WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii mul nüüd siis sõidetud Soome ralli SS4 Ruuhimäki 1. Nagu kokkulepitud sai sõidame Skoda Fabia WRC-ga ja 3 korda läbi selle katse. Parim katseaeg tuli mul kolmandal läbimisel ja ajaks sain 4.04,7.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Ma vaatan, et Škoda on ikka tehtud suht hädine. Kui niisama sõidad ei saa nagu väga arugi, liigub nagu küll. Tegin väikese katse: sõitsin Škodal lahti pea kõik evod ja sõitsin siis võimalikult puhtalt läbi ühe raja. Siis võtsin Fordi, millel polnud lahti ühtegi evo ja sõites sama rada koos väikeste eksimustega, tegi ford ikkagi a´la 5 sekiga ära.
Eile kui Skodaga Soomet sõitsin küll ei avastanud nii suurt erinevust Fordil ja Skodal. Äkki see on lihtsalt selline teema, et tead alateadvuses, et Skoda on aeglane ja siis sõit ka kohe aeglasem endal?:)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

No minagi arvan et see skoda ja teiste arvamus on vähe alateaduses kinni,sest ma olen skodaga türgis väga häid aegu saanud ja ei ütleks et on kuidagi aeglane aga uus meremaale pole temaga küll mõtet minna sest lühikeseks jääb ta nende laugete kurvide jaoks.Lähen ja proovin ka siis tony`iga ja skodaga vähe soomes rallida siis saab jälle teada kui aeglaseks ma osutun :roll:
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

Tere kõigile.
Sooviksin teada teie välja sõidetud aegu Monte Carlo esimeselt ja Soome kolmandalt kiiruskatselt. Autoks Märtini Focus.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

deiviidas kirjutas:Tere kõigile.
Sooviksin teada teie välja sõidetud aegu Monte Carlo esimeselt ja Soome kolmandalt kiiruskatselt. Autoks Märtini Focus.
Hetkel pole mängu käepärast, et vaadata neid aegu a mis su enda ajad on seal katsetel? Ja kas sõitnud need extreme autoga või WRC ga? Eespool on meil see katse Monte ss1 sõidetud. Jälgija sõitis Xsara WRC ga aja 3.59 minu parimaks jäi sellest mõni sekund kehvem aeg. 4.02 vms

Vaatasin järgi. Monte SS1 parim aeg mul 4.02 (sellest ajast saaks maha veel võtta 4-5 sekundit, aga siis peab 101% õnnestuma) ja Soome SS3 parim aeg on hetkel 3.02,72
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

Mul vend on Monaco SS-1 välja sõitnud aja 03.58.27 Märtini Ford Focusega. Ise ütles, et maksimum speed oli sees ja 100 % õnnestumine. Mina kaotasin talle ise sekundiga.

Finlandi SS3 on kodus minu rekord aeg praegusel hetkel püsimas ja selleks on 02.57.36 samuti sõidetud Märtini ford focusega.

Ja muidugi, mis veel väga oluline on see, et automaadiga sai mõlemad katsed üle tuisatud. Pole seda käsitsi vahetamist veel selgeks saanud.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kuram, selle mängu tegijad on ikka ilmelgelt segamini ajanud Rovanpera ja Grönholmi. Nii on Rovanpera ikka tõsine tegija pea igal rallil, vastupidiselt Bossele, kes kõlgub pidevalt seal teisis kümnes. :roll:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Kuram, selle mängu tegijad on ikka ilmelgelt segamini ajanud Rovanpera ja Grönholmi. Nii on Rovanpera ikka tõsine tegija pea igal rallil, vastupidiselt Bossele, kes kõlgub pidevalt seal teisis kümnes. :roll:
Nii kahjuks on jah. Ja Schwarz saab küll Hyundayle ja endlae punkte, kui Loix mitte.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:No nii mul nüüd siis sõidetud Soome ralli SS4 Ruuhimäki 1. Nagu kokkulepitud sai sõidame Skoda Fabia WRC-ga ja 3 korda läbi selle katse. Parim katseaeg tuli mul kolmandal läbimisel ja ajaks sain 4.04,7.
Sain kah üle tüki aja nüüd pisut mängida :D
Proovisin siis kohe meie kokkulepitud võistlust Soome 4. Fabia WRC ja ega midagi ilusat ei olnud :( Kolmas kord oli parim nagu arvata võiski, kuid selle ajaks jäi 4,09,05. Esimene raks läks ikka päris puusse (4,18 ). Peab tunnistama, et sinu 4,04 on väga kõva aeg. Jäin seekord sulle alla :(

Pane siis uus katse, sest ma olen nüüd kolm korda järjest öelnud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jälgija kirjutas:Sain kah üle tüki aja nüüd pisut mängida :D
Proovisin siis kohe meie kokkulepitud võistlust Soome 4. Fabia WRC ja ega midagi ilusat ei olnud :( Kolmas kord oli parim nagu arvata võiski, kuid selle ajaks jäi 4,09,05. Esimene raks läks ikka päris puusse (4,18 ). Peab tunnistama, et sinu 4,04 on väga kõva aeg. Jäin seekord sulle alla :(

Pane siis uus katse, sest ma olen nüüd kolm korda järjest öelnud.
No lõpuks ometi suutsin ühel katsel sinust kiirem ka olla :) Muidu ikka mõne sekundiga ära saanud. :)
No kuna Rootsi ralli just lõppenud siis võikski proovida mõne Rootsi ralli katse. Teeks selle Rootsi ralli kõige pikema katse SS4 Torntorp 1 7,3km. Autoks võiks olla seekord Hyunday Accent WRC. Ja ikka nagu oleme sõitnud 3 korra parim aeg.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sõitsin siis eile 3 korda ära Hyundaiga ja Rootsi ralli SS4. Parimaks ajaks sain teisel läbimisel 2.59,64.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Fordi 2 eridisini on ikka selle mängu tarkvara suht sassi ajanud. Täna nt tekkis selline olukord, et sai pandud 2 player varjant, valitud sai 2 Fordi (Märtin ja Duval).
Komistuskivix jällegi SS. Nii sõitis Märtiniga võistlev vend super SS-il Duvaliga (kuigi player2 oli Duval). Pärast, vaadates üldist tabelit, oli seal 2 Duvali. Asja lähemalt uurides selgus, et "Duval nr.2" oli kehastunud R. Burns-iks ja nii terve ülejaänud hooaja vältel sõitis keegi Fordi mees, nimega F. Duval ja korjas team Peogeot-le punkte. :) :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Fordi 2 eridisini on ikka selle mängu tarkvara suht sassi ajanud. Täna nt tekkis selline olukord, et sai pandud 2 player varjant, valitud sai 2 Fordi (Märtin ja Duval).
Komistuskivix jällegi SS. Nii sõitis Märtiniga võistlev vend super SS-il Duvaliga (kuigi player2 oli Duval). Pärast, vaadates üldist tabelit, oli seal 2 Duvali. Asja lähemalt uurides selgus, et "Duval nr.2" oli kehastunud R. Burns-iks ja nii terve ülejaänud hooaja vältel sõitis keegi Fordi mees, nimega F. Duval ja korjas team Peogeot-le punkte. :) :)
Eestpoolt võid lugeda sama juhtumit, kus meile Fordidega sõites juhtus nii, et Solberg võitis kõik rallid ala 10 minutiga ja ei saanud keegi talle vastu. Lihtsalt Alister kadus ära ja mängu tuli 2 Solbergi. Eks seal on mõned vead mis ärritavad, aga pole hullu sest mäng ise on üldiselt hea. Tundub, et 3ndad versioonid on veic kehvad nagu ka CMR3 oli jura. 4 s peaks hea jälle tulema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Strike kirjutas:Sõitsin siis eile 3 korda ära Hyundaiga ja Rootsi ralli SS4. Parimaks ajaks sain teisel läbimisel 2.59,64.
Sain eile kah mahti seda proovida. Ma ei saa ühest asjast absoluutselt aru, kuidas sul oli võimalik TEISEL !!! läbimisel saada aeg 2,59??? Ma üritasin ja kolmandal korral sain 3,12, huvi pärast lasin edasi, parimaks sain 3,07. OK, sealt saaks maha ehk veel max5 sekki. Aga kuidas sa said oma teisel läbimisel sellise aja, sellest ei saa ma mitte kuidagi aru. Selleks peaks olema rada absoluutselt pead või kusagilt räigelt lõikama, sest kaardi lugemise järgi sellist aega sõita ei kujuta ma mitte kuidagi ette.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jälgija kirjutas:
Strike kirjutas:Sõitsin siis eile 3 korda ära Hyundaiga ja Rootsi ralli SS4. Parimaks ajaks sain teisel läbimisel 2.59,64.
Sain eile kah mahti seda proovida. Ma ei saa ühest asjast absoluutselt aru, kuidas sul oli võimalik TEISEL !!! läbimisel saada aeg 2,59??? Ma üritasin ja kolmandal korral sain 3,12, huvi pärast lasin edasi, parimaks sain 3,07. OK, sealt saaks maha ehk veel max5 sekki. Aga kuidas sa said oma teisel läbimisel sellise aja, sellest ei saa ma mitte kuidagi aru. Selleks peaks olema rada absoluutselt pead või kusagilt räigelt lõikama, sest kaardi lugemise järgi sellist aega sõita ei kujuta ma mitte kuidagi ette.
Sõitsid sa ikka SS4? Mu parim aeg oli enne ka seal 3.20 ja seda parandasin hyundaiga sõites 20 seki. Mai tea kuidas a nii see aeg mul tuli. Mingeid erilisi lõikamisi küll polnud sellised tavalised. Usu mind sellest ajast saab veel maha võtta sekundi paar. Ja esimesel korral lasin suht hooga proovisin kõik kurvid läbi mis võimalik hooga lasta ja kus lõigata ja siis teisel läbimisel oli juba rada peas ja andsin minna.

P.S Proovi täna katse pähe õppida ja lasta täiega vaata kas saad parema aja, kui see 07 mis siiani. Ma siis täna veel ei hakka uut katset lisama. Homme panen uue katse.
Viimati muutis Strike, 13 Veebr 2004, 15:25, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Hunday ei ole küll suurem asi aga minagi sain teisel läbimisel kõige parema aja ja selleks oli mul 3.01.12 ja sellest ma ei saa kunagi paremini sest see oli täiesti ilma vigadeta sõit.Proovisin pärast seda katset ka X-ga aga sain ka sellega ära sest temaga on ikka jääl raske.Mis katse on järgmiseks?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Hunday ei ole küll suurem asi aga minagi sain teisel läbimisel kõige parema aja ja selleks oli mul 3.01.12 ja sellest ma ei saa kunagi paremini sest see oli täiesti ilma vigadeta sõit.Proovisin pärast seda katset ka X-ga aga sain ka sellega ära sest temaga on ikka jääl raske.Mis katse on järgmiseks?
No nägid nüüd ma hetkel ainus kes 3 min piiri alistanud, kuid 3.01 on ka ikka väga hea aeg. Jussis usu mind sellest ajast mis ma sõitsin saab veel maha 2-3 seki. Ma proovisin pärast seda sama katset sõita edasi ja sain ühe korra peale 2 splitti -2 seki aja.Seega on võimalik veel kiiremini.
Õhtul lisan uue katse, mis järgmiseks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Eks ma proovin siis lumel vähe kiiremaks saada ja lõpetada virisemise ;) Järgmine võiks olla mingi kruus ehk
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Järgmiseks võiks võtta Kreeka kõige pikema katse mingi 10,6 km vms. See vist oli SS4 või SS5 täpselt ei mäleta. Ja autoks võiks olla Subaru. Reeglid samad nagu ikka olnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Sõtsin Kreeka 2., mis oli kõige pikem katse (5. on sama, kuid 2. on eespool ning varem oleme sõitnud seda pikemat, mis varem on). Tunnistan ausalt üles, et Subaru ei ole mu lemmik, kuna ta hääl on nii vaikne võrreldes muu müraga, mis ümber on ning see raskenab õigel ajal käike vahetada. Katse rekord varem oli 5,30, mis oli sõidetud ralli sees (ei tea isegi, mis autoga seal rekord tuli). Esimene katse subaruga oli kõike muud kui meeldiv, kaotus oli 50 sekki!!! Eks sai liiga laksitud ka ja nii neid suuri vigu tuli üksteise otsa. Teine katse oli oluliselt parem ja püüdisn meelde jäänud hulle kohte (katsel ca 3 oli vist) vaiksemalt võtta ja sealt pääsesin ka ilusasti läbi, kuid eelviimases splitis oli üks vasak kaks, mis kuidagi neljanda põhjaga ei tahtnud läbi lasta ja nii tuli ikka üks suur viga, aeg oli 5,24. Kolmandal korral üritasin vähem riskantsemaid kohti pisut julgemalt võtta ja vältida neid "hulle kohti". Üldine tempo läks õige pisut kiiremaks ja ühtegi suurt viga (kuhugi kraavist alla kihutamine) sisse ei tulnud, kuid üks spinn ikka kahjuks oli. Aeg kolmandal katsel 5,17,49.
Vasta