Wurz ei astu McLarenist välja

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Wurz ei astu McLarenist välja

Postitus Postitas Fulber »

Alex Wurz lükkab tagasi kõik pakkumised naaseda F1 võistluskeerisesse. Pikendades oma lepingut Mclareni testsõitjana, ütleb Wurz ära Jaguar Racing-ule.
Austerlane testib McLarenit aastast 2000, kui ta lõpetas oma Benetton-i karjääri. Jaguar on aga endiselt huvitatud sellest, et Wurz "rohelise kiskja" rooli istuks.
"Pole ju mingi saladus, et olen endiselt Jaguar-i poolt priviligeeritud sõitjate nimekirja tipus. See teeb mulle au. Sellegi poolest, nüüd, kus McLareni 2004 hooaja testimised on alanud, tunnen vajadust, olla ise-enda peremees ja keskenduda põhjalikult hooaja ettevalmistustele. McLaren on lojaalne ja igati auväärt tiim, milles on au olla osaline. Usun. et nemad suudavad ka pakkuda mulle ka paremaid tuleviku väljavaateid" ütles Wurz


Allikas: www.autosport.com
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Reaalset lootust McLareni rooli saada ei tohiks Wurzil ju olla. Montoya tuleb 2005 aastal ja ka siis ei ole Wurzil kohta ( kui just Coulthard ja Räikkonen ei lahku :? ), kuid see on juba liiga unistus. Huvitav millele ta loodab siis.
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ta loodab järelikult ühele ideele mis ringleb, 3 masinat meeskonna kohta, ja see teeb siis Wurzi kindlalt 3'ndaks sõitjaks Mclarenis.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

See muidugi eeldaks Minardi väljalangemist. Huvitav, võibolla tõesti loodab ta sellele. See küll väike lootus aga................................. Minardi järgmiseks hooajaks on raha ilmselt leidnud, kuid ei või iial teada.
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ja ei saa ennem teadma kui hooaeg läbi kuna on enne ka nähtud meeskondi, kes lahkuvad poole hooaja pealt.
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

see on tõesti niipalju kui mina olen arusaanud tema ainus lootus sõitma pääseda. kui järgmine aasta on sõitjad olemas siis 2005aastal kui Montoya tuleb talle ka ju kohta ei ole sest Kimi on ees ja arvatavasti tehakse temaga leping
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Aga ega see ju veel kindel ei ole, et Kimi Räikkoneniga leping sõlmitakse see sõltub suuresti tuleva hooaja tulemustest. Kuigi võib arvata, et just Räikkonen jätkab ka aastal 2005. Seega võibolla ka nii, et Wurz-i rahuldab ka testisõitja töö. :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Mulle tundub isiklikult,et Wurz on üsna kannatamatu kuju.Eelmisel aastal tundis Toyota tema vastu väga tõsist huvi (ilmselt sellele kohale kus praegu Panis),kuid konks oli selles et Toyota sõitjad taheti alles kuskil möödunud aasta sügisel paika panna.Ning-vist 2002 juuli lõpus teatati et Wurz jätkab...McLarenis...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et praegu ei olnud tegu kannatamatusega vaid ta otsustas konkurentsivõimelise teami kasuks tulevikku silmas pidades. Kui nüüd peaks sedasi juhtuma, et üks F1 team ei jätka sarjas siis on kõik meeskonnad kohustatud rajale tooma kolmanda auto siis selle masina piloodiks on kindlasti Wurz.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

Kolin kirjutas:Ma arvan, et praegu ei olnud tegu kannatamatusega vaid ta otsustas konkurentsivõimelise teami kasuks tulevikku silmas pidades. Kui nüüd peaks sedasi juhtuma, et üks F1 team ei jätka sarjas siis on kõik meeskonnad kohustatud rajale tooma kolmanda auto siis selle masina piloodiks on kindlasti Wurz.
tulevikku silmas pidades!
loogiliselt võttes saaks ta ju mclareni eest võistelda alles 2006 ja keegi ei viitsi nimodi ootata, kui just talle pakkumisi ei tehta mujale tiimi.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Wurz ju tegelikult suhteliselt stabiilne sõitja. Seda vähemalt algusaastatel. 2000 hooaeg oli tal hunnik õnnetust. Ei lõpetanud ta ju peaaegu kordagi punktikohal :? . Benettoni tase jättis muidugi kõvasti soovida (viimane poodiumikoht tuli vist 2000 aastal Spa-s tänu oma salarelvale :P ). Fisichellale jäi ta ikka üpris palju alla. Kui ma õieti mäletan, siis võitles ta Minanrdidega viimase koha eest :( . Huvitav, kas ta on siis niipalju arenenud, et temast niimoodi huvitutakse. Võibolla oskab ta väga hästi autot testida. Muidu McLaren ju teda ei hoiaks seal. Väikese paralleeli leiab tema ja Pizzionia vahel. Oli ju tema ka tippmeeskonna testisõitja. Teda veel kiideti ju ka. Kui aga Jaguari sai, siis oh seda õnnetust. Keegi ju selliseid tulemusi eriti ei lootnud. Millegipärast arvan, et Wurziga on sama lugu. Kui ta peaks lahkuma McLarenist, siis ma küll kahtlen, et kas ta üldse kusagil tegusi tegema hakkab. Aga nagu mulle on kombeks öelda : Elame-näeme :wink:
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ei ütleks et ta niiväga stabiilne sõitja oli. Kiire oli ta küll. Aga avariisid tuli ka... Nt. 1998 aasta Kanada GP alguses. A no eks ta on vahepeal ka arenenud ja küpsemaks sõitjaks saanud :)
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

1997 aastal Silverstone´s oli ka vist poodiumikoht.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jah, see oli ka minuteada tema esimene GP :) Ja Benettoni viimane poodium tuli 2001 Spas mitte 2000.
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Austerlased siiski oma sõitjata ei jää;Klien liitub ju Jaguariga.Kahju siiski,et Wurz üsna naiivselt loodab,et ehk,ehk jõuab McLareni põhisõitjaks.Samamoodi lootis ta ju 2001,enne Häkkineni lõpetamist...
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

ta ongi selline kes loodab et ta saab koha ja lõpuks ei saa
kaua ta juba seal testisõitja on olnud?
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Alates 2001 aastast kui ma õieti mäletan.
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ei tasu viriseda Wurzi kallal. Testisõite tehes saab parajalt kogemust kuidas masinat parandada ja head seadistust leida.
Mida rohkem mees teste teeb seda suurem kogemuste pagas tal on. Ja kui ta loodab sellele ideele mida ma ennem mainisin, siis soovin ainult edu ja ise sooviks ka isegi 3 masinaga meeskondi näha. Mida rohkem osalejaid seda põnevam ja meeskondi võiks ka juurde tulla.
Wurz on McLareni testisõitja sellest ajast peale kui Panis lahkus, kui ma nüüd rängalt ei eksi.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Frank kirjutas:Ei tasu viriseda Wurzi kallal. Testisõite tehes saab parajalt kogemust kuidas masinat parandada ja head seadistust leida.
Mida rohkem mees teste teeb seda suurem kogemuste pagas tal on.
Jah, täiesti nõus. Usun, et Wurz ise on oma positsiooniga ilmselgelt rahul. McLareni testimine tõstab ta aksiaid ja kindlasti ka võimeid. Igatahes kahju see talle küll ei tee.
Vasta