Schumi või Fangio

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
räikkönenf1
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 06 Okt 2003, 14:53
Asukoht: Rapla ligidal asuv pommiauk

Schumi või Fangio

Postitus Postitas räikkönenf1 »

:?: Kes on siiski parem kas Schumi või Fangio :?:
Kimi või Kimi aga ikka Kimi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Minu arust, sel ajal kui Fangio sõitis, oli vist vaja mingi paar etappi sõita, et maailmameistriks tulla ja seda lihtsalt ei anna võrrelda.
Muidugi mul on kindel arvamus, aga pole seda mõtet siin vist seletama hakata.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Fangio sõidud olid suurepärased. 1957 aasta Saksa GP sõit oli üks imelisemaid üldse. 11 ringil läks Fangio boksi, kus tal esinesid probleemid. Kui ta lõpuks tagasi rajale sai olid liidrid rohkem kui minutiga ees. Kuid sa suutis selle minuti tagasi sõita ja sai esikoha. Finišis oli ta Hawthorn´st 3 sekundit ees. Tol ajal sellise masinaga oli selline sõit ikka super. Viimastel aastatel pole MS millegi erilisega säranud. Nii, et kindlalt Fangio.
tax eriti ei tea, mida räägib
räikkönenf1
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 06 Okt 2003, 14:53
Asukoht: Rapla ligidal asuv pommiauk

Postitus Postitas räikkönenf1 »

See Saksa gp 1957 Fangio juhtimisel oli tõesti ikka tätsa lõpp sõit ise pole näind aga jutte olen lugenud mitmeid erinevaid.:)
Kimi või Kimi aga ikka Kimi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Fangio on hoopis teisest puust tehtud kui Schum. schumil on hunnikuga tehnikat autos mis teev poole tööst ära. Fangio sõitis siis kui ei olnud tehnikas üldse asi, vaid sõitjas (üle 50% ja ülejäänud moodustasid kokku teise 50%).
Jah Fangio on teinud imelisi sõite, aga schum küll millegi taolisega pole hakkama saanud.
See on lihtsalt minu arvamus.
Aga kui panna kõik mehed Minardidega sõitma saaks teada kes on see kõige parem sõitja! Nii et kõik Minardide rooli ja rajale.
Vasta