WAP-iga WRC tulemuste jälgimine???

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

WAP-iga WRC tulemuste jälgimine???

Postitus Postitas siilikärss »

Selline lihtne küssa rahvale. Kas keegi pädev isik oskab soovitada,et kus ja kuidas on võimalik vaadata WAP-i kasutades WRC etappide ajal katsete tulemusi? Ja kus oleks võimalikult värske info.
Kataloonia etapi ajal sai proovitud ja luuratud ja EMT kaudu kuhugi eesti rallilehele välja jõutud,aga sääl oli väääääääga vana info- neljanda katse lõpust oli möödas pea tundi kolm,kui neil oli seal üleval alles kolmanda katse tulemused.
Tänksud ette,kui keegi asjalikku infot oskab jagada :D
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

wap.auto.ee peaks toimima küll.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mul Radiolinja ja see pole veel ühelgi etapil alt vedand. Eesti rallisid metsast jälgitud auto.ee abil, samuti ka soome etappi auto.ee abil. Olen proovinud ka rally-live wappi, aga see nagu õhtuleht, et tulemused tulevad homme.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

http:wap.rally.ee on ka miski. Uudised on kiired suhteliselt, kui pärisnetti saada ei ole.
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

wap.rally.ee on igatahes üliebamugav.. sealt on väga keeruline midagi ülesse leida. wap.auto.ee on ilmselt siiski kõige parem.. aga mingi tunnine viide on ikkagi garanteeritud :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Pidevalt tuleb refreshida lihtsalt.
Kasuta ikka turvavööd ka!
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

noh jah.. kui ikka ei ole siis ei ole :) Samas väike iva on su jutus sees.. olenevalt telefonist jääb wap lehekülg telefoni mällu s.t. uuesti samale lehele minnes võtab selle hoopis mälust.. minu sonyericssonile meeldib igatahes küll mulle pidevalt tünga teha :)
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1031
Liitunud: 31 Mär 2003, 08:32
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas KAIKUL »

Aga samas, kui ei saa tulemusi WRC.comist kätte, siis ei saa neid ka wap.autost, sest nemad võtavad ju ka vist sealt oma andmed, viimasel ajal ei ole WRC.com oma kiirusega just hiilanud.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

marti kirjutas:noh jah.. kui ikka ei ole siis ei ole :) Samas väike iva on su jutus sees.. olenevalt telefonist jääb wap lehekülg telefoni mällu s.t. uuesti samale lehele minnes võtab selle hoopis mälust.. minu sonyericssonile meeldib igatahes küll mulle pidevalt tünga teha :)
Väga tõsi, väga tõsi.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minul on wap.auto.ee ainult head kogemused, tulemused tulevad kiirelt ja ka uudiseid kajastab mingil määral. Ainuke häda on selles, et wap on vist väga popiks saanud ja viimasel ajal ei saa hästi ühendust.
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Wap.rally.ee on palju parem kui auto.ee. Esimesel sisenemisel, jõudes ralli lehele tehke sellest järjehoidja. Siis on järgneval sisenemisel vaja minna vaid järjehoidja peale ja oled kohe sees. Kasutan ise EMT-i, teistest ei tea kuid arvan et peaks toimima
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

wap.rally.ee on väga hea uudiste lugemiseks, kuid katse aegade vaatamiseks on siiski parim wap.auto.ee, vähemalt minu meelest
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Ei väsi tänamast!!! :D
Et selge siis.Viimane etapp ka ja eks mul ole aega seedida pausi ajal enne uut hooaega seda infot.Aga proovin siis seda ja teist varianti.Reedesel päeval jah selline nadi lugu,et ei pruugi saada netti ja siis oleks wap abiks.
TÄNKSUD VEELKORD!!! Ja hääd loodetavalt ülipõnevat GB etapi jälgimist :D
Tährik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 30 Okt 2003, 18:34
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tährik »

wap töötab jube uimaselt ja hilinemisega
Vasta