2011 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
joosep
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 284
Liitunud: 26 Apr 2008, 10:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas joosep »

Oleks aeg kah juba.
KidrA kirjutas:Wilson junioril hakkab sponsoriraha otsa saama ja Kreeka etapp peaks talle viimaseks jääma.
E.H.R.G
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 201
Liitunud: 08 Veebr 2008, 13:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas E.H.R.G »

joosep kirjutas:Oleks aeg kah juba.
KidrA kirjutas:Wilson junioril hakkab sponsoriraha otsa saama ja Kreeka etapp peaks talle viimaseks jääma.
Eks hakatakse juba varakult kiirematele meestele tiimis ruumi tegema:)
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

E.H.R.G kirjutas:
joosep kirjutas:Oleks aeg kah juba.
KidrA kirjutas:Wilson junioril hakkab sponsoriraha otsa saama ja Kreeka etapp peaks talle viimaseks jääma.
Eks hakatakse juba varakult kiirematele meestele tiimis ruumi tegema:)
Kõigil, kel raha, on olnud see võimalus juba ammu sõita samade võimalustega nagu noor Wilson. Paradoks on see, et nendel kõige kiirematel pole selliseid rahamägesid taga ...
Funky-
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 295
Liitunud: 07 Juun 2010, 20:15
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Funky- »

http://www.ohtuleht.ee/429662

see läheks küll 2012 alla :lol:
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no kas see uus progre Nokia'tele annab siis avalikkusele ka selle gps jälgimise võimaluse: "The WRC Live application by Nokia will help fans keep up to date with the performance of their favourite teams, and track their position on Nokia maps..."

Ka F1-l on ju gps tracker olemad ja suisa avalikult, aga vaid teleülekannetes ja iphone'l, aga veebibrauseritel väga mitte. huvitav taktika on see minu meelest.
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Jari Ketomaa on rahaasju korda saamas ja teda võib näha Mini WRC roolis.

http://www.ketomaa.com/
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Ostberg sõidab Soomes ja arvatavasti ka Saksamaal, rohkemaks hetkel pappi pole.
Ei tea kas jutt õige, et raha pole, seda peaks neil nagu muda olema aga näed isegi Matthew Wilsonil sai järsku otsa peale kõiki neid aastaid, et kõike võib juhtuda. :D

http://www.wrc.com/news/ostberg-lacking ... ?fid=14939
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Keegi valgustaks vähe mis seal citroeni tiimis hetkel toimub? Mul asi väga segane :S vb asi jaaniööst :D
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Toimub see et meedia puhub asjad suuremaks kui nad tegelikult on. Eriti Soome meedia, kes tahab näha Citroeni võitmatuna tunduvaid Sebastiene omavahel vaenujalal ja oma Fordi poisse parimate sõpradena.
Tegelikkus on see, et Loeb pole harjunud et keegi oleks temaga ühe pulga peal ja just see toimubki Citroenis, peale aastaid Loebile võite andes ja taktikatega palli ainult ühte väravasse löödes on lõpuks Citroenis kaks võrdset pilooti. Mõndadele see meeldib, mõndadele mitte.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

muhk kirjutas:no kas see uus progre Nokia'tele annab siis avalikkusele ka selle gps jälgimise võimaluse: "The WRC Live application by Nokia will help fans keep up to date with the performance of their favourite teams, and track their position on Nokia maps..."

Ka F1-l on ju gps tracker olemad ja suisa avalikult, aga vaid teleülekannetes ja iphone'l, aga veebibrauseritel väga mitte. huvitav taktika on see minu meelest.
eelmine ralli sai seda proovitud oma N8 peal ja tootas ilusti
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Tegelikult peaks aasta 2013 alla minema, aga kuna teemaks ka selleaastane Soome etapp, siis vast sobib ka siia... Ühesõnaga Volkswagen hakkab see hooaeg testima noori, kes 2013 tehasetiimi sõitma saaks. Soomes on nendeks Mikkelsen ja Lindroos, kes saavad Škoda S2000-ga ennast tõestada. Tore näha, et uue tiimi tulek võib kohe noortele võimaluse anda.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/92714
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

WRC09 kirjutas:
muhk kirjutas:no kas see uus progre Nokia'tele annab siis avalikkusele ka selle gps jälgimise võimaluse: "The WRC Live application by Nokia will help fans keep up to date with the performance of their favourite teams, and track their position on Nokia maps..."

Ka F1-l on ju gps tracker olemad ja suisa avalikult, aga vaid teleülekannetes ja iphone'l, aga veebibrauseritel väga mitte. huvitav taktika on see minu meelest.
eelmine ralli sai seda proovitud oma N8 peal ja tootas ilusti
aga mismoodi see nokia mapsidel tracking välja nägi?
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

muhk kirjutas:
WRC09 kirjutas:
muhk kirjutas:no kas see uus progre Nokia'tele annab siis avalikkusele ka selle gps jälgimise võimaluse: "The WRC Live application by Nokia will help fans keep up to date with the performance of their favourite teams, and track their position on Nokia maps..."

Ka F1-l on ju gps tracker olemad ja suisa avalikult, aga vaid teleülekannetes ja iphone'l, aga veebibrauseritel väga mitte. huvitav taktika on see minu meelest.
eelmine ralli sai seda proovitud oma N8 peal ja tootas ilusti
aga mismoodi see nokia mapsidel tracking välja nägi?

ma arvan et kirjutata on paris keeruline mis moodi see valja naeb aga otsisin youtubeist video sulle :P

ma ei tea palju ta neti kasutab aga mul on koguaeg kodus wifi taga ja kui vaatan tv siis hea vahepeal pilk peale panna telefonist ja tulemusi jalgida

saan ka HDMI kaabli taha panna ja suurest telekast seda jalgida kui vaga tahta

http://www.youtube.com/watch?v=mjRadvmXg9A
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

et siis väga reaalajas need autod kaardil ei liigu? et ikka jääb andmesidest puudu, nagu wrc.com on jätkuvalt suutnud tõestada, kas või live timinguga.

aga järelikult on nokia ilge papi sinna alla pannud. ala populariseerimiseks oleks vb mõistlikum olnud toota programm mitmele telefonile, ka apple ja androidid, aga ju siis soome nokial pappi veel jätkub :D
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Idee selles ongi, et proge on tasuta aga Sa ostaksid endale uue Nokia telefoni :-) Mitte apple-it
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

ma sain aru jhm. tuleb kasuks nokiale, kuid mitte niivõrd wrc-le.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

muhk kirjutas:et siis väga reaalajas need autod kaardil ei liigu? et ikka jääb andmesidest puudu, nagu wrc.com on jätkuvalt suutnud tõestada, kas või live timinguga.

aga järelikult on nokia ilge papi sinna alla pannud. ala populariseerimiseks oleks vb mõistlikum olnud toota programm mitmele telefonile, ka apple ja androidid, aga ju siis soome nokial pappi veel jätkub :D
need autod liiguvad kul kaardil aga aeglaselt sest kaart on ikkagi vaike ja katse ainult 6cm pikk kuigi katse ise voibolla 30km pikk aga kinlasti nad tulevad mone minutilise hilinemisega nagu ajad

jargmine ralli teen pohjalikuma uuringu
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

selge. ma lihtsalt mõtlesin selle peale, et kui ralliraadios vahel öeldakse, et keegi on katsel seisma jäänud, siis nad räägivad, et näevad seda gps trackerit. f1's on taolised statistilised näitajad vaatajale väga hästi nähtavad, eestis küll mitte, aga mujal kanalites. tundub, et rallis jääb see vaid unelmaks... kuigi see võiks ralli vaatamise teha vägagi põnevaks. sellist teenust võiks pakkuda kas või lisatasu eest. ma oleks nõus maksma.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

tehnika areneb kiirest ja ma arvan et varsti on ka koigile kattesaadav gps jalgimine
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Kas sellel on siis tõepõhi ka all, et oti auto oli lissalt tehniliselt kiirem, kui teistel?

On his next appearance, in Sardinia, Hanninen admitted to being outpaced by Ott Tanak, insisting that the Estonian’s Ford Fiesta was simply too quick thanks to its uprated engine.

Allikas: http://www.wrc.com/swrc/news/features/s ... ?fid=14996
Vasta