SCHUMACHER lõpetab....

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

Küll mõne mehe nimi ikka maksab.

Schumacher annab 80 miljoni eest oma nime pilvelõhkujale

Kuigi seitsmekordse vormel 1 maailmameistri Michael Schumacheri võidusõidukarjäär on läbi, et näita mees väsimuse märke, nimelt annab ta oma nime pilvelõhkujale.
39aastane vormelisõitja loobus võidusõidust 16 kuud tagasi, kuid ta näitab, et ta on ärimaailmas sama kiire, kui vormelirajal, kirjutas F1-Live.com.
Nimelt sõlmis ta 5 miljoni euro (80 mln krooni) suuruse lepingu, millega annab oma nime 29kordsele Dubai ärihoonele Araabia Ühendemiraatides.

ÄP
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Honda on valmis tippspordist loobunud seitsmekordsele vormel-1 maailmameistrile Michael Schumacherile pakkuma kohta superbike´ide MM-sarjas.
Schumacher on sel aastal osalenud Saksamaal superbike´ide võistlussõitudes ning lisaks näitas ta eelmisel nädalal Portugalis toimunud testidel Ducatiga häid aegu.

"Praegu ei ole ta avaldanud soovi osaleda 2009. aasta MM-sarjas, kuid kui ta seda tahab peab ta meilt ainult küsima," ütles Honda Racingu Euroopa osakonna juht Carlo Fiorani ajalehele La Gazetta dello Sport.

Samas on Schumacher juba varasemalt kinnitanud, et tsikliga sõitmine on tema jaoks ainult hobi ning ta ei kavatse sellega tõsisemalt tegelema hakata.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Diil :) : Schumacher Superbike, Rossi WRC, Loeb F1 ja juttu jätkuks kauemaks :D
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kimi Räikkönen ka WRC :P
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

nojah

Postitus Postitas rally »

ikka olen kah juba vist 3 aastasest peale juba suur schummi fänn,alati olid punased ees,aga eks jah ta jääb ju ferrari tiimi kui insener ja nüüd olen mina kindlalt juba 2 aastat massale hoidnud,kuna nemad koos on F!-es väga suured sõbrad.
Rallime Mönuga !
MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 26 Dets 2008, 14:16
Asukoht: Eesti

Schumacheri pooldaja

Postitus Postitas MrTodt »

rally kirjutas:ikka olen kah juba vist 3 aastasest peale juba suur schummi fänn,alati olid punased ees,aga eks jah ta jääb ju ferrari tiimi kui insener ja nüüd olen mina kindlalt juba 2 aastat massale hoidnud,kuna nemad koos on F!-es väga suured sõbrad.
Me oleme sinuga siis väga sarnased. F1'te olen jälginud püsivalt kuskil 1998. aastast alates ning seda ikka ja alati suure Schumacheri toetajana.
Ja veel lisaks olen ma sarnaselt sinule viimasel kahel aastal hakanud toetama Massat. Lihtsalt on alati see brasiillane meeldinud, äärmiselt inimliku ja sõbraliku sõitja mulje on ta jätnud. Ning siis muidugi ka see fakt, et Schumacher ja Massa on vägagi lähedased sõbrad.

Mõned päevad tagasi tuli uudis (klikk), et Ferrari pole veel otsust teinud Schumacheri tuleviku osas. Nimelt lõpeb 2009. aastaga Schumacheri leping meeskonna nõustajana. Nii et kui 2009 näeb Schumacherit ilmselt veel vähemalt mõnel etapil meeskonna nõustajana (ning ehk isegi saab enne hooaja algust veidi testikilomeetreid), siis 2010. aasta puhul jääb hetkel veel selguseta, mis ja kas üldse Schumacher enam meeskonnas mingit positsiooni omab.
Pilt:')
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Mingi postitsiooni ta kindlasti seal saab, ei tea kas nüüd nõuandjana aga kindlasti ta madalamale ei lange. :)
Rallime Mönuga !
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Schumil kukkus eile 40 aastakest täis :!:
Viimased uudised aga tema kohta rääkivat, et 7.kordne F1 maailmameister soovivat rammu katsuda 8.kordse Moto GP itaalasest maailmameistri Valentino Rossiga.
Üritus ise näeks välja midagi "Race Of Champions" sarnast aga võistlejad peavad omavahelisel mõõduvõtmisel autosõidus võistlema ka mootorratastel :roll:
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Re: nojah

Postitus Postitas RudiTurbo »

rally kirjutas:ikka olen kah juba vist 3 aastasest peale juba suur schummi fänn,alati olid punased ees,aga eks jah ta jääb ju ferrari tiimi kui insener ja nüüd olen mina kindlalt juba 2 aastat massale hoidnud,kuna nemad koos on F!-es väga suured sõbrad.
Inseneriks Ta nüüd küll ei hakanud.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 26 Dets 2008, 14:16
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas MrTodt »

Jah, õnnitlused Schumile! 40 täis, aga mingeid vanaduse märke näha pole!

Põhimõtteliselt võiks ju Schumacher mehaanikuks hakata küll. :D Mingi haridus on tal sellel alal isegi olemas, kui ma ei eksi.
Pilt:')
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Ta peaks hariduselt olema autoremondilukksepp jah, vähemalt kuskult on nii meelde jäänud
#4 Pilt Jari-Matti Latvala Pilt Miikka Anttila
Pilt Ford Fiesta RS WRC
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Pilt

Michaelil õnnestus jälle kaherattalisega külg maha panna. Schumacher testis Hispaanias Honda 1000 CBR-Fireblade ratast, kui kaotas kaherattalise üle kontrolli ja rajalt välja sõitis. Vanameistril tuvastati kerge ajupõrutus.

Allikas: mtv3
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Karm. Vanamees, aga ikka järgi ei jäta. :D
MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 26 Dets 2008, 14:16
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas MrTodt »

Samas aga Schumacheri hoog kaherattalistel on jätkuvalt muljetavaldav! Paljud küll ütlevad, et enam ei tasuks riskida, aga mees peab ometi saama teha, mida hing ihaldab!
Pilt:')
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Pilt

Endine Ferrari meeskonna pealik Jean Todt on nüüd ametlikult lahkunud Itaalia autotootja juurest ning andnud üle kõik oma positsioonid, mida ta firmas hoidis.
Todt lahkus Ferrari tegevjuhi kohalt juba eelmisel aastal, kuid jätkas teatavatel kohtadel firmas siiski. Nüüd teatas meeskonna omanik Luca di Montezemolo, et Todt lahkub Ferrarist täielikult.

Di Montezemolo avaldab 1993. aastal tööle tulnud Todtile austust, et too aitas meeskonna teha mitmekordseks maailmameistriks.

„Jean Todt on olnud üks peategelasi Ferrari viimase 15 aasta ajaloo vältel,” selgitas Montezemolo. „Oskused ja kirg on alati iseloomustanud tema tööd ja sellega on ta teeninud minu isikliku respekti ja kiindumuse.”

„Ma tahaks talle tulevikuks soovida kõike paremat, mida ta loodetavasti suudab rahuldada nii personaalsel kui professionaalsel tasandil.”

„Kõik need aastad, mis me koos oleme veetnud, võidud ja rasked ajad seal hulgas, on tekitanud sideme Jean Todti ja Ferrari vahele, mis ei purune kunagi.”

Sponest
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Todt võiks vahetada välja MadMaxi :)
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Peale maksu võiks muidugi ka seniil igaveseks F1 järel ukse sulgeda ;)
Vasta