Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Veix
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Juul 2016, 11:23

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Veix »

Minek Soome rallile, seega oleksin ka huvitatud.
Kraega särk on ilusam, kuid ilma kraeta versioonil on kujundus parem.

Mis oleks särgi maksumus? Tõenäoliselt ilma kraeta särk oleks soodsam?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Veix kirjutas:Minek Soome rallile, seega oleksin ka huvitatud.
Kraega särk on ilusam, kuid ilma kraeta versioonil on kujundus parem.

Mis oleks särgi maksumus? Tõenäoliselt ilma kraeta särk oleks soodsam?
Mõtlesin ka sama, et kui disainid oleksid vahetuses, oleks parem. :P
Söörlöne!
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Ott on muidugi täielik Poola spetsialist - seda on varemgi nähtud. Aga ometi tunne nagu pauk luuavarrest. Ja mis imeläbi see Dmack selleks ralliks oma rehvid nii heasse "vormi" sai. Meenutab Pirellit, kes ka aeg-ajalt teatud oludes Michelini üllatada suutnud on.

Kahtlus jääb, et see võis olla ühekordne üllatus... Aga päris kindel ei julge olla. Stardipositsioon järgmisteks rallideks ju endiselt hea. Ja üldse on see WRC hooaeg juba omamoodi kummaliseks kujunemas - 6 erinevat võitjat järjest. Ei mäletagi, millal viimati nii oli, aga eks ikka hea hulk aastaid tagasi.:)

---

Mis puudutab seda "**** VW" särki, siis muidugi jah - uskumatu (või mis uskumatu - maailm ju kirju), et osad nii mõtlevad. Erakordselt silmakirjalik juba kas või selles mõttes, et kui näiteks seesama VW teeks Otile homme pakkumise, et tule sõida meie ridades, siis needsamad fännid hüppaksid rõõmust.

Heal juhul võib oma suurima vaenlase sinnasamusesse saata, kellega sa enam kunagi mingit tegemist teha ei taha. Aga selles Volkswagenis pole midagi nii erilist (eriliselt halba), et nendega peaks sillad põletama. Lihtsalt üks konkurentidest.

---

Hirmsa lagiga kirjutan siin. :D
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Vahula »

WRC lehel uus video

Ott Tänak "Driver Profile" Video Clip: http://goo.gl/zm9chM
‪#‎WRC‬ DMACK Tyres
Photos: J.Ree Photography / Red Bull Contentpool
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Olarir »

jens kirjutas: Mis puudutab seda "**** VW" särki, siis muidugi jah - uskumatu (või mis uskumatu - maailm ju kirju), et osad nii mõtlevad. Erakordselt silmakirjalik juba kas või selles mõttes, et kui näiteks seesama VW teeks Otile homme pakkumise, et tule sõida meie ridades, siis needsamad fännid hüppaksid rõõmust.

Heal juhul võib oma suurima vaenlase sinnasamusesse saata, kellega sa enam kunagi mingit tegemist teha ei taha. Aga selles Volkswagenis pole midagi nii erilist (eriliselt halba), et nendega peaks sillad põletama. Lihtsalt üks konkurentidest.

---

Hirmsa lagiga kirjutan siin. :D
Ma ei saa aru miks pool foorumit sellest vw teemast mähib. Keegi pole nende särkidega tõiselt ju mõelnud et vw kuhugi musta auku peaks minema vms. See oli eelmisel aastal emotsiooni tulvas välja öeldud lause, kui ott selle välja hõikas siis ahhuijeitasid kõik siin oti kommentaari pihta ja nüüd mingi hala. Suht kurb kui seda nii tõiselt võetakse ja naljale pihta ei saa.

Ma pole nende särkidega kuidagi seotud.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Olarir kirjutas: Ma ei saa aru miks pool foorumit sellest vw teemast mähib. Keegi pole nende särkidega tõiselt ju mõelnud et vw kuhugi musta auku peaks minema vms. See oli eelmisel aastal emotsiooni tulvas välja öeldud lause, kui ott selle välja hõikas siis ahhuijeitasid kõik siin oti kommentaari pihta ja nüüd mingi hala. Suht kurb kui seda nii tõiselt võetakse ja naljale pihta ei saa.

Ma pole nende särkidega kuidagi seotud.
Ma saadan su lihtsalt per*sse. Mis emotsioone see sinus tekitab?

Ning mulle isiklikult tundub, et sild Tänaku ja VW vahel on juba põlema pandud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 283
Liitunud: 26 Aug 2011, 14:37
Asukoht: Tartu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas markol »

Kolin kirjutas:
Olarir kirjutas: Ma ei saa aru miks pool foorumit sellest vw teemast mähib. Keegi pole nende särkidega tõiselt ju mõelnud et vw kuhugi musta auku peaks minema vms. See oli eelmisel aastal emotsiooni tulvas välja öeldud lause, kui ott selle välja hõikas siis ahhuijeitasid kõik siin oti kommentaari pihta ja nüüd mingi hala. Suht kurb kui seda nii tõiselt võetakse ja naljale pihta ei saa.

Ma pole nende särkidega kuidagi seotud.
Ma saadan su lihtsalt per*sse. Mis emotsioone see sinus tekitab?

Ning mulle isiklikult tundub, et sild Tänaku ja VW vahel on juba põlema pandud.
Minule ikkagi tundus, et otseselt ei saadetud musta kohta vw vaid nende kiirus ja domineerimine. Tollel hetkel näitas Ott, et saab fordiga neist kiirem küll olla ja seda ka väljendas. Igaüks mõistab seda oma mätta otsast omamoodi. Iseasi kas seda peab särgil just ära mainima, aga eks igaüks ise teab mis ta selga paneb.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas SLy »

Kolin kirjutas:
Olarir kirjutas: Ma ei saa aru miks pool foorumit sellest vw teemast mähib. Keegi pole nende särkidega tõiselt ju mõelnud et vw kuhugi musta auku peaks minema vms. See oli eelmisel aastal emotsiooni tulvas välja öeldud lause, kui ott selle välja hõikas siis ahhuijeitasid kõik siin oti kommentaari pihta ja nüüd mingi hala. Suht kurb kui seda nii tõiselt võetakse ja naljale pihta ei saa.

Ma pole nende särkidega kuidagi seotud.
Ma saadan su lihtsalt per*sse. Mis emotsioone see sinus tekitab?

Ning mulle isiklikult tundub, et sild Tänaku ja VW vahel on juba põlema pandud.
vaevalt, et volkaris sellised preilid tööl on nagu cristiano ronaldo, kellele selline väike asi südamesse läheb. millest sa seda järeldad, et sild on juba põlema pandud?
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

Kolin kirjutas: Ma saadan su lihtsalt per*sse. Mis emotsioone see sinus tekitab?

Ning mulle isiklikult tundub, et sild Tänaku ja VW vahel on juba põlema pandud.
Tore siis, et sina otsustaja pole, kui su meelest sildade põletamist rallimaailmas mängitakse. Ja pole vist vaja mitu korda mõelda, miks paljud foorumlased ei julge siin üldse suud lahti teha, vaid peavad passiivselt jälgima. kohe saad ju verbaalselt vasta tatti, kui midagi valesti arvad. olgu siis Oti suunas konstruktiivset kriitikat tehes või mõnel muul juhul "enamusega" vastuollu minnes.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Vot sama sulle. Ma tegin sellel teemal esimest korda suu lahti ja kohe sain sinu käest vastu molli MUHK
Ma pole otsustaja. Lihtsalt minu arvates ei ole see Fu*ck the VW lihtsalt ilus. Ma saan aru,et emotsioonide ajel öeldud. Ning Tänakul oli endal ka häbi, et sedasi ütles. Ning pärast käis vabandamas. Ning nüüd tuletavad seda kõik meelde. Minu arust oli see suht solvav konkurentide suhtes.
Mis jutt siis siin käiks kui Mikkelsen oleks üetlnud, et Fu*ck the Tänak. Kas see poleks olnud solvav? Ning see aasta olnuks VW fännidel seljas sama kirjaga särk. Me kõik näeme seda meie vaatvinklist. Aga kui see lause tuli siis oli see ka VW-le solvav.
Ma ei taha siin mingit intriigi punuma hakata. Aga ära hakkab juba viskama see mull ühe ja sama asja suhtes.
Ma arvan kui tulen kirjaga F*uck the Tänak särgil soome siis astun sealt otse EMO-sse. Meie eestlased ei suuda seda tolerantselt võtta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ahti112
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Veebr 2016, 15:53

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas ahti112 »

Mis te arvate, et üks särk fänni seljas paneb tiimide bosse oma otsuseid tegema? Ja kaua võib üht vaidlust edasi arendada, räägiks vahelduseks midagi mõistliku ka.
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nool »

ahti112 kirjutas:Mis te arvate, et üks särk fänni seljas paneb tiimide bosse oma otsuseid tegema? Ja kaua võib üht vaidlust edasi arendada, räägiks vahelduseks midagi mõistliku ka.
Paraku see sõnum kahjuks kujundas arvamust kõigist Eesti fännidest, negatiivse alatooniga asi jääb alati ka meelde, ei kiida heaks.

Mäletan kui said esimesed särgid tehtud Soome Rallile Marko ja Kitsingu auks 1997 või 8. Enne minekut saime Marko enda käest veel pildid kust saime Corolla (või Celica vist oli isegi). Interneedusest tol ajal ei saanud midagi, hull sebimine oli. Sõnum särgil oli äkki: "fastest carbonbased lifeform ever existed" või catch if you can, (erinevatel aastatel said erinevad) Tol hetkel polnud Markost keegi suurt midagi kuulnud, pidime kõva teavitustööd tegema, aga aastaga läks järjest toredamaks:)

Soomes kohal ja särgist oleks huvitatud, aga palun saatke päring Dmckile ja Otile kasvõi rallifoorumi poolt(haldaja) kirjeldus oma plaanist. Kui suudate ära tõestada, et eesmärk pole äriline ja särgid saavad näiteks ainult foorumi liikmed.. ehk õnnestub ka nõusolek saada. Vastasel juhul võib olla ebamugav selle särgiga Dmacki teami läheduses viibida kui sind vaadatakse kui kaubamärgi autoriõiguste varast või võltstoote kandjat.
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

nool kirjutas:Soomes kohal ja särgist oleks huvitatud, aga palun saatke päring Dmckile ja Otile kasvõi rallifoorumi poolt(haldaja) kirjeldus oma plaanist. Kui suudate ära tõestada, et eesmärk pole äriline ja särgid saavad näiteks ainult foorumi liikmed.. ehk õnnestub ka nõusolek saada. Vastasel juhul võib olla ebamugav selle särgiga Dmacki teami läheduses viibida kui sind vaadatakse kui kaubamärgi autoriõiguste varast või võltstoote kandjat.
Paraku on nii, et jääb see aktsioon minupoolt ära. Oli siis plaan koguda huvilised kokku ja teha ühistellimus särgile.
Pidasin nõu asjaosalistega endaga ja ei saanud nendepoolt rohelist tuld asjale. Oma tarbeks võib teha üks kõik mida, aga asju müüa ei tohi. Ott Tänak nimega äri teha ei tohi, pole vahet, kas kasumiga v mitte, siis peab olema nõusolek ja üldjuhul on need maksutatavad, ilma on see ebaseaduslik.
Ilmselt nende poolt kardetakse kõige rohkem seda, et mingil hetkel võib asi muutuda masstoodanguks ja kui nt WRC alal midagi müüa väljaspool ametlikke müügipunkte ja lubasid, võivad selle tagajärjel trahvid päris suured olla.

Nii, et kel soovi, saab antud särgi endale ise valmis teha.
Paraku on asjad nii.
Polnud ka ennem asjaga kursis.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

Kolin kirjutas:Vot sama sulle. Ma tegin sellel teemal esimest korda suu lahti ja kohe sain sinu käest vastu molli MUHK
Kas tegid suu lahti teist või kolmandat korda ei oma tähtsust. Mina ei saanud aru, et sul olnuks õigust kasutaja markol "lihtsalt p*rse" saata, sest ta avaldas oma arvamust, mis oli igati adekvaatne.
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

ahti112 kirjutas:Mis te arvate, et üks särk fänni seljas paneb tiimide bosse oma otsuseid tegema? Ja kaua võib üht vaidlust edasi arendada, räägiks vahelduseks midagi mõistliku ka.
Tiimi bosse mitte, aga erinevate leeride fännid võivad väga lõviks kätte ära minna, kui ohtralt vägijooki tarvitatud..
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

muhk kirjutas:
Kolin kirjutas:Vot sama sulle. Ma tegin sellel teemal esimest korda suu lahti ja kohe sain sinu käest vastu molli MUHK
Kas tegid suu lahti teist või kolmandat korda ei oma tähtsust. Mina ei saanud aru, et sul olnuks õigust kasutaja markol "lihtsalt p*rse" saata, sest ta avaldas oma arvamust, mis oli igati adekvaatne.
Vot Vot näe see tõi sinus esile negatiivse emotsiooni. See oligi asja point. Miks sa seda nüüd lihtslt naljaks ei pidanud. :?:

Kasutajat Markol pole ma kuhugile saatnud. Aga saadan talle suured tervitused :D

Minu suured vabandused kasutajale Olaririle Loodan,e t väga sind ei solvanud.


Minu poolt on selle teemaga kõik. MOTT :notworthy:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kristjanmust »

Tõmbame siin ühe teema kokku ja alustame paremat.
Kus ilmub ja millal ning kust saaks osta mingit Rally Guide vms, kus oleks sees katsete kaardid jms?

Eestist Neste tanklatest tasuks otsida?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

kristjanmust kirjutas:Tõmbame siin ühe teema kokku ja alustame paremat.
Kus ilmub ja millal ning kust saaks osta mingit Rally Guide vms, kus oleks sees katsete kaardid jms?

Eestist Neste tanklatest tasuks otsida?
Ma pigem arvan, et Äkki ralli kodulehel on need saadaval.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kristjanmust »

Kodulehel on üks üldkaart, aga seal on üks katse 3 pikslit. :(
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas calderon »

Ajakiri sport
Vasta