WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas KidrA »

vaana kirjutas:
Mesh kirjutas:Aga positiivseid uudiseid on veel oodata juba uue aasta alguses.Ärgem laskem päid norgu:)
On VEEL oodata! Mis see praegune positiivne uudis siis on. Kas see et Tänak ei saanud Fordi ja järgmine, et ei saagi wrc-s sõitma või ma saan midagi valesti aru?
:lol:
Mesh
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 19 Nov 2012, 21:29

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Mesh »

KidrA kirjutas:
Mesh kirjutas:Sai öeldud varem siin juba ,et Tänak ei sõida M-Sport teamis Wrc sarjas kaasa.Keegi ei uskunud,kõik olid targad.Ütlesin,et saate ametliku kinnituse ja nyyd on see olemas.Kahju igaljuhul
Su eelnevaid postitusi vaadates sa tõepoolest oled nii väitnud aga samas väitsid ka samal ajal et "Neuville kohe kindlasti ei sõida fordiga järgm aasta,täielik bullshit." Seega sama palju kui ühe asjaga võisid täppi panna, teisega samas eksisid.


Sel ajal ei teadnud Neuville ise ka seda ,et ta hakkab M-Spordis sõitma,pole mõtet tagantjärgi targutada.Keegi ei osanud seda arvata.Üllatus igaljuhul
Mesh
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 19 Nov 2012, 21:29

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Mesh »

KidrA kirjutas:
vaana kirjutas:
Mesh kirjutas:Aga positiivseid uudiseid on veel oodata juba uue aasta alguses.Ärgem laskem päid norgu:)
On VEEL oodata! Mis see praegune positiivne uudis siis on. Kas see et Tänak ei saanud Fordi ja järgmine, et ei saagi wrc-s sõitma või ma saan midagi valesti aru?
:lol:

Kustutasin selle VEEL ära,nyyd saad aru v?
Lunastaja
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 42
Liitunud: 28 Jaan 2012, 00:52
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Lunastaja »

Kas Wilsonil ei pruugi peas "kaval" käik olla, et laseb Tänakul alustada ERC sarjas (kätt soojas hoida), samas panna teised noored pressi alla, et kui tulemust ei tule vahetame kohe välja. Neuville'i ja Novikovi jaoks siis poodiumite vallutamised. Kasutada Tänakut siis pmst survestamisvahendina. Nii nagu kogu see hooaeg teda ennast survestas?
Mesh
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 19 Nov 2012, 21:29

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Mesh »

naised saunas räägivad ,et Tänaku ja Wilsoni teed olevat lahku läinud
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas nool »

Mitte paha pärast, aga arvan, et M-sport kaob areenilt lähiaastatel. Tundub, et keegi ei tootjatest ega sõitjatest ei võta papa Wilsoni enam tõsiselt. Pole vist varsti enam rahvust ka kes teda salliks:)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kolin »

Mesh kirjutas:naised saunas räägivad ,et Tänaku ja Wilsoni teed olevat lahku läinud
Kui see saunajutt tõele vastab siis lepingud ei toeta sõitjaid. Muidugi me ei tea mis klausel seal lepingus sees oli. Tänakul oleks veel kolm aastat lepingust järgi olnud. Kas visati üle parda või mingi muu meeskond ostis lepingu välja.
Asja osalised Tänak ja muud onklid on ise aga jummala vait mitte mingit infi kusagilt ei tule.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas KidrA »

Täiesti teemaväline jutt aga eilne foorumi külastus jättis vist oma jälje mu mällu ja ma nägin vist esimest korda elus ralliteemalist und.

Kõik algas kui ma olin töö juures kontoris mingil põhjusel ja istusin seal olles samal ajal pool-unes. Järsku ärkan selle peale kui uksest astub sisse terve Citroeni meeskond, kõige ees-otsas Al Qassimi kusjuures. Aga seal olid kõik, nii Hirvonen kui Sordo ja ka kõik tähtsamad ninad Citroenis. Ja kui ma ennem seda ei märganud siis Tänak oli samas ruumis juba istunud kõik see aeg. Terve see meeskond eesotsas Al Qassimiga astusid Tänaku juurde ja Al Qassimi küsis kohe otse, et kas Tänak oleks huvitatud poolikust hooajast nende ridades sõitma. Tänak vastas, et ta tahab tervet hooaega sõita. Selle peale hakati kohe kirjutama lepingu pabereid. Ütlesin veel kõrval istujale, et vaata milline suhtumine ikka prantslastel, et terve meeskonnaga tullakse kohale, et M-Sportis sellist suhtumist vaevalt oleks.
Järgmiseks mäletan, et Tänak kirjutas lepingule oma juttu väga aeglaselt ja kuna ma olen väga kärsitu siis ma ei osanud seal ruumis midagi tarka teha, midagi vaadata ka enam ei olnud, mõtlesin vaid et ta võiks kiiremini selle ära kirjutada.
Samal ajal kui ta lepingut kirjutas, hakkas samas ruumis olevast telekast tulema Mootorite Maailmas saade, kuigi ma ei tea kas see saade veel eetris on, pole seda aastaid jälginud siis sealt ta igatahes tuli ja näitas motokrossi üritust kuskil maakohas. Ja kuna Citroeni meeskond ikka ootas, kuniks Tänak lepingule kirjutab oma mingit juttu, siis hakkasid nad samuti seda saadet vaatama. Intervjueeriti igasugu tegelasi seal ja kuna tegemist oli sõna otses mõttes mingi pärapõrgu üritusega siis olid kõik intervjueeritavad kergelt öeldes "imelikud" ja ma ütlesin jälle kaas istujale, et jumal tänatud et see leping ennem seda saadet Tänakule anti, et peale selle saate nägemist Citroeni meeskonna poolt oleks võinud lepingust ainult unistada.
Kui Tänak ikka rahulikult kirjutas ja meie saadet vaatasime siis terve Citroeni meeskond seisis, seda ma mäletan, et imestasin. Et võiks istuda, mitte mingites reeglites kinni olla ja seisma kõik see aeg.
Järgmisena mäletan, et sirvisin seal mingit Eesti mootorispordi kokkuvõtvat raamatut ja seal olid ka pildid noorest Tänakust. Kellel oli kiiver peas ja seal kiivri peal oli suurelt number üks. Ja nende aastaid vanade mustvalgete piltide peal sõitis ta hoopis karti mitte rallit.

Sellega uni piirduski. Vaevalt siin mingit seost on, kuigi peale mitut hooaega vene selgeltnägijate saate vaatamist võiks ju tekkida endal ka mingid võimed aga eks näis mis saama hakkab.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kolin »

KidrA kirjutas:Täiesti teemaväline jutt aga eilne foorumi külastus jättis vist oma jälje mu mällu ja ma nägin vist esimest korda elus ralliteemalist und.

Kõik algas kui ma olin töö juures kontoris mingil põhjusel ja istusin seal olles samal ajal pool-unes. Järsku ärkan selle peale kui uksest astub sisse terve Citroeni meeskond, kõige ees-otsas Al Qassimi kusjuures. Aga seal olid kõik, nii Hirvonen kui Sordo ja ka kõik tähtsamad ninad Citroenis. Ja kui ma ennem seda ei märganud siis Tänak oli samas ruumis juba istunud kõik see aeg. Terve see meeskond eesotsas Al Qassimiga astusid Tänaku juurde ja Al Qassimi küsis kohe otse, et kas Tänak oleks huvitatud poolikust hooajast nende ridades sõitma. Tänak vastas, et ta tahab tervet hooaega sõita. Selle peale hakati kohe kirjutama lepingu pabereid. Ütlesin veel kõrval istujale, et vaata milline suhtumine ikka prantslastel, et terve meeskonnaga tullakse kohale, et M-Sportis sellist suhtumist vaevalt oleks.
Järgmiseks mäletan, et Tänak kirjutas lepingule oma juttu väga aeglaselt ja kuna ma olen väga kärsitu siis ma ei osanud seal ruumis midagi tarka teha, midagi vaadata ka enam ei olnud, mõtlesin vaid et ta võiks kiiremini selle ära kirjutada.
Samal ajal kui ta lepingut kirjutas, hakkas samas ruumis olevast telekast tulema Mootorite Maailmas saade, kuigi ma ei tea kas see saade veel eetris on, pole seda aastaid jälginud siis sealt ta igatahes tuli ja näitas motokrossi üritust kuskil maakohas. Ja kuna Citroeni meeskond ikka ootas, kuniks Tänak lepingule kirjutab oma mingit juttu, siis hakkasid nad samuti seda saadet vaatama. Intervjueeriti igasugu tegelasi seal ja kuna tegemist oli sõna otses mõttes mingi pärapõrgu üritusega siis olid kõik intervjueeritavad kergelt öeldes "imelikud" ja ma ütlesin jälle kaas istujale, et jumal tänatud et see leping ennem seda saadet Tänakule anti, et peale selle saate nägemist Citroeni meeskonna poolt oleks võinud lepingust ainult unistada.
Kui Tänak ikka rahulikult kirjutas ja meie saadet vaatasime siis terve Citroeni meeskond seisis, seda ma mäletan, et imestasin. Et võiks istuda, mitte mingites reeglites kinni olla ja seisma kõik see aeg.
Järgmisena mäletan, et sirvisin seal mingit Eesti mootorispordi kokkuvõtvat raamatut ja seal olid ka pildid noorest Tänakust. Kellel oli kiiver peas ja seal kiivri peal oli suurelt number üks. Ja nende aastaid vanade mustvalgete piltide peal sõitis ta hoopis karti mitte rallit.

Sellega uni piirduski. Vaevalt siin mingit seost on, kuigi peale mitut hooaega vene selgeltnägijate saate vaatamist võiks ju tekkida endal ka mingid võimed aga eks näis mis saama hakkab.
Hea jutt. Sa võiks raamatu kirjutada. Ma sain ikka kõva kõhutäie naerda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Timur_P »

Mesh kirjutas:naised saunas räägivad ,et Tänaku ja Wilsoni teed olevat lahku läinud
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/o ... d=65335180

Kui seda lugeda, siis tundub tõesti, et teed M-Spordiga on lahku läinud. Kui teda seoks leping M-Spordiga ei tuleks eratiimid isegi jutuks.
Viimati muutis Timur_P, 16 Dets 2012, 18:34, muudetud 1 kord kokku.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas mrali »

Viimaste uudiste taustal pean isiklikult realistlikuimaks variandiks seoses Tänakuga Hyundaiga seotust - kui korealased tahavad 60-70M eurot per hooaeg hakkama panna, on selge, et ei taheta jama teha. Solbuga seotusest on spekuleeritud, aga eks tema parim-enne ka on möödas. Muudel mainitud nimedel (PGA jne) pole nii suurt praeguste WRC-de kogemust. Nii et ses mõttes võib 3-5 a tuleviku osas jumet olla.
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas vaana »

Kolin kirjutas:
KidrA kirjutas:Täiesti teemaväline jutt aga eilne foorumi külastus jättis vist oma jälje mu mällu ja ma nägin vist esimest korda elus ralliteemalist und.
See ikka asjalik uni, ma nägin siin üks öö hommikuni Tallinna Linnavalitsuse istungit kus ei räägitud rallist sõnagi. Nii pikka ööd polegi varem olnud.

Hyundai oleks perspektiivis parim lahendus aga kahtlen selles.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas jens »

Toredad unenäod.:) Ma kunagi aastaid tagasi nägin palju F1 unenägusid, aga ralli-unenägusid praegu ei meenugi. Või on lihtsalt halb mälu...:)
werder
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 12 Nov 2010, 18:01

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas werder »

Siia unenägude vahele sobiks ehk midagi reaalselt olnut meenutada:
http://www.youtube.com/watch?v=KoouwoLCc_k
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas vaana »

J. Hänninen siis ka oma testid Fordiga teinud
http://www.youtube.com/watch?v=GPwqrQFdZso
Tundub kuidagi uimane see liikumine, või on siis tõesti nii libe.
Citroen liigub nagu nobedamalt või on siis teeolud erinev.
http://www.youtube.com/watch?v=QIv-yfkhXe4
Viimati muutis vaana, 16 Dets 2012, 23:37, muudetud 1 kord kokku.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas mrali »

Hyundai puhul ei usu et 2013 testetappe tehakse, pigem 2014 Montes ja täispauguga. Kuna kuluaarid räägivad, et 2013 alguses teatatakse rohkem, siis ei jõuta korralikku eeltööd testetappideks teha.

Ja arvan, et 2013 algus seepärast presentatsiooni oodata, kuna Nandanil väidetavalt aastavahetuseni FFSA leping ja Nissenil on ka praegu mingi seotus VW-ga.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas raulito »

http://en.wikipedia.org/wiki/2013_World ... hip_season
Hetkel on Wikipedia paigutanud Oti Prodrive Mini rooli.
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Allu12 »

raulito kirjutas:http://en.wikipedia.org/wiki/2013_World ... hip_season
Hetkel on Wikipedia paigutanud Oti Prodrive Mini rooli.
no töesti , sinna võib igaüks kirjutada just seda mida ta tahab niiet see on töesti köige kasutum allikas
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Lithium »

Keegi on üritanud jah, ja seda veel valesti teinud...
Söörlöne!
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Timur_P »

Vasta