Norra ralli 2009 II päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
smartass
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas smartass »

tore.aaval on lootust tõusta koha võrra.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

AHenri kirjutas:Aava eilne väljasõit http://wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=300&pa ... 20on%20SS8
Selline tunne, et Aava autol läheb tagumik alt ära...sama lugu ka iiris oli ...
kristo260
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 68
Liitunud: 14 Okt 2007, 15:53
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas kristo260 »

JML paneb hullu.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

Kellelgi veel raadio maas?
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Trw kirjutas:Kellelgi veel raadio maas?
mul töötab ilusti
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Mul raadio korras aga vahel hakib vms.
Rallime Mönuga !
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

SOLBERG P. / MILLS P. / "We have problems with gearbox and the stages are too long."
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

valmacher kirjutas:SOLBERG P. / MILLS P. / "We have problems with gearbox and the stages are too long."
eks selline see tehnikasport on.
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

AHenri kirjutas:Aava eilne väljasõit http://wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=300&pa ... 20on%20SS8
vaatasin ja kuulasin aga ei saanud aru mis asja nad seal lukku tahtsid panna kas diffrilukku?
kristo260
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 68
Liitunud: 14 Okt 2007, 15:53
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas kristo260 »

AAVA U. / SIKK K. "It's quite good now, we have better feeling. I hope it will be fine tomorrow."
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Täitsa tore, et Urmo on tõusuteel, usun, et mees tõuseb veel. :)
Rallime Mönuga !
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

Sellel katsel siis Aaval väikseim kaotus võitjale km kohta sellel rallil: 0,65 sek/km
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

ei liigu uued subarud ka ostbergi ja grondali käes
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Gustav »

Rainy kirjutas:
AHenri kirjutas:Aava eilne väljasõit http://wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=300&pa ... 20on%20SS8
Selline tunne, et Aava autol läheb tagumik alt ära...sama lugu ka iiris oli ...
Antud situatsioonis tundus, et mees tõmbas ise piduritega külje ette, sest jäi pidurdamisega veidi hiljapeale.. Võin ka eksida.
Edit: näppis jah käsipidurit.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

kajakas1 kirjutas:
KidrA kirjutas:Olgu auto kui jama tahes ja legend kui paigast ära aga Wilsonile ja Ogierile alla jääda ja Novikoviga pea samas tempos sõita...seal mängib rolli ka sõiduoskus ja kogemus. Halvasti võib minna aga mitte nii halvasti nagu Urmol läheb. Eks jääme siis järgmist rallit ootama, kui hooaeg samamoodi jätkub siis on ta karjääril edaspidiseks kriips peal. Aga loodame kõike paremat, et saab autoga sinasõbraks ja seadistused paika ja võibolla üllatab veel...
A mida juttu. Et siis 0.5 ebaõnnestunud ralli põhjal teeme üldistuse Urmo sõiduoskuse kohta? Mine vaata vähe eelmiste rallide tulemusi, mida sa kindlasti väga hästi tead. Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? Ma saan aru kui sellist sappi loobivad inimesed, kes ralli köögipoolega kursis pole.

Mõtelge nüüd vähe selle peale, millistes tingimustes on saanud selleks ralliks valmistuda Urmo ja millistes ntx Henning ja Wilson, kellel see krt teab mitmes ralli Focus WRC'ga. Ei ole mina see paduoptimist, kes ütleks, et kõik on tip-top, aga no mida halada, kui on selge, et sellel rallil on midagi lahti. Kui selleks hooajaks peaks asi läbi olema, siis kindlast mitte selle ralli tulemuse pärast vaid eelmiste rallide lambi väljasõitude, sponsorite rahade vms pärast.l

edit: kuna Kidra vana sõber :) , siis tahaks lisada, et ei olnud see mõekdud ainult talle vaid ka kõigile teistele, kes Wilsonit ja Aavat elu eest võrdlevad.
Ma ei ole üldistust teinud selle ralli põhjal, vaata uuesti, ma kirjutasin et kui Urmo HOOAEG samamoodi jätkub siis....ma ei materda Urmot, ma ei ole lihtsalt tema esitusega rahul, kõige rahulolematu on ta ise oma sõidu üle, selles võid kindel olla. Sest ma tean ta on võimeline paremaks ja ta teab ka seda ise, muidu võiks kohe praegu kindad varna riputada, kui ollakse rahul sellega mis seni näidatud.
Minu jaoks pole halamine see kui ma kritiseerin tema esitust, mis antud olukorras on õigustatud, vaid pigem see kui sa ilgud nende kallal kes pole ta sõiduga rahul. Niipalju kui on erinevaid fänne on ka erinevaid arvamusi ja erinevaid ootusi. Aga paistab et ta esitus paraneb tasapisi, kuigi kaotus on ikka meeletult suur.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

ma arvan et keegi kes temast paremini ei sõida ei tohiks teda ka kritiseerida.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Trw kirjutas:ma arvan et keegi kes temast paremini ei sõida ei tohiks teda ka kritiseerida.
Väga hästi öeldud...
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Loeb SS17
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
toriseja
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 118
Liitunud: 31 Mai 2007, 22:36

Postitus Postitas toriseja »

ma ikka reeglina kiidan urmot aga egas k6ike kriitikat keelata saa. omakeelset kommentaari kuuleks ju siis urmo s6idu kohta v2222gadi v2he ;-)
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Loebi edu Mikko ees teise päeva lõpuks 15.0 sekundit!
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Vasta