Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nsa »

Kolin kirjutas:Hetkel siis kaks reaalselt võimaliku varianti on.
1 Meeke ja Tänak
2 Evans ja Tänak
Millegipärast ei usu, et vokariga või hyndaiga kaubale saadi. Aga mine tea. Ogier võib hyndaisse minna ja VW võtab Tänaku asemele. Ilus unistus mis? Või läheb mu unenägu täide.
VW on siiski kõige vähem usutav variant. M-sport ikkagi kõige usutavam.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

nsa kirjutas:
Kolin kirjutas:Hetkel siis kaks reaalselt võimaliku varianti on.
1 Meeke ja Tänak
2 Evans ja Tänak
Millegipärast ei usu, et vokariga või hyndaiga kaubale saadi. Aga mine tea. Ogier võib hyndaisse minna ja VW võtab Tänaku asemele. Ilus unistus mis? Või läheb mu unenägu täide.
VW on siiski kõige vähem usutav variant. M-sport ikkagi kõige usutavam.

Eks ta M-sport ikka ole jah. Oli see vist Prantsusmaa ralli ajal kui Becsy tweetis et Ogier olevat öelnud, et ta ei lähe kuhugi, et miks ta peaks. Volkar on võimalik kui MIkkelseni kõrvale pannakse veel üks masin, mis pole ka tegelikult ju välistatud. Millegi pärast arvan et Märtin käiski just VW juures, et poisil oleks ikkagi kõige parem tehnika. Küsija suu pihta ei lööda!
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Kas just VW ei teatanud Ogieriga lepingu pikendamisest? :D Neljandast VW-st on aeg-ajalt ka räägitud, aga pigem Abbringu või Wiegandiga seoses. Ei teagi, mis seis seal hetkel on või mida VW neljandast autost arvab. Kolmikust Ogier, Latvala, Mikkelsen ei ole aga VW-l mõtet kedagi välja vahetada Tänaku vastu. Küll aga peaks Ott huvi tekitama teistes, kõige enam Fordis, siis Citroenis ja noh võib-olla mingitel tingimustel ka Hyundais.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

VW võimalusse ma ei usu. Neil on piisavalt häid sõitjaid. Kui peaks nelas auto juurde tulema, siis sõidab sellega pigem mõni sakslane.
Hyundai valis enadle Neuville ja tiimi ehitamine käib tema ümber. Ei usu, et nad Otti vajavad. Pigem võetakse keegi, kes masina kindlalt lõpuni toob ja punkte kogub. Teist autot võivad jagada ka kaks sõitjat, üks sõidaks asfaldil ja teine kruusal.
Kui Citroen peaks Ostbergi välja vahetama, siis arvan, et võetakse mingi noorem prantsusekeelne kutt.
M-Sport on kõige tõenäolisem. Kuna M-Sport ja Dmack on viimasel ajal suured sõrad, ei välistaks ma ka võimalust, et Ott sõidab M-Sporti teises tiimis Dmacki raha ja rehvidega.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nsa »

Timur_P kirjutas:VW võimalusse ma ei usu. Neil on piisavalt häid sõitjaid. Kui peaks nelas auto juurde tulema, siis sõidab sellega pigem mõni sakslane.
Hyundai valis enadle Neuville ja tiimi ehitamine käib tema ümber. Ei usu, et nad Otti vajavad. Pigem võetakse keegi, kes masina kindlalt lõpuni toob ja punkte kogub. Teist autot võivad jagada ka kaks sõitjat, üks sõidaks asfaldil ja teine kruusal.
Kui Citroen peaks Ostbergi välja vahetama, siis arvan, et võetakse mingi noorem prantsusekeelne kutt.
M-Sport on kõige tõenäolisem. Kuna M-Sport ja Dmack on viimasel ajal suured sõrad, ei välistaks ma ka võimalust, et Ott sõidab M-Sporti teises tiimis Dmacki raha ja rehvidega.
Usun, et sinu oletused peavad suures plaanis paika, kas siis m-sport või dmack m-sport ei ole enam suurt vahet.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Timur_P kirjutas:VW võimalusse ma ei usu. Neil on piisavalt häid sõitjaid. Kui peaks nelas auto juurde tulema, siis sõidab sellega pigem mõni sakslane.
Hyundai valis enadle Neuville ja tiimi ehitamine käib tema ümber. Ei usu, et nad Otti vajavad. Pigem võetakse keegi, kes masina kindlalt lõpuni toob ja punkte kogub. Teist autot võivad jagada ka kaks sõitjat, üks sõidaks asfaldil ja teine kruusal.
Kui Citroen peaks Ostbergi välja vahetama, siis arvan, et võetakse mingi noorem prantsusekeelne kutt.
M-Sport on kõige tõenäolisem. Kuna M-Sport ja Dmack on viimasel ajal suured sõrad, ei välistaks ma ka võimalust, et Ott sõidab M-Sporti teises tiimis Dmacki raha ja rehvidega.
Viimane aeg sii Tänakul prantsuse keele kursusele minna :)
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

M-sport, WRC ning Dmacki juures on vaid üks "aga". Nimelt lumel ja kruusal võiks ju nende D-mackidega nühkida, kuid asfaldirehvi sooritusvõimet nägime me kõik, ma ei näe küll võimalust, et nad jõuaks aastaga rehvi nii heaks arendada, et Tänak sellega asfaldirallil normaalselt sõita saaks.

Kuigi noh, kui sul oleks valida, kas sõita pastlaga asfaldirallidel või mitte üldse sõita, siis ilmselt valiksid kõik esimese variandi.

Ma ei ütleks, et Ford nii aeglane oleks, Evans liigub täitsa heas tempos, eraldi asfaldil, pigem on probleem mandunud Hirvonenis, kes ei suuda oma kunagisel tasemel sõita ning seetõttu tundub ka auto nõrk olema. Muidugi on selge see, et Fordil on ilmselt kõige vähem võimalusi (ja raha) autot arendada.. aga kas see vahe nii suur on.. ei usu.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas maailmameister »

Tahaks loota, et me saame Fordi kiirusest parema pildi Walesi rallil :)
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas raulito »

Kiiruse poolest on kõige kiirem VW ja ülejäänud on kiiruse osas ühel pulgal. Selle vahega et Hyundai võib olla testib ja arendab autot veidi rohkem kui Ford ja Citroen. Fordil aga puudub tehasetugi ja autot ilmslet väga ei arendata. Kui oleks midagi valida oleks loogiline valik VW ja Hyunday vahel.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Ma nüüd ei mäleta kas Wilson ütles 2015 või 2016 pidi ford osalise tehase toe tagasi tooma.
Isiklikukt näeks Tänakut pigem Citroenis kui Fordis. Ok Evans liigub suht kiiresti Fordiga. Aga pole olnud poodiumi konkurentsis. Samas Meeke näitab, et on suudab Citroeniga olla top nelja konkurentsis
Kuid arvan jah, et meeskond saab pigem olma M-Spordi oma. Kas siis koos DMackiga või ilma.
Aga huvitav on see, et nii kindlalt väideti lepingu allkirjastamisest. Aga keegi ei te kellega see leping allkirjastati. Kas pole müstiline. Tundub pigem selline mull olema.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

Võibolla teatakse ka aga lihtsalt need inimesed, kes selle asja sees ka ise on, teavad, et igal uudisel on oma aeg ning see on nii ikka kindla põhjusega.

Eks jutte liigub jah igasuguseid.. küllap lähiajad toovad selguse majja.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Suurkala »

Fordi kiirus on siiani kindlasti jäänud tihendi taha mis rooli ja istme vahele jääb. Viimane WRC etapp oli Tänak ju ilusti poodiumi konkurentsis enne katkestamist. Kui Tänak oleks tookord lõpuni tulnud, siis usun, et see oleks olnud selle hooaja Fordi parim tulemus.
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Rebane »

Kas Matton mitte Hiinas wtcc etapil ei olnud prantsusmaa ralli ajal?
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

Kolin kirjutas:Ma nüüd ei mäleta kas Wilson ütles 2015 või 2016 pidi ford osalise tehase toe tagasi tooma.
Isiklikukt näeks Tänakut pigem Citroenis kui Fordis. Ok Evans liigub suht kiiresti Fordiga. Aga pole olnud poodiumi konkurentsis. Samas Meeke näitab, et on suudab Citroeniga olla top nelja konkurentsis
Kuid arvan jah, et meeskond saab pigem olma M-Spordi oma. Kas siis koos DMackiga või ilma.
Aga huvitav on see, et nii kindlalt väideti lepingu allkirjastamisest. Aga keegi ei te kellega see leping allkirjastati. Kas pole müstiline. Tundub pigem selline mull olema.
Huvitav oleks teada, kes on seda kindlalt väitnud, et leping allkirjastati? Isiklikult mina olen küll kuulnud ainult kuulujutte sellest lepingust ja ennem ei usu midagi, kui ametlikult kinnitatakse seda.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -huviline2- »

Sellest oli ametlik uudis küll natukene "kõrgemal" tasemel. Ja noh, vaevalt see tehasetugi praegultki 0 on. Fordi lipud ja tehnoloogia reklaamid nii esiplaanil vaevalt oleks.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

http://totalrallystudio.podbean.com/e/t ... DA.twitter

siin eilne totalrally saade kus Colin Clark räägib ka järgmise aasta koosseisudest. Oti kohta on ta väga kindel, et ta on järgmine hooaeg M-spordis, ütleb et see on pmt garanteeritud. Kiidab ka Oti selle aasta suhtumist, et tegu on üldse teise mehega kui 2012 ning näeb Otti just selle mehena kes saaks VW vastu.

Veel väidab, et Meeke-i koht pole kindel veel Citroenis kuigi minu arust Matton on vastupidist väitnud. Ning Ogieri kohta nii palju, et paar nädalat tagasi oleks olnud võib-olla mingi liikumine kuid nüüd arvab et jääb ikkagi VW-sse kuigi see pole ka veel ikkagi kinnitatud. Kui läheks kuhugi sis kindlasti Citroen mitte Hyundai.

Jutt algab kümnendal minutil.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

MKD kirjutas:M-sport, WRC ning Dmacki juures on vaid üks "aga". Nimelt lumel ja kruusal võiks ju nende D-mackidega nühkida, kuid asfaldirehvi sooritusvõimet nägime me kõik, ma ei näe küll võimalust, et nad jõuaks aastaga rehvi nii heaks arendada, et Tänak sellega asfaldirallil normaalselt sõita saaks.
Ei olnud see Dmacki rehv lumel ka kõige parem. Jari Ketomaa oli hädas, et naastud ei tahtnud sees püsida. Kuna WRC masin on R5st võimsam, siis peaks sellega asi veel hullem olema.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

soca kirjutas:http://totalrallystudio.podbean.com/e/t ... DA.twitter

siin eilne totalrally saade kus Colin Clark räägib ka järgmise aasta koosseisudest. Oti kohta on ta väga kindel, et ta on järgmine hooaeg M-spordis, ütleb et see on pmt garanteeritud. Kiidab ka Oti selle aasta suhtumist, et tegu on üldse teise mehega kui 2012 ning näeb Otti just selle mehena kes saaks VW vastu.

Veel väidab, et Meeke-i koht pole kindel veel Citroenis kuigi minu arust Matton on vastupidist väitnud. Ning Ogieri kohta nii palju, et paar nädalat tagasi oleks olnud võib-olla mingi liikumine kuid nüüd arvab et jääb ikkagi VW-sse kuigi see pole ka veel ikkagi kinnitatud. Kui läheks kuhugi sis kindlasti Citroen mitte Hyundai.

Jutt algab kümnendal minutil.
Mainis ainult, et Ott on kindlasti järgmine aasta WRC-s. Aga kordagi ei maininud seda, et ta kindlalt M-Spordis on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Kolin kirjutas:
soca kirjutas:http://totalrallystudio.podbean.com/e/t ... DA.twitter

siin eilne totalrally saade kus Colin Clark räägib ka järgmise aasta koosseisudest. Oti kohta on ta väga kindel, et ta on järgmine hooaeg M-spordis, ütleb et see on pmt garanteeritud. Kiidab ka Oti selle aasta suhtumist, et tegu on üldse teise mehega kui 2012 ning näeb Otti just selle mehena kes saaks VW vastu.

Veel väidab, et Meeke-i koht pole kindel veel Citroenis kuigi minu arust Matton on vastupidist väitnud. Ning Ogieri kohta nii palju, et paar nädalat tagasi oleks olnud võib-olla mingi liikumine kuid nüüd arvab et jääb ikkagi VW-sse kuigi see pole ka veel ikkagi kinnitatud. Kui läheks kuhugi sis kindlasti Citroen mitte Hyundai.

Jutt algab kümnendal minutil.
Mainis ainult, et Ott on kindlasti järgmine aasta WRC-s. Aga kordagi ei maininud seda, et ta kindlalt M-Spordis on.
Mina küll kuulsin :lol: ...ütleb ju veel et väga huvitav noor koosseis Evans ja Tänak.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
mcwax

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas mcwax »

soca kirjutas: Mina küll kuulsin :lol: ...ütleb ju veel et väga huvitav noor koosseis Evans ja Tänak.
Sekundeerin. Selle jutu järgi oleks nagu kohe täitsa kindel, et sõidab ja just Fordiga.
Vasta