Scandinavian Flick

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Scandinavian Flick

Postitus Postitas Unine »

1. Using the steering wheel flick the nose of the car in the opposite direction to the corner.

2.Stand on the brakes hard enough to lock up all four wheels. Don't forget to clutch in or else the engine will likely stall.

3.Stay on the brakes to continue the slide, select a new gear and turn the wheel full lock in the opposite direction.

4.When you're ready to turn release the brakes, the car should pivot around and face in the new direction of travel.

5.Apply the clutch and accelerator to regain traction and take off in a straight line using the new direction the car is pointed in.

Eestikeeles kõlaks see (parandage mind sest ingliskeel pole kohati kiita):

1.Kasutades rooli pööra(jõnksuta?) auto nina vastas suunda kurviga(kui on näiteks V2 siis vastassuund on P2?)

2.Vajuta pidureid piisavalt et kõik ratad blokeeruksid, ära unusta sidurit alla vajutamast muidu mootor lihtsalt sureb välja.

3.Hoia pidurit all et libisemine jätkuks, vaheta sisse uus käik, keera rool räiesti vastassuunda(kurvi poole kuhu tahad siseneda?)

4.Kui oled valmis pöörama (hoog paras?), vabasta pidurid ja auto peaks ümber pöörama("privot"?) uude suunda.

5.Vajuta/vabasta sidur et taastada pidamine ja kiirenda sirgjooneliselt kasutades uut suunda mis auto on võtnud.

Ma ei suuda seda endale ära seletada täielikult nii et aru saaks, keegi äki seletaks(video? :lol: ) selle mulle "eestikeeles" ja mis on siis selle eelised võrreldes "tavalise" kurvi läbimisega?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

vaata www.4rati.lv seal on peaks olema ka Sarma ralli videosid seal ma mäletan et kas Mootorite Maailmas oli lõik kus Rauam kasutas skandinaavia flikki.
gaas on endiselt laiffi
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Ma usun et seal kindlasti on olemas aga kas ma ta ära tunnen see juba teine asi..
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

See flick ju kontra või mis? Külg valel pool ees sisse, õigel hetkel saba ringi, gaas põhja ja minema? Seda tehnikat kasutavad paljud neliveolistel ju.
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Ma nüüd sain aru jah kuidas see käib(kuigi rattaid nad ju blokki ei vajuta!?)! Seal kanal.ee videoarhiivis oli sarma rallist juttu ja kohe seal kõige esimene lõik ongi SF (ma loodan et mul õigus) aga ikkagi vajaks nüüd seletust et millepoolest siis see parem on kui üks ots enne valesse suunda ajada ?
alex

Postitus Postitas alex »

Unine kirjutas:Ma nüüd sain aru jah kuidas see käib(kuigi rattaid nad ju blokki ei vajuta!?)! Seal kanal.ee videoarhiivis oli sarma rallist juttu ja kohe seal kõige esimene lõik ongi SF (ma loodan et mul õigus) aga ikkagi vajaks nüüd seletust et millepoolest siis see parem on kui üks ots enne valesse suunda ajada ?
mis seal vahet on ?????? lihtsalt ilusal manöövril mitu nime :)
Vasta