmine oleks lihtsalt imelik kui midagi ei juhtuks, õnn peab ju pöördum kah. usun et mehhaanikute motivatsioon on endiselt kõrge ja auto on veel parem kui eelmise aasta mudel, mis tegi san marinos ferrarile ilusa lahkumiskingituse. elame näeme ja peale esimest etappi uue autoga pole veel kah mõtet pikemaid spekulatsioone teha, et aimu saada mida uus auto suudab tuleb kindlasti paar järgmist etappi ära vaadata, alles siis saab midagi kindlamat teada. ei usu et ferrari kehvema auto rajale toob kui see millega praega sõidetakse.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nonii täna siis selgus tõde uue Ferrari kohta. Nimelt oli Barrichello Mugello testidel Räikkonenist tervelt ühe sekundi võrra kiirem, mis F1 tähenduses on terve valgusaasta.

Kahju, kuid edaspidi on põnevus F1 see, kas uus Ferrari võidab või laguneb, seega kutsun siinseid F1 fänne üles edaspidi vaatama DTM sõite, kus võitja ei ole ette teada :P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Xaus, see pole veel kinel et see masin võitma hakkab sest kes teab mis masin McLaren'il välja panna on ja McLaren on seda ju öelnud et nad ei too MP4-18 ennem rajale kui see MP4-17D'st kiirem. Ja Newey tegel sellega hetkel ;). nii et oodake kuni selgub mis kaardid McLaren lauale paneb. ja uuel ferraril olnud vastu pidavus probleeme nii et see samuti võib tähendada et Ferrari ei pruugi võita nii palju
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Xausile: Tahaks väga vaadata aga äkki ütleksid mulle kust teleka kanalilt ma seda vaadata saaks? Eurosport?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Xausile: Tahaks väga vaadata aga äkki ütleksid mulle kust teleka kanalilt ma seda vaadata saaks? Eurosport?
teste ei saagi kuskilt vaadata aga tulemusi saab paljudest kohtadest
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aind tulemustest jääb väga väheks, tahaks ikka sõitu näha. Kuna järgmine etapp on?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

9 päeav pärast
Vasta