Live For Speed

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Live For Speed

Postitus Postitas RudiTurbo »

Avastisin selle mängu tänu Erki-le ja mulle akkas see jubedamat moodi meeldima,sest ei ole lihtsamat moodust onilne-is võidu kimada.Täis mäng väljub alles 14.juuli, senikaua nautige demo.
http://www.liveforspeed.net/file_rsc.ph ... T_0_2F.zip
Kui olete selle mänguga tutvunud võiksime õhtuti netis kohtuda ja joonele ajada. :D
Viimati muutis RudiTurbo, 12 Juul 2003, 17:00, muudetud 1 kord kokku.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Minul kyll Liveforspeed ei käivitu....directx 8,1 piax ka olemas olema....
Algusepilt tuleb kyll ette, kuid siis viskab valja minu documentidesse, kus all mul mängud on.

:-(
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mul oli sama viga. Vaata seda cfg vms. txt faili. Seal muuda resolution 1-ks. Siis peaks minema küll.
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nii tõmmasin endale eile ühe patchi ka ja tuleb välja, et see on hädavajalik, sest kui teil patchi pole ja soovite liituda multiplayeriga leitakse ainult 0-5 hosti, kuid pärast patchi tõmbamist leiab arvuti üle 40 hosti.Üks lahe asi veel Pärast patchi installi akkate igas splitis teiste sõitjatega olevaid ajalisi vahesid nägema.
http://www.liveforspeed.net/file_rsc.ph ... PATCHF.zip
Teeks äkki täna võidu ka, kes tahab tulgu kell 8 ja otsigu üles Rallifoorum.ee nimeline session.Soovitaksin, et võtaksite kõige kiirema auto,sest mudu pole põnev ja kui kellelgi on probleem GT Turbo lahtisaamisega siis üx soovitus, sõitke skidpad kõige raskema raskusastmega ja 3 ringi, pole vaja vaeva näha ja 48 punni tuleb iga sõiduga ja 3 miniga kõik autud lahti.Ja ärge kartke, et peate PRo-dele ära tegema, nad jäävad lissalt stardijoonele seisma.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Master serverid: 82.44.126.169
secondary: 62.195.166.215
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

cfg vms. txt faili reso sai muudetud nii 1 kui ka kahe peale, aga ikka ei tuhkagi. Krt, et ma ka ikka reaalharusse gymnaasiumis õppima ei läinud....nyyd leiuta siin jalgratast :-(

Pilt läheb 2 korda paljulubavalt mustaks kuid lõpuks ikkagi back to squere one....
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

square, et keegi mu inglise keele oskuses kahtlema ei hakkaks... :-)
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

wacho kirjutas:square, et keegi mu inglise keele oskuses kahtlema ei hakkaks... :-)
Enda postituse ülevalt paremalt nurgast paned muuda, siis saad postitust muuta. Enda vea pärast ei pea uut postitust tegema :wink: ja kui ära muudad siis ei saa keegi kunagi teada, et valesti kirjutasid.. :)
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nu kuda edeneb mängimine?Kaks päeva tagasi täitus mu esimene unistus mis mul selle mänguga seoses tekkis, nimelt sain oma ringirekordi lõpux alla 1.30.00.Mu uus rekord nüüd 1.29.79.Pange oma ringirekordeid kah siia, võixite panna ka GTI ja GT-ga sõidetud rekordid, kuid ise nende aeglasemate autodega eriti ei viici tegeleda.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Sain eile endale patchi peale!
kohe oli palju huvitavam sõita!
aga pilt natuke nõksutas
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nii, raffas Live For Speed S1 peax nüüd iga hetk väljas olema.Kui keegi saab kuskilt informatsiooni, et kust seda saab siis teate küll mida teha.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Nii, raffas Live For Speed S1 peax nüüd iga hetk väljas olema.Kui keegi saab kuskilt informatsiooni, et kust seda saab siis teate küll mida teha.
alla laadida ja maha kustutada või alla laadida ja öelda kus see on?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

No parem olex ikka öelda kus see on :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Oih vaatasin, et mul seal nii halb rekord pandud, sain ühe hea setupi ja rekord hakkas kohe paranema.Esimesse splitti olen kõige kiiremini jõudnud 30.07, teise 1.02.23 ja finishisse 1.29.01
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Jälle rekord vananenud:1.28.48.
Kuid nüüd on täismäng ehk S1 väljas ja ka S1 jaox eraldi demo tehtud ja Blackwoodi rada on natuke muutunud ja vist aegluse poole, kuid üsnagi vähe.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
olyw#r
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Juun 2003, 19:47

Postitus Postitas olyw#r »

Võiks nüüd millalgi veel kohtuda netis.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mina olen igatahes selle mängu järgi nii hull, et kavatsen selle tellida.
Kui mu ema krediitkaart mõjub siis on ok aga kui ei mõju siis räägin DevilEST-iga Eestist kelle see mäng olemas.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Ja aitäh Erkile, kes mulle seda mängu üldse mainis!
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

LFS S1 on mul nüüd olemas, ei ole sellest mängust enam midagi paremat tahtagi.Super mäng, tasus igatahes seda 300kr ära.Ostke endale kõik.Mina sain selle mängu tänu DevilEST-ile.Aitäh DevilEST, suure usalduse eest.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
devilc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:14

Postitus Postitas devilc »

Endalgi S1 full nüüd ostetud. Kõik autod lahti, aga sõita eelistan XF GTi'ga Blackwoodi, kuna esiveolisega klaveriga märksa mõnusam mängida kui tagaveolisega. Kõige rohkem võistlejaid kah nende masinatega. Rekord 1:37.92, võistluse sees stabiilselt 1:39.0 kanti.
Vasta