Rallye Monte-Carlo I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

meh ja muhk, seda asjandust on siin foorumis tehtud juba rohkem kui aasta, juba inimestel harjumus sees.

See foorum kasutab natuke vanemat tarkvara ning ei tea, kas sellel on selline asi nagu "post edit merge", mis paneb alla ühe minuti või rohkema vahega postitused ühe vastuse alla, kuid siis läheks jällegi suhteliselt segaseks kui kellelegi vastatakse ühe minuti sees.

Las parem jääda.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Mulle tundub samuti, et viimasel ajal on siin jubedaks kisklemiseks läinud. Selline tunne nagu oleks vaja riiki kaitsta. Viimasel ajal ainult üks nokkimine käib, et kes midagi valesti on teinud jne. Sõnavabadus jääb kehtima ning usun, et kõik suudavad sõbralikult edasi eksisteerida!

Kõikvõimalikud kommentaarid on aktsepteeritud, kui need on põhjendatud. Kui Oti heade tulemuste tõttu tuleb 10 postitust järjest ei ole samuti probleemi. Samas palun vältida isiklikuks muutumist. Kui kellegi argument ei meeldi, siis anda viisakalt tagasisidet ning las ta jääda. Isiklikud solvangud ja ähvardused palun jätta enda teada ning siia neid kirjutada ei ole vaja!

Ja päeva kokkuvõtteks kiidan omaltpoolt Otti, et mõistusega lõpuni tuli ning suutis päeva lõpuks päris korraliku tulemuse välja sõita. 4 päeva on veel ees ja kõik on võimalik. Mina panustaks ka selle peale, et Ogier lõpetab poodiumil, aga nüüd on vist hilja raha triobetti panna? :)
RalliAhto
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 286
Liitunud: 06 Dets 2005, 11:39

Postitus Postitas RalliAhto »

Ei näe ka mõninga asja dubleerimises probleemi. See ei ole nii loll teguviis kui küsida a`la kust aegu saab vaadata!

Muideks Nokia app näitab juba õiget rallit, loodame, et homme siis ehk ka lives.
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 283
Liitunud: 26 Aug 2011, 14:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas markol »

Kui keegi enam ralli juhtumistest ühtegi postitust ei teeks, kuna keegi võib temaga samal ajal samasisulise postituse samaaegselt postitada, siis ei oleks sellel teemal mõtet. Loeme õhtu lõpus kõik koos mõnd kokkuvõtet ja keegi ei pea x korduvate postituste pärast pahurdama. Mina aga saan siit kogu info ja olen ka kiire lugeja, hea on teada kohe kui midagi on juhtunud, loen sellest siis kasvõi 10 korda. Telefonidega lugedes on muidugi raskusi, aga läbi lukuaugu on ükskõik mida raskem teha. Vabandan OT pärast ja sõimlemisest pole tolku.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

OT: Siis oleks jah päris kurb, kui keegi ei postitaks enam sellepärast, et keegi teine võib just samal ajal postituse teha.

T: Ott läks rehvivalikutega alt ning suutis siiski end tee peal hoida koos hea positsiooniga, mõned läksid aga SS4-jal üle piiri ning lõpetasid oma ralli sellel katsel.

Ei olnud meeldiv kuulata teadet sellest, et JML on välja pannud, temalt loodeti saada võitu, kuid nietu. Aga pead ei saa ka norgu JML ning tema fännid lasta, sest ikkagi see on alles esimene ralli.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Loen siin tagant järele ja imestan, et millest probleem on tekkinud.
See duubeldamine on foorumi sünnist saati olnud ja jääb ka edaspidi. Kuigi on korduv poste siis kasutage oma hiire peal rolli ja laske nendest postidest üle.
Minu arust see ei ole probleem. Vanad tegijad peaks ikka tuletama kuldaegu meelde kui te isegi duubeldasite nii mis jube.

Ott tegi hea päeva lõpu. JML- kahju. Loeb läheb oma teed.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Raiko
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 194
Liitunud: 17 Juul 2010, 18:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Raiko »

Postitan ise harva siia midagi, pigem loen. ei saa samuti aru inimestest, kes ei viitsi esimest lehekülgegi lugeda ja lähevad viimasele leheküljele, et küsida miks wrc.com lehe ajavõtusüsteem ei toimi vms. Samas...
Kui nüüd aus olla, siis hetkel on siin seda ilkumise teksti ja diskussiooni rohkem, kui topeltpostitusi. Päris häiriv on lugeda viimast 5te lehekülge. Tahaks nagu üle hüpata, aga äkki jääb midagi olulist lugemata.
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Mina kirjutan siia foorumisse harva. Üks häiriv tegur on minu jaoks nn läbu tekkimine, aga selles valemis on niipalju muutujaid, et seda ei saaks kunagi kellegi soovunelma järgi tööle...
Minu tagasihoidlik soovitus on inimestel lugeda ja harida ennast autoralli teemadel. Kui see ala Teid huvitab, siis ärge lugege vaid uudiseid jmt. Võtke ette reeglid, võistluste juhendid jms. Siis ei oleks vaja ka esitada küsimusi stiilis, mida NOS tegi, miks wrc.com ei tööta, kuidas saab ford fiesta r2 masinaga sõita Pwrc arvestuses jne.
Mis puudutab MC esimest päeva, siis muidugi on kahju et J-M. Latvala välja sõitis, kuid selline see ala juba on. Ei tahaks tema nahas olla hetkel. Kalendris võib olla 13 rallit kuid kui siit saab Loeb võidu, siis on tal juba oluliselt lihtsam nii mõneski aspektis ja teatavasti Loebilt punkte ära võtta on kõike muud kui lihtne.
Samuti ei saa ma aru kommentaaridest stiilis, Ott on aeglane jne. Oti eesmärk on sellel rallil auto finishisse tuua ja hanikda võimalikult palju kogemusi. Täna on ta õpipoiss nagu ta oli õpipoiss siis, kui ta 2008.a EMV MM-motorspordi tiimi ridades 4wd autoga sõitma asus. Tulemuste sõitmise kohad tulevad teistel aegadel. Mina oleksin väga rahul kui ott suudab selle ralli 10 parema sees lõpetada ja arvan et selline tulemus oleks elu esimesel MC rallil väga hea.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Mina olen "muhu" poolt... kui kedagi huvitab!
"Ott esimeses splitis +5,2 sek. Loebile", who cares!?
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Rahvas, minu eesmärk oligi ainult diskussiooni tekitada, mitte paika panna kuidas asjad olema peavad.
Hetkel tundub, et enamus on selle poolt, et las asjad olla nagu nad aegade algusest on olnud. Olgu pealegi. Lihtsalt katsusin tähelepanu juhtida ühele valupunktile, mis silma hakkas.

Vahelduseks teemkohast juttu ka: keegi kavatseb kella 00-ni ka oodata ja kokkuvõtet Eurospordi pealt vaadata või?
PSA grupp tõmbas oma tegevusi päris mitmes võistlussarjas koomale, kui Citroen WRT tiimipealik ütles, et WRC sarjas see plaanis pole: http://www.autosport.com/news/report.php/id/97086
Lisaks väikene nupp teleõiguste ja promootori küsimustes: http://www.autosport.com/news/report.php/id/97083
Rallimies999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 08 Jaan 2012, 21:32

Postitus Postitas Rallimies999 »

Minu tehtud Day1 kokkuvõte




Strikele vastu ei saa kohe kindlasti, kuid see pole ka minu eesmärk :)
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Frank kirjutas:Muhk, see x-kordades sama info postitamine on olnud osa iga rallipäeva teemas algusest saadik. Kuna tegu pole chat'iga ja iga inimene ei refreshi lehte iga viie sekundi tagant, siis on vältimatu see, et postitatakse mitu ühesugust kommentaari erinevate inimeste poolt.

Minu arust võiks selle virisemise ära lõpetada "topelt postituste" teemal, eriti rallipäevade teemades. Muudes teemades esineb seda harva, aga taolistes teemades olen mina näinud vist tervet ühte lehekülge, mis on postitatud mingi 10 sekundi sees erinevate inimeste poolt.

EDIT: Ja nagu näha, siis Eraisik jõudis minust paar minutit kiiremini sama sisuga postituse kirjutada.
Tark inimene näeb alati peale enda postituse üleslaadimist ka seda, et UPS üks inimene on samasisulise teate juba saatnud, ja kasutab siis enda postituse puhul kustutamise nuppu (ristike sinu sõnumi paremal ülanurgas) :?:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Lithium kirjutas:Persevahe raisk.
:?:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

muhk kirjutas:PSA grupp tõmbas oma tegevusi päris mitmes võistlussarjas koomale, kui Citroen WRT tiimipealik ütles, et WRC sarjas see plaanis pole: http://www.autosport.com/news/report.php/id/97086
See väga positiivne - tundub, et Neuville Otiga suht samadel alustel võistkonda võetud. Juba see, et ta auto värvid enam-vähem samad mis põhimeeskonnal vihjas sellele.
Viimati muutis SLy, 18 Jaan 2012, 21:07, muudetud 2 korda kokku.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8083_n.jpg
Pilt: Stephane Fontaine
Latvala siis külje peal, kahju..

Latvala sõitis ikka vist väga piiri peal, et Loebiga pea samu aegu sõita, ning see piir ületati
-
Päev 1, lõpus ka Tänak võtmas hairpini
http://www.youtube.com/watch?v=21S18Pmu ... ture=share
-
Neuville tagumikuga seina

http://photomathieu.smugmug.com/Other/R ... &k=M3zbzmp
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Egas midagi, sheerin siis enda kokkuvõtte ka ära.
http://www.ruudulipp.ee/uudised/autosport/1881
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

uhtikas kirjutas: Tark inimene näeb alati peale enda postituse üleslaadimist ka seda, et UPS üks inimene on samasisulise teate juba saatnud, ja kasutab siis enda postituse puhul kustutamise nuppu (ristike sinu sõnumi paremal ülanurgas) :?:
See ristike ('Kustuta' funktsioon) on seal üleval täpselt nii kaua kuni keegi teine postitab teemasse järgmise sõnumi.

Äkki paneb sellele teemale lõpuks punkti või kui keegi soovib seda edasi arutada, siis võiks eraldada 'topelt postitamise' teema postid eraldi teemaks ning tõsta "Tagasiside" foorumisse.
"Come on, you can see more than that"
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Ei meeldi kritiseerida (tegelikult meeldib) aga teen seda siiski ja nõustun muhk'ga, et meil on siin vaja väikest pisidetailide parandamist ja see koht muutub palju paremaks.

Liiga palju on tõesti emotsioonide pealt kirjutamist ja ei mõelda, kas see informatsioon ka teistele oluline on. Olgu need siis splitid, kus terve leht on täis postitusi stiilis LATVALA +5.2 esimeses splitis!!!!! või mis iganes. Ma arvan, et kellel endal spliti lehte ees lahti ei ole, seda need splitid ka järelikult ei huvita ja ei maksa igat jumala splitti postitada. Samamoodi ei paku kellegile huvi, kas keegi ootab rallit või mitte, kui me siin foorumis oleme, ju me ikka kõik ootame seda rallit. Või millega keegi on foorumis, kas arvuti, telefoni või dushikabiiniga. Arutelud teemadel, miks on Oti autol testi käigus kleepsud peal või et Oti autol on teistest suurem Michelin kleeps, panevad samuti kukalt sügama.

Samuti häirib liigne inglise keele kasutus. Õnneks ei ole seda palju ja väge väheste poolt. Silma jääb riivama ka kirjavigadest kubisevad postitused. Või kui üritatakse mingit noorte slängi sisse tuua, millest arvatavasti saab aru ainult postitaja ise ja tema sõber Kalle ja Vello.

Viimasena tahaks välja tuua ropendamise. Üks asi on emotsiooni pealt era-elus ropendada. Mul käivad päevas sellised sõnad 100 korda suust läbi, et lausa häbi hakkab aga ma ei tule ja ei pane neid siia kirja, sama ootaks ka teistelt.

Ma loodan, et ma liiga kurjalt ei öelnud ja kui keegi ennast ära tunneb siis ärge pange pahaks, ka mina ei ole siin mingi inglike ja võin arvatavasti mõne varasema postituse pärast häbiga maa alla pugeda aga natuke on vaja siin koomale tõmmata, muidu võib asi täitsa käest ära minna. Oleks siis et see on kõik ühe inimese arvamus aga kui päris mitu inimest arvab, et midagi on natuke mäda siis ju midagi on ka mäda.
Vasta