2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

evox kirjutas:Mentos team testis Minit. 00.10 on näha Martin Kangurit ka seal.



http://video.bigmir.net/show/267025/#
sri, vene keelt ei jaga ja intekatest suurt aru ei saand, aga arvan, et tegu oli lihtsalt kinni makstud testiga, et rahabossid saaks normaalse pilliga ka vahelduseks sõita. ei usu, et siin mingiks suuremaks tehinguks läheb.
aga kängur kohapeal? vb keegi mentose meestest sponsimas teda tuleval hooajal?
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

ma aga lähenen asjale selliselt, et prantslaste tehasemeeskond lihtsalt teeb täna köike, et nende tiim vöidaks ja teiseks, et meeskonnas söitev piloot paneks hooaja kinni. jah, see on meeskonnas oleva teise söitja suhtes ebaaus, samas nagu praegu näha, on teine number alles suhteliselt värske veri ja tal ei tohiks tekkida uue meeskonna leidmisega probleeme.

varem vöi hiljem saab loeb vanaks ja ka citroeni vöitmatus saab ümber. seni aga hoitakse lippu üleval ja selle nimel tehakse tööd.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Loodame, et Ford ikka jätgab MM sarjas. Ning Mini ka ikka osa võtab. Siis võib tulla päris tige hooaeg järgmine aasta.
Latvala ja ogier on suht korralik lineup fordile. Mõlemad noored ja vihased mehed. Mis peamine Nad on ka väga kiired.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

iRally kirjutab, et ka varem on Ford endale noori perspektiivikaid noori palganud, sest oli ju Latvala nooremgi veel kui Tänak, kui Fordis sõitma hakkas.
rattaga on kah hea sõita
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

huvitav, kas dmack tuli rallile vaid rehve tutvustama vöi tekibki möni meeskond, mis hakkabki kandma tulevikus dmack rehvitootja kleepekaid?
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 164
Liitunud: 15 Mär 2010, 18:14

Postitus Postitas ccve »

Mina panustan sellele, et Tänak sõidab järgmise hooaja Dmack rehvidel ning Dmack nime all :) just my 50 cent
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

ccve kirjutas:Mina panustan sellele, et Tänak sõidab järgmise hooaja Dmack rehvidel ning Dmack nime all :) just my 50 cent
tundub kahtlane, pigem oli see GB neil väike promo lihtsalt.
Ints
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr 2010, 13:32
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Ints »

Mina seda Dmacki väga maha ei teeks, arvestades et Ott oli esimest korda WRC-ga ja nende rehvidega konkurentsis. Ehk aitas ka Dmack rehv Otti rohkem kui oleks Misu aidanud. Lihtsalt mõttetera.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Ma olen kindel, et Ott oleks Michelin-idega kiiremini liikunud. Tuttav rehv oleks lisanud kindlsti sõidu kindlust.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Matthew Wilson paistab olevat üle tüki aja olukorras, kus ta ei ole kindel, et sõidab järgmisel aastal WRC masinaga.

Wilson open to IRC switch in 2012
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Olts kirjutas:iRally kirjutab, et ka varem on Ford endale noori perspektiivikaid noori palganud, sest oli ju Latvala nooremgi veel kui Tänak, kui Fordis sõitma hakkas.
Ja ei ole 4 aasta jooksul midagi saavutanud, kui 4 või 5 rallivõitu välja arvata.
Huvitav, et Petterist keegi ei räägi. Kas ta tehasetiimide jaoks liiga vana või küsib liiga palju palka.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Ints
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr 2010, 13:32
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Ints »

Timur_P kirjutas:Ma olen kindel, et Ott oleks Michelin-idega kiiremini liikunud. Tuttav rehv oleks lisanud kindlsti sõidu kindlust.
Siin see point ongi, et pole võrdlusmomenti. Keegi ei oska öelda, kas pidamine on parem või kehvem (ilmselt peale Ott-i). Dmacki rehvide looja pidavat olema Phirelli tegelinski, kellel oli mingil hetkel saanud kõrini Phirellist. Seda teemat oskab muidugi paremini kommenteerida M. Murakas.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

phirelli? millest selline väljend?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Ints kirjutas:
Timur_P kirjutas:Ma olen kindel, et Ott oleks Michelin-idega kiiremini liikunud. Tuttav rehv oleks lisanud kindlsti sõidu kindlust.
Siin see point ongi, et pole võrdlusmomenti. Keegi ei oska öelda, kas pidamine on parem või kehvem (ilmselt peale Ott-i). Dmacki rehvide looja pidavat olema Phirelli tegelinski, kellel oli mingil hetkel saanud kõrini Phirellist. Seda teemat oskab muidugi paremini kommenteerida M. Murakas.
Seda pidamise asja ei oska ka Murakas päris täppselt kommenteerida, kuna tegemist oli selle rehvi esimese ralliga. Aga see on üldse oma ette teema. Mida ma mõtlesin on see, et tuttav rehviga oleks olnud kindlam sõita. Praegu oli ju kõik uus, tiim, masin ja rehv.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Minu arust on mõtetu jahuda siin selle rehvi teema üle. Targemaks me ikka ei saa. Kas oleks kindlalt poodiumil olnud või oleks kiiremini sõitnud või oleks üldse põõsas lõpetanud. Seda me enam teada ei saa Minu arust just Deemäkk rehv aitas Otti kuuendale kohale. Ja just selle pärast, et ei olnud enesekindlust masinast viimast võtta. Ning tänu sellele hoiti nats tagasi, et mitte võssa panna. Liigne eneskindlus lõpeb tedagi millega.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Kolin kirjutas:Minu arust on mõtetu jahuda siin selle rehvi teema üle. Targemaks me ikka ei saa. Kas oleks kindlalt poodiumil olnud või oleks kiiremini sõitnud või oleks üldse põõsas lõpetanud. Seda me enam teada ei saa Minu arust just Deemäkk rehv aitas Otti kuuendale kohale. Ja just selle pärast, et ei olnud enesekindlust masinast viimast võtta. Ning tänu sellele hoiti nats tagasi, et mitte võssa panna. Liigne eneskindlus lõpeb tedagi millega.
Piltide järgi vaadates oli Ottil ikka päris palju momente seal, aga vast lihtsalt legendi vead.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Citroen lükkas tagasi väited nagu oleks neil Nasser al-Attiyahiga diil 3nda sõitja koha peale terveks järgmiseks hooajaks, Nasser ja ta tiim aga väidavad vastupidist. Tundub siiski et diil on tehtud ja Qatarist saab Citroeni sponsor nagu seda on Abu Dhabi Fordile.

http://www.mtv3.fi/urheilu/ralli/uutise ... sopimuksen
Ints
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr 2010, 13:32
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Ints »

Kolin kirjutas:Minu arust on mõtetu jahuda siin selle rehvi teema üle. Targemaks me ikka ei saa. Kas oleks kindlalt poodiumil olnud või oleks kiiremini sõitnud või oleks üldse põõsas lõpetanud. Seda me enam teada ei saa Minu arust just Deemäkk rehv aitas Otti kuuendale kohale. Ja just selle pärast, et ei olnud enesekindlust masinast viimast võtta. Ning tänu sellele hoiti nats tagasi, et mitte võssa panna. Liigne eneskindlus lõpeb tedagi millega.
Tagasi ei hoinud ta ei rehvi ega miski muu pärast, kuivõrd käsk oli auto lõpuni tuua. Need kohad ja muu on meie enda unelmad, millepeale Ott ei mõelnudki sõidu käigus. :)
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Citroen Qatar World Rally Team ja Ford Abu Dhabi World Rally Team. Rikkad mehed ikka seal pool :D Tea kas peasponsoriks tulevad....
Vasta